تخلف است منتقل نسل

وجود دارد یک داستان در Yuetan سولواست که رمان های نوشته شده توسط او Bang-e. در سلسله چینگ در طول Qianlong سلطن

توسط NEWSSHANS در 12 خرداد 1399

وجود دارد یک داستان در Yuetan سولواست که رمان های نوشته شده توسط او Bang-e. در سلسله چینگ در طول Qianlong سلطنت به وجود آمده در یک آزمون تست سایت در Jiangnan شهرستان که در آن یک نامزد به نام یو از Jiangyin نشسته بود در اولین جلسه. یو داد تا در امتحان و آمادگی برای بازگشت به خانه پس از اولین جلسه به پایان رسید. برخی از نامزدها از او پرسیدم دلیل که چرا او می خواست به ترک. یو مکث کرد و سپس گفت: حقیقت. در اینجا است که داستان خود را.

یو پدر صرف بیشتر از زندگی خود را به عنوان یک مقام رسمی اما پس از بازنشستگی دچار ترس و نمی تواند بهبود می یابند. در بستر مرگ یو که پدر به نام او چهار پسر به او و گفت: "زمانی که من در یک شهرستان دادرس من در زمان رشوه از 2000 taels (2,600 اونس) طلا و به اشتباه اعدام دو نفر است.

با چنین یک گناه اصلی, مجازات بهشت است به قطع من وارثان. اما به دلیل موجب اجداد ما یک پسر زندگی می کنند و به ارث می برند و بعد از پنج نسل ضعیف خواهد. من می دانم که من بیش از حد گناه برای فرار از درد و رنج از جهنم. اگر یکی از فرزندان نادیده سرنوشت و می خواهد به یک مقام رسمی این تشدید خواهد شد گناه من. خود را نشان می دهد تقوا فرزندی به من, من امیدوارم که شما انجام بیشتر اعمال خوب است." یو درگذشت پس از صحبت. بعد همه از یو برادران در گذشت یکی پس از دیگری تا زمانی که فقط یو باقی مانده است.

On his deathbed Yu’s father called his four sons to him and said: "When I was a county magistrate, I took a bribe of two thousand taels (2,600 oz) gold and mistakenly executed two people. (Image via pixabay / CC0 1.0)

در بستر مرگ یو که پدر به نام او چهار پسر به او و گفت: "زمانی که من در یک شهرستان دادرس من در زمان رشوه از 2000 taels (2,600 اونس) طلا و به اشتباه اعدام دو نفر است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

اما یو نیست نگاهی به پدرش آخرین کلمات به طور جدی. او با حضور در شهرستان آزمون دو بار اما نشد چون جوهر رنگ آمیزی آزمون کاغذ. در این زمان او با حضور در امتحان دوباره اما زمانی که احساس او انجام شده بود به خوبی در نوشتن ترکیب او ناگهان دیدم پدرش به دنبال غمگین و گفت به او: "چرا شما به من گوش دهید; شما همیشه باید جاه طلبی مفرط? آنچه که شما ساخته شده است من بیشتر رنج می برند. اگر شما درست نیست خودتان, فجایع بزرگ را به شما می آیند." بعد از یو فاش کرد او پشت سر هم به اشک و شوکه invigilator. در حالي که آزمون خود را روی کاغذ آغشته شده بود با جوهر دوباره او تنها می تواند آه بی اراده.

یو ادامه داد: "من 25 سال و من شکست خورده اند شاهنشاهی آزمون سه بار. تنها چیزی که من احساس می کنم غمگین در مورد این است که پدر من هنوز هم رنج می برد در جهنم است. من خیلی متاسفم برای آنچه که من انجام داده اند."

همه در تعجب آنچه که او گفت. معلوم می شود که یک تخلف واقعا لطمه می زند و فرزندان در زندگی آینده و افزایش گناهان forebears.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک روش ساده برای خلاص شدن از حواس او را پرت


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن