هیچ شغل آینده: ارتش هند مهاجران سر خانه

توسط ASHOK SHARMA دهلی نو (AP) — دهها هزار نفر از فقیر و کارگران مهاجر در حال حرکت در سراسر هند به راه رفتن در

توسط NEWSSHANS در 27 اردیبهشت 1399

توسط ASHOK SHARMA

دهلی نو (AP) — دهها هزار نفر از فقیر و کارگران مهاجر در حال حرکت در سراسر هند به راه رفتن در بزرگراه ها و خطوط راه آهن یا سواری کامیون و اتوبوس و شلوغ قطار در گرما فروزان.

برخی از آنها همراه توسط زنان باردار و کودکان خردسال braving تهدید از coronavirus بیماری همه گیر.

آنها می گویند که آنها مجبور به ترک شهرها و شهرهای کوچک که در آن آنها تا به حال toiled برای سال ساختمان خانه ها و جاده ها پس از آنها رها شده توسط کارفرمایان خود را — تلفات از lockdown برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

دولت و موسسات خیریه تلاش کرده اند برای راه اندازی خانههای امن برای آنها اما تعداد آنها به سادگی قریب به اتفاق آنها را ترک کمی چاره ای جز سر در یک سفر خطرناک صفحه اصلی.

هفته گذشته یک قطار سقوط کرد یک گروه از کارگران خسته که خوابش بر روی آهنگ در حالی که راه رفتن به خانه در غرب ایالت ماهاراشترا قتل 16. در روز شنبه حداقل 23 کارگران درگذشت در شمال هند هنگامی که یک کامیون آنها در سفر بودند در شکست به ثابت کامیون در بزرگراه.

"من نمی دانم چه آینده نگه می دارد به من گفت:" هری حافظه 28 ساله میسون که مجموعه ای را برای خود ایجاد کرد در مرکزی هند این هفته با پای امید به دردسر سوار در راه است.

"یک چیز قطعی است. اگر من بمیرم من بمیرم در خانه من. من هرگز پا در دهلی نو دوباره," او گفت:.

Dasrath, 32 که با استفاده از یک نام گفت: "سیاستمداران هند تنها به ما می آیند برای رای در انتخابات است. ما مواجه با یک وضعیت بسیار دشوار است در حال حاضر هیچ کس به ما کمک می کند."

نیمی از جمعیت هند را بدست آورده کمتر از 3 دلار در روز است. بیش از 90 درصد از هند نیروی کار شاغل در بخش غیررسمی و بدون دسترسی به صرفه جویی قابل توجهی و یا حمایت اجتماعی مزایای مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و یا بیمه با توجه به بانک جهانی.

این کارگران مهاجر می گویند که آنها می تواند بازگشت به کشاورزی و همچنین نگاهی به مشاغل مانند ساخت جاده برداشت آب در خشکسالی-آمار مناطق و ساخت و ساز از پناهگاه های حیوانات تحت برنامه دولت است که تضمین 100 روز اشتغال در یک سال و در مناطق روستایی هند برای 200 روپیه (حدود 3 دلار) به ازای هر فرد در هر روز.

خود را exodus است و باعث نگرانی برای هند بالا کالاهای مصرفی شرکت های که ترس ممکن است کمبود نیروی کار به عنوان آنها سرگیری تولید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de