آنچه زنان باردار باید بدانید در مورد CCP Coronavirus

اگر یک زن باردار آلوده COVID-19 نه تنها می توانید آن را دوره بارداری استرس زا, خطر مرگ و انتقال از این ویروس م

توسط NEWSSHANS در 16 اردیبهشت 1399

اگر یک زن باردار آلوده COVID-19 نه تنها می توانید آن را دوره بارداری استرس زا, خطر مرگ و انتقال از این ویروس می تواند در نهایت تحریک قابل کنترل روانی بار به عنوان به خوبی. در اینجا برخی از چیزهایی که زنان باردار باید بدانید در مورد CCP coronavirus.

انتقال ریسک

"در حال ظهور شواهد نشان می دهد که انتقال از یک زن به نوزاد در طول بارداری و یا تولد (انتقال عمودی) احتمال است. شده است وجود دارد یک گزارش دو مورد که در آن به نظر می رسد این احتمال وجود دارد اما مطمئنا بچه ها هر دو از بیمارستان مرخص شد و به خوبی. در همه قبلا موارد گزارش شده در سراسر جهان به عفونت پیدا شد حداقل 30 ساعت پس از تولد. این مهم است که به تاکید است که در تمام موارد گزارش شده از نوزادان در حال توسعه coronavirus خیلی زود پس از تولد نوزاد خوب بود" با توجه به کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists.

با توجه به یک گزارش که از تجزیه و تحلیل 33 زنان آلوده با CCP ویروس در دوران بارداری سه نفر از نوزادان نیز یافت می شود به توان و حذف. معلوم نیست که آیا نوزادان قرارداد این ویروس در حالی که در رحم مادر یا بعد از تولد. بله وجود دارد احتمال انتقال حتی اگر آن کوچک است. تا زمانی که شما نگه داشتن خود را امن وجود دارد باید چیزی برای نگرانی در مورد.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

با توجه به یک گزارش که از تجزیه و تحلیل 33 زنان آلوده با CCP ویروس در دوران بارداری سه نفر از نوزادان نیز یافت می شود به توان و حذف. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

خطر ابتلا به زنان

زنان باردار را در معرض خطر بیشتری از ابتلا CCP coronavirus که نسبت به سایر مردم است. اما آنها ممکن است در نهایت رنج تا حد زیادی. با توجه به CDC زنان باردار که COVID-19 بیشتر در معرض بیماری هایی مانند ذات الریه و بیماری های تنفسی. این است که با توجه به این واقعیت که زنان باردار باید کاهش ظرفیت ریه ضربان قلب سریع تر و سیستم ایمنی بدن هستند که در شار ثابت. بنابراین اگر شما می دانید کسی که حامله است در طول COVID-19 مستند, مطمئن شوید که آنها کاملا جدا شده است.

سقط جنین و زایمان

CCP coronavirus ممکن است افزایش خطر سقط جنین. در واقع کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان اشاره می کند که زنان باردار با COVID-19 نیز ممکن است در معرض خطر بیشتر عوارض مانند تولد زودرس. اما CDC است و نه مستند شواهد زیادی از سقط جنین یا جنین ناهنجاری در میان زنان باردار مبتلا. تا آنجا که تحویل نگران واژن روش بهتر از سزارين پس از انجام عمل جراحی بر روی بدن آلوده به CCP ویروس ممکن است باعث عوارض ناخواسته.

تغذیه با شیر مادر

در حال حاضر هیچ مدرکی وجود دارد که ممکن است نوزادان آلوده در طول تغذیه با شیر مادر. با توجه به بزرگ مزایای تغذیه با شیر مادر آن بهتر خواهد بود به چوب با آن به جای محروم کردن کودک خود را از شیر. CDC توصیه می کند زنان باردار صحبت با پزشک خود و تصمیم گیری آگاهانه. اگر شما تصمیم به شیر همیشه پوشیدن یک ماسک صورت به طوری که کودک نه به طور تصادفی در معرض CCP ویروس. اگر شما با استفاده از یک پمپ پستان یا بطری شستن دست های خود را به درستی قبل از دست زدن به آن.

(Image: Screenshot / YouTube)

اگر شما با استفاده از یک پمپ پستان یا بطری شستن دست های خود را به درستی قبل از دست زدن به آن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

باقی مانده امن

زنان باردار باید به جلوگیری از آمدن به تماس با هر کسی از جمله شوهران خود یا سایر اعضای خانواده است. نگه داشتن در ذهن است که شما نه تنها مسئول زندگی خود را, اما همچنین یکی از در حال رشد در داخل شما. حفظ فاصله حداقل 6 فوت از دیگران است. جلوگیری از تمایل خود را به بیرون رفتن. شستن دست های خود را به طور منظم زمانی که شما را لمس چیزی که دیگران لمس کرده اند. خوب غذا بخورید به طوری که برای نگه داشتن خود را تغذیه با غذاهای سالم.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

چگونه برای تقویت ایمنی خود را در طول همه گیر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن