استرالیا رسوایی: تقریبا 6,000 استرالیا جانبازان تجربه بی خانمانی هر سال

یک مطالعه جدید به شيوع بی خانمانی در سابق در خدمت مردان و زنان خواستار فوری سیاست توجه و بهبود خدمات است. تعدا

توسط NEWSSHANS در 30 تیر 1399

یک مطالعه جدید به شيوع بی خانمانی در سابق در خدمت مردان و زنان خواستار فوری سیاست توجه و بهبود خدمات است. تعداد بسیار بزرگتر از استرالیا جانبازان بی خانمان از آنچه قبلا تخمین زده می شد با توجه به جدید ملی تحقیقات منتشر شده در استرالیا, مجله مسائل اجتماعی.

در مورد 5,800 سابق در خدمت مردان و زنان بی خانمان در یک دوره 12 ماهه یک نرخ به طور قابل توجهی بالاتر از همه استرالیایی ها. این AHURI تحقیق بی خانمانی در میان استرالیا جانبازان بودجه توسط وزارت Veterans' Affairs ارائه می دهد اولین برآورد از کهنه بی خانمانی بر اساس اطلاعات اولیه و دقیق پایه برای پیگیری تغییرات در نرخ در طول زمان است. اطلاعات حیاتی برای خدمات برنامه ریزی است.

تحقیق انجام شده توسط محققان از سیاست های اجتماعی مرکز تحقیقات (SPRC) در دانشگاه UNSW سیدنی و مرکز استرس پس از سانحه مطالعات در دانشگاه آدلاید از 2016-2019 راه اندازی شد در پاسخ به نگرانی در مورد شواهد محدود در دسترس است برای اطلاع رسانی به سیاست های توسعه است.

گزارش تماس های از نیاز حیاتی برای دولت متعهد به تحقیق بیشتر و سرویس سیاست اصلاحات به آدرس خانمان جانبازان نیاز دارد. همکاری نویسنده مطالعه دکتر فیونا Hilferty از دانشگاه UNSW را SPRC گفت:

و همچنین برآورد تعداد جانبازان زندگی بدون یک خانه این تحقیق همچنین به بررسی جانبازان مسیر به بی خانمانی. راه هایی که در آن جنبه های خدمت سربازی منجر به بی خانمانی آنها دشوار است برای منزوی کردن دکتر Hilferty می گوید.

سابق در خدمت مردان و زنانی که بی خانمان مشابه گزارش عوامل خطر به کلی جمعیت از جمله بیماری روانی و سوء مصرف مواد و فقر است. دکتر Hilferty اضافه شده:

این گزارش همچنین به نظر می رسد در خدمات الگوهای مصرف برای نظارت بر اثربخشی و فرصت های بهبود در پیاده سازی سرویس.

آن را در بر داشت که در حالی که جریان اصلی بی خانمانی خدمات ممکن است قادر به رسیدگی به نیازهای کسانی که تجربه کوتاه مدت و یا انتقالی بی خانمانی که به دنبال کمک های مزمن بی خانمان جانبازان نیاز به یک سیاست خاص و خدمات پاسخ متمرکز در اطراف ارائه دائمی و پشتیبانی مسکن.

یکی دیگر از نویسندگان این مقاله استاد ایلن کاتز از SPRC گفت:

تیم پروژه همچنین شامل سه veteran جامعه محققان آورده است که به این تیم تجربه شخصی خود را در خدمت و تخصص در حمایت از جانبازان تجربه بی خانمانی. پژوهش شيوع آن برآورد خواهد شد اجازه می دهد برای سرویس های هدفمند برنامه ریزی برای در استرالیا رخ می دهد. پروفسور کاتز گفت:

تحقیقات بیشتر و یک تعهد واقعی به خدمات اجتماعی اصلاحات مورد نیاز است اگر ما امید به آدرس مسائل مربوط به کمک به کهنه بی خانمانی. دکتر Hilferty گفت:

تحقیق مورد بحث در این مقاله را فراهم می کند پایه ای برای هر دو و بر ضرورت اقدام فوری.

ارائه شده توسط: University of New South Wales [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه چین با موفقیت نفوذ در جامعه بریتانیا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن