در زندگی: تفاوت بین سادگی و تنبلی

چگونه نشسته است و به سادگی انجام هیچ چیز مانند در مراقبه های مختلف از تنبل بودن? یکی طول می کشد تلاش و تمرکز د

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

چگونه نشسته است و به سادگی انجام هیچ چیز مانند در مراقبه های مختلف از تنبل بودن? یکی طول می کشد تلاش و تمرکز در حالی که دیگر خالص است زیاده روی است. بیایید مقابله با تنبلی است. تنبلی نتایج اغلب از عدم وجود انگیزه و "خواهد شد" برای انجام کاری یا بیشتر ادامه دهید.

بیش از حد تنبل به زحمت

تنبلی مترادف با slothfulness; آن است که نشستن در مقابل تلویزیون و یا فیلم ها یوتیوب و Netflix در تمام طول روز منفعلانه و نه مولد بودن. شما مشغول, مطمئن, اما وجود دارد هیچ چیز از ارزش حاصل از این تعامل است. شما کارها را انجام ندهید زمانی که شما همه چیز برای انجام و مکان برای رفتن مردم را ملاقات کنید. خالص و بی حالی بیش از همه. در حال حاضر که تنبلی است.

نشسته به سادگی انجام هیچ چیز دیگر تمام است مهم است. اول از همه, آن را آسان نیست. آن را امتحان کنید. سعی کنید انجام هیچ چیز و نشستن هنوز هم برای یک ساعت. شما بی قراری و گله. شما احساس خفه برگزار شد و برگشت. شما فقط می خواهید برای دریافت وجود دارد و انجام چیزی. شما نمی خواهد بود قادر به تحمل آن است. در حال حاضر ترکیب است که با یک مراقبه مطرح و نیاز به نگه داشتن ذهن ، که نه به فکر می کنم در مورد هر چیزی. در حال حاضر اگر شما می توانید مدیریت کنید که مطمئن باشید که موفقیت باور نکردنی.

یک زندگی ساده

هنگامی که شما را, زندگی, ساده, شما باید کمتر حرفه. برای مثال شما ممکن است تمرکز خود را بر روی سرمایه گذاری در حرفه خود. شما منطقی این است که اگر چیزی کار نمی کند, شما باید یک نسخه پشتیبان تهیه. اما اگر شما نمی شما تمام توجه به یک چیز چگونه شما می توانید آن را یک موفقیت در این جهان رقابتی? از این رو شما برای همیشه لطفا برای به تولید کلاس دوم خروجی. شما نیاز به اجازه رفتن و تمرکز بر روی یک پیگیری.

Meditate once in a while, and get in touch with your inner self. (Image: pixabay / CC0 1.0)

تفکر یک بار در در حالی که در تماس با خود درونی خود را. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر به زندگی می کنند یک زندگی ساده. شما تبدیل به خوبی در هر آنچه که شما به دنبال. همانطور که ذکر شد قبل از, هنگامی که شما بر روی یک هدف واحد شما خواهد شد به طور طبیعی در آن خوب تر از طول زمان. کمال به زودی خواهد شد مال شما. شما در پیدا کردن صلح درونی.

یا حداقل شما خواهد بود به آن نزدیک تر از قبل. زمانی که زندگی خود را decluttered و سپس ذهن خود را نشان می دهد که دولت است. ذهن خود را unburdened با یک هزار و افکار و نگرانی. در اینجا شما می توانید شروع به سفر خود را به سمت کشف خود.

هنگامی که شما بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در زندگی خود را با افراد دیگر را پیدا خواهد کرد آن را سخت برای برقراری ارتباط و مقابله با شما. شما به عنوان آنها می گویند: "در همه جا." کلی بی قراری منعکس خواهد شد در لحن شما چگونه شما رسیدگی به مسائل و روابط. شما باید کمتر است اما دوستان شما خواهد بود با کیفیت بهتر. روابط خواهد بود عمیق تر. امور مالی خود را بهبود قابل توجهی.

Focus on improving your skills and generate higher income. (Image: Screen Shot/ Youtube)

تمرکز بر روی بهبود مهارت های خود و تولید درآمد بالاتر است. (تصویر: اسکرین شات/ یوتیوب)

اولا هنگامی که شما هدف خود را برای رهبری یک زندگی ساده, شما نیاز به فروش بیش از حد مسائل تخمگذار در اطراف خانه خود را. پاک کردن فضا. سپس هنگامی که شما را به تلاش در بهبود در زندگی حرفه ای خود را با تمرکز فکر شما جمع اوری کردن پاداش. موقعیت خود را به روز رسانی خواهد شد در این شرکت است. بیشتر هزینه های غیر ضروری. همه این ها منجر به بهبود مالی.

یادگیری در مورد خودتان

شما باید مقدار زیادی بیشتر وقت آزاد برای فکر کردن در مورد خودتان و زندگی خود را, و که در آن شما نیاز به سر بعدی. هنگامی که شما را در درک نقاط قوت خود را, شما می توانید کار بر روی آنها. شما می توانید چیزهایی که به نفع بدن و ذهن خود را. شما می تواند منجر به یک شیوه زندگی سالم. همه این اتفاق می افتد زمانی که شما زندگی ساده و آرام و در درون نگاه کنید.

در نهایت, شما عظیم آزادی به دنبال چیزهایی که شما در مورد پرشور. درست مثل میلیاردرهای شما در تلویزیون می بینید با خود بشردوستانه فعالیت های شما بیش از حد خواهد شد که زمان را صرف مراقبت از دیگران و یا سفر و یادگیری در مورد جهان است. از آنجا که شما گرفته اند یک گام از برنامه پر مشغله و آموخته به زندگی می کنند یک زندگی ساده.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه به: لیتوانیایی سرد سوپ چغندر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن