داوری ریک نی که مشغول به کار 1991 سریال های روز دنیا می میرد و در 70

در این July 18, 2007, فایل, عکس, New York Mets outfielder کارلوس Beltran, سمت چپ مخالف با داوری ریک نی پس از

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399
 In this July 18, 2007, file photo, New York Mets outfielder Carlos Beltran, left, disagrees with umpire Rick Reed after being called out on strikes in the first inning of the baseball game against the San Diego Padres in San Diego. Reed, whose career as a big league umpire spanned three decades and included two All-Star games and a World Series, has died. He was 70. AP photo

در این July 18, 2007, فایل, عکس, New York Mets outfielder کارلوس Beltran, سمت چپ مخالف با داوری ریک نی پس از اینکه در حملات در اولین ورود به بازی بیس بال در برابر San Diego Padres در سن دیگو. نی که حرفه ای به عنوان یک لیگ بزرگ داوری میرسد از سه دهه و شامل دو همه ستاره بازی و یک سری جهانی شده است. او 70.

عکس از آسوشیتدپرس

نیویورک — ریک نی که حرفه ای به عنوان یک لیگ بزرگ داوری میرسد از سه دهه و شامل کلاسیک 1991 سری جهانی و دو همه ستاره بازی ها, بازی مرده است. او 70.

نی که نگه داشته و مشغول به کار در این رشته با وجود دو سکته مغزی درگذشت پنج شنبه شب. متولد در دیترویت او بشقاب داوری هنگامی که ببر باز Comerica پارک در سال 2000.

نی اول کار یک تعداد انگشت شماری از لیگ آمریکا بازی در سال 1979 قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به یک full-time " در لیگ های بزرگ و چهار سال بعد. او به نام هفت از سری بازی های بین مینه سوتا و آتلانتا و همچنین دریافت تمام ستاره تکالیف در سال 1986 و 1998.

به طور کلی او در postseason هفت بار.

نی به نظر می رسد به عنوان بشقاب داوری در سال 1999 در فیلم "عشق بازی" است که ستاره دار کوین کاستنر. نی یک بار گفت که در حالی که تمرین یک صحنه که در آن کاستنر زمین بادبان بیش شکارچی میت او ضربه در ماسک بیش از ده بار.

"من من برای اولین بار بازی در لیگ های بزرگ با او و او به من در زمان برای ناهار روز بعد. ما حتی بحث در مورد umpiring او صحبت در مورد یک شوهر و پدر در حالی که انجام این کار" جانباز خدمه رئیس تد بارت که پسر نیز یک حرفه ای داوری, پیامک به آسوشیتد پرس.

"من نیز کار می کرد سال های بسیاری با ریک به عنوان خدمه ارشد. او یک داوری شد و او یک رهبر مردان" بارت گفت. "ریک مرتب بسیاری از ما به خدمه ستاد. او در زمان علاقه در خانواده های ما و دعوت ما را به خانواده خود را. همسرش سیندی شد, اعتماد, اعتماد به ما از همسران. ریک بیشتر از فقط یک خدمه رئیس او یک مربی و دوست."

نی بازنشسته از لیگ های بزرگ پس از فصل 2009. او می خواهم تا به حال سکته مغزی در سال های 2008 و 2009 با توجه به اوکلند مطبوعات اما او قادر به بازگشت به میدان و داوری نهایی بزرگ بازی های لیگ حرفه ای خود را. او بعد از کار در کمیسیون را به عنوان ناظر داوری.

"من افتخار می کنم به داوری در لیگ های عمده ای" نی به این روزنامه گفت. "من افتخار بودن به عنوان یکی از 68 بهترین در جهان در آنچه که من انجام دادم همه چیز من بود."

نی بود بشقاب داوری در سال 1992 زمانی که جورج برت کردم 3,000 هفتم آمار به عنوان کانزاس, شهرستان بسته فرشتگان است. برنده پارچ که روز دیرین لیگ بزرگ right-hander ریک نی — همین نام به عنوان ump.

در حالی که او مشغول به کار در سراسر کشور نی داوری هرگز منحرف به دور از زادگاه خود ریشه.

"ریک افتخار دیترویت پسر یک افسر پلیس دیترویت. من عاشق داستان های خود را در حال رشد در شهر موتور" بارت گفت. "و البته او عاشق آواز خواندن همراه به Motown موسیقی!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب