گرگ گسترش ماسک, منظور, می خواهد محدودیت های جدید به محلی

توسط مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام ولف را به دولت منتقل شنبه به گسترش آن در داخل ماسک جه

توسط NEWSSHANS در 12 تیر 1399

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — رژیم صهیونیستی. تام ولف را به دولت منتقل شنبه به گسترش آن در داخل ماسک جهت مکان های عمومی در خارج از منزل که در آن اجتماعی-فاصله غیر ممکن است در حالی که او همچنین گفت که او ترجیح میدهد به اجازه پنسیلوانیا محلی رسیدگی بیشتر coronavirus محدودیت های مخالف گسترده shutdown سفارشات او تحمیل این بهار.

از ماه آوریل گرگ دولت تا به حال ایستاده که باید به کسب و کارهای نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک.

اما شنبه را شبیه به یک ماه-پیر سفارش در فیلادلفیا گسترش آن به شلوغ اماکن عمومی که در آن است به طور مداوم غیر ممکن است باقی می ماند شش پا را از افراد دیگر و همچنین در حمل و نقل عمومی و داخلی هر محل که در آن است به طور کلی مجاز است.

"هر چه زودتر همه ما می تواند رسیدن به نقطه ای که در آن همه 13 میلیون ساکنان نیوکاسل تشخیص ... که هنگامی که ما می گویند "ما با پوشیدن ماسک' که یکی از راه های ما در حال رفتن برای کاهش خطر آلوده کردن افراد دیگر" گرگ گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه فقط قبل از دولت او اعلام کرد که گسترش ماسک سفارش.

گرگ نیز پیشنهاد شده اند به عنوان مقامات در فیلادلفیا و Allegheny County, که آن را یک ایده خوب برای مسافران به پنسیلوانیا به خود منزوی خود را برای 14 روز پس از بازگشت از یک دولت با بسیاری از موارد.

"آن را مانند پوشیدن کمربند ایمنی" گرگ گفت. "ما هر چه زودتر به نقطه گفت:" من فکر می کنم این برای من خوب است,' هر چه زودتر ما در حال رفتن به شکست این بیماری" گرگ گفت.

گرگ را گسترده تر ماسک منظور افزایش پنسیلوانیا به صفوف حدود 13 کشورهای دیگر با توجه به اطلاعات از ملی انجمن فرمانداران به عنوان ایالات تر حرکت می کند به شدت به اتخاذ چنین مورد نیاز است.

گسترش می آید که آمریکایی ها در برخورد با افزایش موارد COVID-19 و سردرگمی بیش از بهترین شیوه های عمومی به خصوص در ماسک. همچنین در میان زنگ از مقامات در فیلادلفیا و Allegheny County مورد افزایش تعداد روزانه خود را در مورد گزارش.

در بیانیه ای گرگ گفت: ماسک-پوشیدن منظور ضروری است به توقف افزایش اخیر در COVID-19 نفر در پنسیلوانیا "نقاط داغ" است که می توان به شرایطی که ساکنان نیوکاسل بودند با پوشیدن ماسک یا تمرین های اجتماعی فاصله.

کسانی که دو شیوه "است که باید رعایت شود اگر ما می خواهیم برای حفظ آزادی های ما در محل ما بازگشایی," گرگ گفت.

ایالت پنسیلوانیا دیده است یک چشم انداز مثبت در درصد مثبت جدید موارد از اواسط ماه ژوئن به عنوان گرگ برداشته بسیاری از محدودیت های او تحمیل ایالت برای مهار یک بیماری همه گیر است که با توجه به دولت خود آلوده حداقل 87,000 ساکنان نیوکاسل و کشته شدن حدود 6,700.

این ماسک جدید به منظور ایجاد های مختلف استثنا از جمله برای کودکان زیر دو, کارگران برای آنها این امر می تواند ناامن کسانی که در برقراری ارتباط با ناشنوایان و افراد با معلولیت ذهنی وضعیت سلامت یا بیماری تنفسی.

به طور جداگانه گرگ گفت که او نمی تصور دیگری گسترده shutdown منظور حاوی coronavirus در پنسیلوانیا و نه امید به ترک آن بیشتر "جراحی دقیق راه های مقابله با مشکلات" به دولت های محلی.

به عنوان نمونه وی حرکت Allegheny County به توقف نوشیدن الکل در کافه ها و رستوران ها و یا توسط فیلادلفیا به توقف برنامه اجازه می دهد تا داخل سالن ناهار خوری میله ورزشگاه و مراکز تناسب اندام برای بازگشایی شده است.

"من می خواهم محلی مردمی به احساس اعتماد به نفس است که آنها توانایی به دست گرفتن کنترل از چیزهایی که آنها را به کنترل خود در منطقه"

گرگ وزارت بهداشت ادامه خواهد داد به یک شریک در حمایت از مقامات محلی مانند به اشتراک گذاری اطلاعات و بهترین شیوه است.

گرگ اذعان کرد نگرانی از گسترش بیماری از طریق جولای چهارم تجمعات اما گفت که او احساس می کند خیلی خوب در مورد پنسیلوانیا وضعیت.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن