تابستان گردشگران وزن, تست قرنطینه و یا ماندن در منزل

توسط دیوید شارپ پورتلند مین (AP) — خانه نشین مسافران جان به سرمایه گذاری برای اولین بار از زمان همه گیر در حال

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط دیوید شارپ

پورتلند مین (AP) — خانه نشین مسافران جان به سرمایه گذاری برای اولین بار از زمان همه گیر در حال مقابله با یک چشم انداز تعطیلات تابستان امسال است که ممکن است نیاز به کروناویروس آزمون برای خانواده و حتی قرنطينه.

متحده از مین به هاوایی در حال تلاش برای حمله به یک تعادل بین حاوی جدید کروناویروس و تشویق خارج از کشور بازدید کنندگان به صرف پول نقد خود را در هتل ها, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

این اقدامات را بدست thumbs-down از بسیاری در صنعت گردشگری که ترس بازدید کنندگان را انتخاب کنید صبر کنید همه چیز را تا زمانی که آنها می تواند ضربه ساحل و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نقض دولت اعمال قرنطینه و یا جستجو برای یک تست سایت.

در طول یک بیماری همه گیر تشخیص بهتر است بخشی از شجاعت گفت: Pauline Frommer سرمقاله مدیر Frommers.com و Frommers' راهنمای سفر.

"من فکر می کنم این مهم است که نگاهی به آنچه که ما گزینه های امن هستند. شما نمی خواهید برای مردن به خاطر شما رفت و در تعطیلات," او گفت:.

برخی از ایالت ها مانند هاوایی مستقر در قرنطينه. مین آلاسکا و ورمونت برخی از نسخه تست های جایگزین.

در "Vacationland" به عنوان مین dubs خود را به لیبریا جانت میلز فکر او انجام شد صنعت گردشگری به ارائه یک جایگزین برای 14 روز در قرنطینه. بازدید کنندگان می توانید جست و خیز قرنطینه در مجموع اگر آنها می تواند نشان دهد آنها تست کردم منفی برای این ویروس در عرض 72 ساعت قبل از ورود.

برخی از شرکت های وابسته و رستوران شکایت اندازه گیری می افتد کوتاه از آنچه مورد نیاز است برای جذب گردشگران و نجات خود را در فصل تابستان است.

"ما نمی فکر می کنم بازدید کنندگان در حال رفتن به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی که می خواهم. آنها فقط می خواهید را انتخاب کنید و مقصد دیگری گفت:" استیو Hewins از HospitalityMaine دولت گردشگری تجارت ،

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige تمدید دولت اجباری دو هفته ای قرنطینه برای ورود مسافران و حتی به عنوان دولت تصدیق به تولید یک فرآیند غربالگری است که می تواند اجازه می دهد تا برخی از مسافران برای بازگشت.

در فلوریدا که به تازگی دیده می شود سنبله در موارد بازدید کنندگان از نیوجرسی و نیویورک و کنتیکت نیاز به قرنطینه. نیویورک در ضمن با توجه به نیاز به فلوریدا بازدید کنندگان برای قرنطینه.

مسافران به آلاسکا که آزمایش پس از ورود مجاز به جلوگیری از بیشتر قرنطینه اگر آنها تست منفی است. اما آنها را تشویق به محدود کردن فعالیت های خود را تا زمانی که آنها به دست آوردن یک دوم منفی نتیجه آزمون.

در ورمونت بازدید کنندگان می توانید برش های کوتاه دو هفته ای قرنطینه اگر آنها یک آزمون پس از یک هفته که می آید و منفی است.

"وجود مقید کردن تقاضا از مردم مایل به آمدن به دولت" بنابراین هر چیزی برای کمک به مسافران برنامه ریزی و کاهش بار خود چیز خوبی است گفت: تیم پیپر رئیس ورمونت مسافرخانه و تخت خواب و صبحانه در ارتباط است.

نیوهمپشایر در ضمن نیاز به خارج از staters به گواه داشتن قرنطینه در خانه برای 14 روز قبل از اقامت در یک هتل و یا محل سکونت دیگر اموال. این ایده به تصویب رسید پس از دولت را رد کرد و این ایده را مجبور به بازدید کنندگان به قرنطینه.

ایمنی نگرانی های واقعی در, مین, دولت با ملت, قدیمی ترین جمعیت یک بخش که در معرض coronavirus.

مین که سیاهی آن خرچنگ lighthouses و سنگی ساحل به عنوان جاذبه های, به شدت به گردشگری است. جمعیت آن از 1.3 میلیون متورم با 37 میلیون بازدید در طول یک سال معمولی.

بازدید کنندگان می توانید از یک قرنطینه بودن آزمایش قبل از آنها وارد و یا آنها را کاهش می دهد قرنطینه به مدت بودن آزمایش پس از ورود. اما دولت تشویق بازدید کنندگان به آزمون قبل از ورود "بدانید قبل از اینکه شما بروید." ورمونت و جدید Hamsphire ساکنان معاف از قوانین است.

مین شرکت های وابسته می گویند تست های سنگین چون آنها به طور بالقوه پر هزینه و به آسانی در دسترس نیست.

در Cod یارو مسافرخانه صاحب تد درهم پرسش که آیا خارج از staters خواهد تسویه حساب برای آزمون که هزینه $150 در صورت پرداخت از جیب. او همچنین سوال که آیا آزمون را امن نگه داشتن مردم از آن 18 و زیر و سفر با بزرگسالان از معاف هستند.

"این فقط حس را ندارد," او گفت:. "این یک گزینه قابل دوام است."

ارمیا Hawkins, 72, از نیویورک گفت: این تغییرات ممکن است او را به تجدید نظر خود را اوت مراجعه به مین ساحل. او گفت: آن را آسان برای دریافت تست به خصوص در عرض 72 ساعت قبل از ورود.

"این سخت گیرانه گفت:" بازنشسته فیلم اجرایی است. "چرا من می خواهم برای رفتن وجود دارد اگر هیچ کس می خواهد به من؟"

Hewins از HospitalityMaine, winces در این ایده از یک دختر, هتل, کارمند میز قرار داده و در موقعیت بی دست و پا تبدیل دور خانواده ها با رزرو ایم که رانده ساعت به تعطیلات در دولت است.

او ترجیح میدهد این رویکرد در کشور همسایه, New Hampshire است که چیزی نزدیک به یک سیستم افتخار برای بازدید کنندگان.

میلز فرماندار گفت: قرنطينه و آزمایشات لازم برای جلوگیری از حتی بیشتر فاجعه به عنوان coronavirus همچنان یک تهدید.

بیش از 2800 نفر تست مثبت و بیش از 100 نفر کشته شده اند از COVID-19 در ایالت مین است. کسانی که متوسط تعداد نسبت به آمار متحده اما مین بیمارستان های روستایی می تواند تحت الشعاع اگر میلیون ها نفر از بازدید کنندگان وارد بدون هیچ گونه ایمنی مقررات فرماندار گفت.

"من فکر می کنم هیچ چیز ویرانگر تر از شیوع و یا تجدید حیات این کشنده و غیرقابل درمان ویروس در طول اوج فصل گردشگری" او گفت:.

___

کمک به این گزارش آسوشیتد پرس نویسندگان بکی Bohrer در جونو; rcaf در هونولولو; بابی Caina Calvan در تالاهاسی فلوریدا; Wilson حلقه در مونپلیه, ورمونت; و هالی Ramer در کنکورد, New Hampshire.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب