چگونه COVID-19 به پایان رسید تا صرفه جویی در 11000 نفر در اتحادیه اروپا

این COVID-19 شیوع آلوده کرده است میلیون ها نفر از مردم کشته و صدها هزار نفر در سراسر جهان است. با این حال همه

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

این COVID-19 شیوع آلوده کرده است میلیون ها نفر از مردم کشته و صدها هزار نفر در سراسر جهان است. با این حال همه گیر تا به حال غیر منتظره پوشش نقره ای — آن را به طور غیر مستقیم نجات زندگی از حدود 11000 نفر در اتحادیه اروپا با کاهش آلودگی است. یافته های ساخته شده توسط یک مطالعه انجام شده توسط مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک.

آلودگی و مرگ

با توجه به مطالعه شده است وجود دارد کاهش شدید در تولید گازهای گلخانه ای صنعتی و ترافیک جاده با توجه به مستندات اعلام شده توسط دولت های اتحادیه اروپا. در ماه مارس وجود دارد 40 درصد کاهش در میانگین سطح دی اکسید نیتروژن آلودگی و همچنین به عنوان یک 10 درصد کاهش در سطح متوسط ذرات آلودگی است. ترکیب آنها مانع 11,000 مرگ و میر است که صورت گرفته است با توجه به آلودگی هوا است. غیر منتظره خوب آب و هوا در بسیاری از نقاط اروپا در طول فصل بهار کاهش می یابد نیاز برای گرمایش خانه سوخت. مزایای اضافی شامل 1,900 اجتناب اورژانس بازديد از حملات آسم 6,000 اجتناب جدید موارد آسم در کودکان و 600 مانع زودرس و تولد.

آلمان است که گفته می شود بزرگترین ذینفع از این COVID-19 اثر جانبی با حدود 2,083 زندگی را نجات داد. کشورهای دیگر که در آن بیش از 1 ، 000 مرگ و میر مانع شده اند عبارتند از: اسپانیا, فرانسه, ایتالیا و انگلستان است. وقتی که می آید به بیماری حدود 40 درصد از مانع مرگ و میر در ارتباط بودند به نارسایی قلبی 17 درصد به آمفیزم و برونشیت و 13 درصد مربوط به سرطان و سکته مغزی است.

در طی این مدت مصرف نفت کاهش یافت یک سوم در حالی که زغال سنگ تولید برق کاهش یافته بود 37 درصد است. سوزاندن نفت و زغال سنگ به برخی از دلایل اصلی ذرات معلق و دی اکسید نیتروژن آلودگی است. محققان با استفاده از یک ترکیبی از کیفیت هوا تولید گازهای گلخانه ای, بیماری, شیوع, شرایط آب و هوا و جمعیت داده ها برای رسیدن به نتیجه گیری خود را. در سطح جهان تعداد مانع از مرگ و میر بسیار بالاتر خواهد بود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

سوزاندن نفت و زغال سنگ به برخی از دلایل اصلی ذرات معلق و دی اکسید نیتروژن آلودگی است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

"ما را دیده اند بسیاری از کمتر از بیماران بستری با تشدید بیماری آسم و COPD [بیماری انسدادی مزمن ریوی] در طول ماه گذشته و بدون شک وجود دارد که کاهش آلودگی هوا است که بخشی از دلیل... این به ما اجازه سوال چه ما قبلا پذیرفته شده به صورت عادی. اگر آلودگی هوا را برمی گرداند به آن سطح قبلی من در اتاق انتظار را یک بار دیگر شروع به پر کردن با کودکان و بزرگسالان تلاش برای نفس کشیدن" دکتر LJ Smith, مشاور تنفسی پزشکی در کالج کینگ بیمارستان در لندن گزارش داد به نگهبان.

با توجه به داده ها از آژانس محیط زیست اروپا تقریبا 71,000 نفر در سال 2016 با توجه به نیتروژن دی اکسید آلودگی است. ذرات آلودگی منجر به مرگ و میر 400,000 که در آن سال. مجمع جهانی اقتصاد جهانی خطرات گزارش سال 2020 پیش بینی می کند که جهان را رنج می برند از دست دادن 5 تریلیون دلار به دلیل کاهش بهره وری به عنوان یک نتیجه از آلودگی هوا.

اتحادیه اروپا قانونی هشدار

کمیسیون اروپا به تازگی هشدار داده است که دولت های لهستان و بلغارستان که از آن خواهد شد راه اندازی نقض دادرسی در برابر آنها برای مسدود کردن افراد از رفتن به دادگاه و مبارزه برای حق خود را به تنفس هوای سالم. هر دو کشور باید برخی از آلوده ترین هوا را در تمام اروپا با قوانین است که مسدود کردن مردم تحت تاثیر سطوح خطرناک از آلودگی هوا از دنبال استراحت در دادگاه.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مردم تحت تاثیر سطوح خطرناک از آلودگی هوا در لهستان و بلغارستان صورت قوانین است که جلوگیری از آنها را از دنبال استراحت در دادگاه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بازگشت در سال 2018 دادگاه عدالت اتحادیه اروپا مشخص شد که لهستان تا به حال بیش از حد مجاز غلظت PM10 در هوا موجب شکستن قوانین اتحادیه اروپا. به تازگی رمانی به اعدام محکوم شده در دادگاه عدالت اروپا پس از شهر بخارست موفق به پایین آوردن PM10 آلودگی سطح.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

شدید آب و هوا در استرالیا: نشانه ای از تغییر آب و هوا ؟


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن