'دیر': سفید, NHL بازیکنان پیدا کردن صدای خود را بر نژادپرستی

Florida Panthers مرکز برایان بویل در طول دوره دوم NHL هاکی بازی برابر Tampa Bay Lightning در تمپا, فلوریدا.

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399
 Florida Panthers center Brian Boyle during the second period of an NHL hockey game against the Tampa Bay Lightning in Tampa, Fla. The predominantly white sport of hockey has a checkered history of racism and a culture of not standing out from the team or speaking out. The death of George Floyd in Minnesota has shattered that silence. AP photo

Florida Panthers مرکز برایان بویل در طول دوره دوم NHL هاکی بازی برابر Tampa Bay Lightning در تمپا, فلوریدا. عمدتا سفید ورزش هاکی است شطرنجی تاریخچه نژادپرستی و فرهنگ ایستاده و نه خارج از تیم و یا صحبت کردن. مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است که سکوت شکسته.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Brown</p>

قهوه ای

<p>Kane</p>

کین

برایان بویل است 35 ساله grizzled جانباز 13 لیگ ملی هاکی فصل که بزرگ شده در خارج از بوستون.

بعد از دیدن تصویری از جورج فلوید مرگ بویل می خواستم چیزی بگویم. این Florida Panthers به جلو هر چند مطمئن نیستم چگونه و نمی خواهید آن را به راه اشتباه است. او زخم تا با تماس با تیمی سابق J. T. Brown به درخواست برخی از سوالات — و گوش دادن. قهوه ای است 29 و تنها بازیکن تا کنون در اعتراض به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در طول سرود ملی NHL بازی برگشت در سال 2017.

این دو صحبت در مورد چگونه فلوید مرگ تا به حال تحت تاثیر قهوه ای است.

"من نوع در رحمت او گفت:" بیل که سفید است. "من فقط نمی فهمم این درد است. من هرگز تا به حال به این درد است."

فلوید مرگ در بازداشت پلیس به لمس کردن فوق العاده ای فرضی نژاد و روابط و ورزشی شده است و بخشی از آن از فوتبال اروپا به فوتبال شد. آن نیز ساخته شده و امواج در نسکار که مانند NHL است عمدتا سفید ورزشکاران و با بسیاری از حساب های بزرگتر فن پایه در میان سفید پوستان از مردم از رنگ.

NHL بازیکنان هیچ پایدار سابقه از صحبت کردن در مسائل اجتماعی شاید بخشی از این سکوت است که به طور کلی در بر داشت در هاکی. وجود دارد هیچ جمعی خشم پس از Akim Aliu, Devante اسمیت-Pelly و وین Simmonds پیوست لیست بازیکنانی که باید برای عموم شرح داده شده در تجربه شخصی خود را با نژاد پرستی در هاکی.

در این زمان فرهنگ سکوت بود و هیچ جا یافت می شود در یک لیگ که بیش از 95% سفید.

سیدنی کرازبی کانر McDavid و بیش از 100 دیگر بازیکنان NHL اظهارات محکوم نژادی و نابرابری اذعان خود امتیاز و متعهد به یادگیری و انجام بهتر. تایلر سیگوین اعتراض در دالاس Zdeno کاراکتر در بوستون. در حالی که پاتریس Bergeron, تام ویلسون و دیگران ساخته شده است کمک های مالی. جاناتان Toews در دیدار با فعالان در شیکاگو است.

"ما باید به عنوان درگیر در این عنوان ورزشکاران" Winnipeg کاپیتان بلیک ویلر گفت. "این تنها نمی تواند مبارزه خود را."

این نوع پاسخ سان خوزه را Evander کین امیدوار بود برای وقتی که او به نام سفید ورزشکاران به صدایشان شنیده شود. برخی آن را به نام "طوفان کامل" — ورزشکاران مانند هر کس دیگری در خانه بودند در طول coronavirus همه گیر و قادر به تمرکز بر روی گرافیک طبیعت فلوید مرگ در مینیاپولیس و احشایی واکنش.

"مردم من فکر می کنم در حال گوش دادن بیشتر گفت:" کیم Davis, NHL معاون اجرایی رئیس جمهور از تاثیر اجتماعی و رشد ابتکارات و امور قانونگذاری. استخدام در سال 2017, او بالاترین-رتبه آمریکایی آفریقایی تبار در لیگ سلسله مراتب و گزارش به طور مستقیم به کمیسر گری Bettman.

"در حالی که این چیزها اتفاق می افتد شده است برای مدت زمان طولانی من فکر می کنم COVID همه گیر آورده به نور برای بسیاری از نژادی pandemic," دیویس گفت:. "قادر به فقط متوقف می شود و به توقف و شاهد نه دقیقه کسی زانو کسی گردن و به تماشای زندگی گرفته شده از آنها ... که بشریت خود را (گفتن) شما چیزی بسیار اشتباه است.

"من فکر می کنم که چرا مردم در حال صحبت کردن. من فکر می کنم که چرا بازیکنان در حال صحبت کردن" دیویس گفت:.

سیگوین راهپیمایی در دالاس همراه با بازنشسته goaltender مارتی Turco و kneeled برای 8 دقیقه و 46 ثانیه زمان دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود زیر زانو از یک افسر پلیس در حالی که قلب او متوقف شده است. Seguin 28 ساله در کانادا از خارج از تورنتو مسائل طولانی معتقد بودند از نژاد بودند هیچ یک از کسب و کار خود را.

"این مایه تاسف است که در آن زمان چیزی این قدر به چشم مردم باز یا خودم در پاسخگویی به درک و نگاه در آینه و بگو من رو به بهتر'" سیگوین گفت. "من بخشی از ننگ چون من فکر می کردم در این مورد و یا واقعا و به طور کامل آن را متوجه و یا درک تاریخ از آن؟"

پس از ویلی O'Ree شکست NHL رنگ سد در سال 1958 هاکی بوده است خال خال با نمونه هایی از نژاد پرستی. فقط در دهه گذشته Simmonds تا به حال موز پرتاب در او و P. K. Subban و جوئل بخش قرار گرفتند و نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست های بعد به ثمر رساند تا بازی حذفی-گل برنده. اسمیت-Pelly شد با کف دست در جعبه مجازات. به تازگی به عنوان مارس نیویورک رنجرز چشم انداز K'Andre میلر به حال یک چت تصویری در طول همه گیر هک توسط کسی نوشته شده نژادی لکه دار کردن صدها بار.

تاریخ و جوانان هاکی با داستان های مشابه حتی در میان تعیین مدت و دراز مدت در تلاش برای تنوع بخشیدن به این ورزش است.

"به وضوح وجود دارد یک مشکل نژادپرستی در ورزش ما" گفت: کین یک 28 ساله از ونکوور کانادا است که بخشی از یک تلاش جدید توسط بازیکنان به انجام کاری درباره آن. "آن شده است کنار رانده و پوشش همیشه از من شده است بازی هاکی. و این یک مسئله مهم است که ما نیاز به سرکوب در راه بزرگ است. که در آن قادر به ایجاد یک بازی گوناگون است که آن را به شروع."

بازنشسته goaltender بن Scrivens گفت که او "یک دوز سالم از بدبینی" در دیدن بسیاری از هموطنان خود را سفید بازیکنان هاکی تنها در حال حاضر صحبت کردن در مورد نژاد پرستی. اما او گفت: با این وجود معنی دار است زیرا بازیکنان "دیگر نمی تواند ادعای جهل" دیگر.

"این واقعیت که آنها در حال قرار دادن خود در خارج وجود دارد یک شروع" Scrivens گفت. "و آن نیز باز می شود درب را برای آنها برگزار می شود پاسخگو رفتن به جلو است."

به نظر می رسد مانند یک عمر پیش اما این تنها شش ماه پس از Aliu را نظرات به نژادپرستی در هاکی را لرزاند لیگ. لایحه Peters — که Aliu گفت: استفاده از کلمات نژادپرستانه نسبت به او در اوایل در حرفه خود — استعفا داد و به عنوان مربی شعله کلگری و NHL تشکیل شوراها برای رسیدگی به این مسائل است. رشد در تعداد بازیکنان صحبت کردن در مورد نژاد پرستی در حال حاضر در NHL منطقی به نظر می رسد حداقل به Aliu.

"این یک گام خوب در جهت سمت راست به طوری که من خوشحال هستم که برای دیدن او گفت:" پس از آن متوقف شد. "اما من احساس می کنم دیر شده است."



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن