مغلوب ساختن پیشی جستن muses در مورد میزبانی G-7 نشست در ما پس از تمام

توسط DARLENE SUPERVILLE و ZEKE میلر واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با توجه ب

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

توسط DARLENE SUPERVILLE و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او با توجه به برگزاری یک جلسه در شخص در ایالات متحده با رهبران جهان اقتصادهای بزرگ بعد از همه به دلیل آن خواهد بود "نشانه ای بزرگ برای همه" از همه چیز به حالت عادی بازگشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود گروه هفت اجلاس ماه ژوئن 10-12 در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است. اما در ماه مارس اعلام کرد او شد لغو نشست سالانه به دلیل همه گیر و رهبران خواهد مشورت با ویدئو کنفرانس به جای.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ساخت یک مهاجم با فشار به اقتصاد ایالات متحده زمزمه دوباره پس از بسیاری از کسب و کار بسته شد برای کمک به کاهش ویروس.

"در حال حاضر که کشور ما است 'انتقال به عظمت' من با توجه به تغییر زمان G-7 در یکسان یا مشابه تاریخ در واشنگتن دی سی در افسانه ای کمپ دیوید" مغلوب ساختن پیشی جستن است. "اعضای دیگر نیز آغاز خود باز گشت. این امر می تواند نشانه ای بزرگ برای همه عادی!"

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه چنین جلسه ای می تواند مرتب شود تا به سرعت.

رسمی کاخ سفید آماده سازی برای اجلاس متوقف شد و دو ماه پیش که این اجلاس به نام خاموش. و تهمت و دولت را حفظ کرده است محدودیت های مسافرتی و قرنطینه مورد نیاز برای مسافران از اروپا به چهار G-7 ملل. و در اوایل این هفته در ایالات متحده و کانادا توافق به نگه داشتن خود را در مرز مشترک بسته به غیرضروری سفر از طریق ژوئن 21.

منطقه کلمبیا همچنان تحت stay-at-home سفارشات حداقل از طریق ژوئن 8, هر چند مریلند آغاز شد, استراحت, اقامت در خانه محدودیت در هفته گذشته. در همان زمان رهبران این گروه عضو سازمان ملل هستند که در مراحل مختلف از بازگشایی خود جوامع است.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: تهمت بود به طور جدی با توجه به تغییر زمان نشست برای برخی از نقطه در ماه ژوئن به احتمال زیاد در اواخر این ماه در هر کاخ سفید و یا کمپ دیوید. موضوع مورد بحث در یک تماس بین تهمت و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی صبح روز چهارشنبه رسمی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به بحث داخلی مذاکرات.

اگر این اجلاس اتفاق می افتد, ایالات متحده آمریکا به درخواست هیئت بود مقایسه به حداقل پرسنل و جلوگیری از حوادث غیر ضروری مانند ازدواج برنامه. تصمیم نهایی مورد نیاز خواهد بود در روزهای آینده به اطمینان حاصل شود زمان کافی برای آماده شدن برای نشست سطح بالا ،

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به نام آن یک ایده جالب اما گفت که رهبران نیاز به مقدار زیادی از جزئیات بیشتر ، او گفت: این مهم G-7 در دیدار با اردوغان در ماه ژوئن به طوری که آنها می توانید در مورد این بیماری همه گیر و بازگرداندن فعالیت های اقتصادی.

"ما نیاز به نگه داشتن جلسه به عنوان رهبران. چه که مجازی یا حضوری ما قطعا نگاهی به آنچه در ایالات متحده آمریکا است که پیشنهاد به عنوان میزبان G-7 برای دیدن چه نوع از اقدامات را در جای امن نگه داشتن مردم چه نوع از توصیه های کارشناسان در حال دادن نظر چگونه است که ممکن است عملکرد" ترودو گفت.

"وجود دارد بسیاری از بحث ها به آمده اما ما نگاه به جلو به داشتن آن بحث و گفتگو با آمریکا میزبان."

ایالات متحده دارای G-7 دوار ریاست جمهوری در این سال و به تعیین که در آن جلسه برگزار می شود و مجموعه ای از دستور کار. بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن در حال اعضای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اصل برنامه ریزی برای برگزاری نشست سالانه خود را در خصوصی گلف در نزدیکی میامی. اما او تغییر محل برگزاری کمپ دیوید که او بازدید هفته گذشته که توسط ارتش ایالات متحده پس از اعتراض عمومی در برگزاری آن در یکی از پول خود را-ساخت خواص.

AP نویسنده راب Gillies در تورنتو کمک کرده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن