چین تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال ما Retaliates

حزب کمونیست چین (CCP) را تایید کرده است امنیت ملی قانون را قادر خواهد ساخت که سرزمین اصلی دولت به جرم فعالیت د

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

حزب کمونیست چین (CCP) را تایید کرده است امنیت ملی قانون را قادر خواهد ساخت که سرزمین اصلی دولت به جرم فعالیت در هنگ کنگ است که مصمم هستند به یک چالش به حزب اقتدار در این شهرستان است. با استفاده از قانون جدید معترضان و آزادی بیان فعالان می تواند به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی اجازه می دهد که دولت چین برای نگاهی دقیق عمل در برابر چنین افرادی است.

تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال

پس از این قانون تصویب شد توسط چین ملی (NPC) نمایندگان را در تشویق. قوانین دقیق به زودی پیش نویس و احتمالا تصویب بیش از چند ماه آینده. قانون را به طور بالقوه اجازه می دهد چینی نیروهای امنیتی به کار در هنگ کنگ است. مقامات از شهر که طرفدار پکن موضع ادعا می کنند که این قانون لازم است برای مقابله با افزایش موارد ترور و خشونت است.

کارشناسان مستقل هشدار می دهند که امنیت ملی قانون است و اساسا محروم هنگ کنگ از آن استقلال قرار دادن این شهر تحت کنترل حزب کمونیست. زمانی که بریتانیا دست هنگ کنگ به چین در زیر "یک کشور دو سیستم" اصل که توافق شد در سال 1997 پکن وعده داده است که آن را اجازه می دهد هنگ کنگ به باقی می ماند مستقل برای 50 سال. اما تنها پس از چند دهه حزب کمونیست اتحاد کشته شدن روح توافقنامه است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پکن برای گرفتن چنین اقدامات خشن در برابر دلار هنگ کنگ است. "چین کرده و به جای آن وعده داده شده فرمول" یک کشور دو سیستم "را با" یک کشور یک سیستم... [قانون] کاهش این شهر دیرینه و بسیار افتخار وضعیت... این یک تراژدی برای مردم هنگ کنگ, مردم چین و در واقع مردم جهان او گفت:" همانطور که در گزارش بار عصر.

(Image: The White House / CC0 1.0)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پکن برای گرفتن چنین اقدامات خشن در برابر دلار هنگ کنگ است. (تصویر: کاخ سفید / CC0 1.0)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دولت خواهد بود خودمختار هنگ کنگ ترجیحی تجارت, وضعیت, یک حرکت است که با قرار دادن شهر به عنوان یک مالی جهانی hub در خطر است. به عنوان یک نتیجه دولت ایالات متحده خواهد شد در حال حاضر درمان هنگ کنگ درست مانند هر دیگر شهر چینی. واردات از منطقه خواهد شد در حال حاضر مجبور به پرداخت تعرفه معادل آنچه که در حال شارژ برای سرزمین اصلی چین-واردات. قوانین حاکم بر معاهدات استرداد آداب و رسوم و.... نیز باید اصلاح شود.

رئیس جمهور تهمت اظهار داشت که او خواهد شد به روز رسانی آمریکا سفر مشاوره به منعکس کننده افزایش خطر در هنگ کنگ ناشی از این قوی تر کنترل حزب کمونیست. او همچنین نشان داد که دولت اقداماتی را برای تحریم مقامات از هنگ کنگ و چین مسئول کاهش استقلال این شهر است. دولت چین ابراز مخالفت های شدید به امریکا تصمیم به پایان دادن به درمان ترجیحی از هنگ کنگ و همچنین اعمال تحریم. آنها هشدار داد که هر گونه تحریم خواهد بود یک شمشیر دو لبه است و به زودی بر آمریکا "به طور قابل توجهی."

تابعیت پیشنهاد

دولت انگلستان است و با توجه به ارائه تابعیت به Hongkongers که برگزاری انگلیسی, ملی در خارج از کشور (BNO) گذرنامه اگر چین همچنان به حفظ امنیت ملی قانون در شهر است. در حال حاضر تقریبا 2.9 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان واجد شرایط برای BNO گذرنامه. تقریبا 300000 BNO دارندگان گذرنامه در هنگ کنگ در حال حاضر حق را به بازدید از انگلستان برای یک دوره تا 6 ماه بدون نیاز به ویزا.

https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/ "> CC BY 2.0 )

دولت انگلستان است و با توجه به ارائه تابعیت به Hongkongers که برگزاری انگلیسی, ملی در خارج از کشور (BNO) گذرنامه. (تصویر: کریستوفر Elison از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

با توجه به تغییرات پیشنهادی واجد شرایط دارندگان گذرنامه قادر خواهد بود به صرف 12 ماه در انگلستان که در نهایت باز کردن یک مسیر کامل شهروندی است. دبیر خانه Priti پاتل اعلام کرد که دولت بریتانیا بود و عمیقا در مورد چین اقدامات در برابر دلار هنگ کنگ است. برخی از نمایندگان مجلس در انگلستان حتی پیشنهاد جایزه اتوماتیک تابعیت به BNO دارندگان.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ویروس تاثیر: داخلی هند کارگران در تلاش برای زنده ماندن


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن