تائو داستان: یک کاسه برنج

این یک داستان از چین باستان. یک بار پس از یک زمان وجود دارد تائو استاد که برای او شناخته شده بود توانایی عجیبی

توسط NEWSSHANS در 15 تیر 1399

این یک داستان از چین باستان. یک بار پس از یک زمان وجود دارد تائو استاد که برای او شناخته شده بود توانایی عجیبی برای حل مشکل مشکلات برای مردم است. دو مرد جوان که مشغول به کار در یک شرکت خاص تصمیم به رفتن و دیدن او را به عنوان هر دو آنها تا به حال یک سوال در قلب خود را که آنها فقط نمی تواند شکل خود را.

یک کاسه خرد

یک بار داخل, کارشناسی ارشد محل سکونت یکی از مردان جوان گفت: "معلم ما مشکلات هستند به طور یکسان. ما هر دو نفر از کارکنان همان بنگاه و ما هر دو تحت درمان بد در محل کار. لطفا به ما بگویید که آیا ما باید استعفا از شغل ما است."

انسان عاقل چشمان خود را بسته. سپس او مدیتیت در حالی که برای. دو مرد با آرامش منتظر تا در نهایت او چشمان خود را باز کرد و گفت: پاسخ خود را در فقط پنج کلمه: "تنها یک کاسه برنج."

پس از تشکر از سیج آنها به سمت چپ. آنها بمب بر روی کلمات از مریم گلی به عنوان آنها رفت و برگشت به شهر. بعد از مدتی یکی از آنها گفت: "چه شما فکر می کنم که معلم بود؟" در حالی که کمی بعد یکی دیگر گفت: "به خوبی آن را کاملا آشکار است که کاسه برنج نشانگر ما وعده های غذایی روزانه."

"من موافقم" گفت: اولین مرد. "من فکر می کنم او به ما گفتن که شغل ما چیزی بیش از یک معنی به پایان است." یکی دیگر گفت: "من موافق این حقیقت امر این است که آنچه ما برای کار ما; ما وعده های غذایی روزانه." راضی با پاسخ آنها را دریافت و از معلم آنها رفت و برگشت به محل کار خود.

He learned about importing high-quality seeds from his previous firm and achieved success. (Image: pixabay / CC0 1.0)

او یاد گرفته در مورد واردات با کیفیت بالا از دانه های قبلی خود شرکت و موفقیت به دست آورد. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

در نتیجه یکی از آنها باقی ماند با این شرکت در حالی که دیگر استعفا داد. او در سمت چپ این شهر به روستا که در آن او آموخته به مزرعه. پس از کار سخت را برای چندین سال او یک کشاورز موفق. او یاد گرفته در مورد واردات با کیفیت بالا از دانه های قبلی خود شرکت و موفقیت به دست آورد. خود میوه ها و سبزیجات شناخته شده بودند به بهترین در منطقه است.

کسی که باقی مانده در این شرکت نیز به خوبی. او یک مرد تغییر. او در تکالیف دشوار و بزرگ نشان داده تحمل در دست زدن به درگیری. او رفت و از قدرت به قدرت و محدود به یک موقعیت مدیریتی.

تفاوت در ادراک

یک روز مردان bumped به هر یک از دیگر دوباره. آنها به رسمیت شناخته شده است که خود را در راه بسیار متفاوت از یکدیگر است اما آنها تصمیم گیری شد و بر اساس همان جواب معلم داده بود. آنها هر دو موفق بودند به طوری که آنها شروع به اندیشیدن در آن از مسیر خود شد و درست تر است.

"چرا شما به ترک پرسید:" مدیر. "آشکار نیست ؟" کشاورز پاسخ داد. "من قبول کلمات خود را فورا. کار من این بود که برای کار روزانه من, وعده های غذایی پس چرا خودم را به ماندن در یک وضعیت من نمی خواهم به در, فقط برای یک کاسه برنج? ترک بود برای من کار درست را انجام دهد." او سپس پرسید که دوست خود را چرا که او در آنجا ماند و برگشت.

The farmer did well according to what he understood. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

کشاورز بود و با توجه به آنچه که او را درک. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مدیر لبخند زد و گفت: "من هم فکر می کنم روشن است; یک کار و فقط یک کار است و آن را بیش از یک کاسه برنج پس چرا من اینقدر نگران است ؟ من درک وجود دارد هیچ نیازی نیست برای من خیلی مضطرب است. من باید کار مربوط به درگیری شخصا بنابراین من باقی ماند. نبود معلم به معنای آن است که راه؟"

"در حال حاضر من کاملا متعجب و متحیر" کشاورز گفت. "که راه را به معلم می گویند ما باید به شما یا من ؟ اجازه دهید او را دوباره به گرفتن برخی از وضوح."

آنها رفت و به معلم دوباره. آنها توضیح داد که چرا آنها وجود دارد. دوباره معلم چشمان خود را بسته و مدیتیت. دو مرد منتظر آرامی به عنوان قبل از. پس از یک در حالی که معلم چشمان خود را باز کرد. او گفت: جواب او را دوباره در فقط پنج کلمه: "تنها تفاوت فکر می کردم."

تائو

به نظر می رسد مانند معلم به آنها و نه عجیب و غریب ، چرا او مشخص کنید که کدام یک از راه راست? دو مرد در زمان دو مسیر متفاوت و در عین حال هر دو موفقیت به دست آورد. می تواند از آن بود که گلی بود که آنها را به یک اشاره ؟ حقیقت این است که طبیعت هیچ دستور کار و تائو اجازه می دهد تا همه چیز به طور طبیعی اتفاق می افتد.

درست مثل رودخانه که افزایش بیش از زمین نسبت به دریا در یک روش مشابه ما زندگی می کند نیز می تواند نسبت به این رودخانه است که به طور طبیعی در آرزوی به جریان به منبع. حتی اگر ما راه را به نظر می رسد کمی در مشترک آنها با این وجود می تواند ما را به سوی همان مقصد است که منشاء.

Following the course of nature makes one invincible. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

پس در این دوره از طبیعت باعث می شود شکست ناپذیر است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

بود معلم گفت که یکی از راه های درست تر از دیگر ؟ توجه به باستان Taoists است به عنوان بی طرف و بلندمرتبه به عنوان طبیعت و نه در جزئیات نگاه از راه خود را.

یک تفاوت کوچک در اندیشه می تواند تفاوت زیادی در نتیجه. مردان در داستان تصمیم درست و آنها با برکت ثروت خوب است. اما آن به این معنی نیست تمام مسیرهای به همان اندازه درست است.

اگر چه ما می تواند بسیاری از جاده های مختلف به سوی همان مقصد وجود دارد فقط به عنوان بسیاری از جاده ها است که می تواند ما را بیشتر به دور از هدف.

Taoists اعتقاد اجازه همه چیز اشکار شدن به طور طبیعی. یک ضربه نتایج در یک ایده است که سپس به شکل یک فکر در نهایت تجلی به عنوان یک عمل است. از این عمل فضیلت یا کارما توجه به نتیجه به دست آورده است. این است که چرا کشت آرامش ذهن است بنابراین بسیار مهم در زندگی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مرغ مگس خوار گل


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن