اتحادیه اروپا نفوذ? مورد مالتی جاسوسی

حزب کمونیست چین (CCP) ممکن است با استفاده از مالت را از سفارت بلژیک برای جاسوسی در ستاد اتحادیه اروپا مخالف وا

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

حزب کمونیست چین (CCP) ممکن است با استفاده از مالت را از سفارت بلژیک برای جاسوسی در ستاد اتحادیه اروپا مخالف واقع به آن است. آیات ساخته شد توسط یک سخنگوی Veiligheid ون د Staat, بلژیک, میهن سرویس امنیتی.

به اتهام جاسوسی

مالت سفارت در بروکسل به نام "Dar مالت" و یا "مالت خانه" بود که در سال 2007 افتتاح شد. این جزیره در کشور صرف بسیار زیادی از پول به دست آوردن زمین بود که در یک مکان نخست. بیشتر پول صرف شده در ساخت و ساز داخلی و امنیت ساختمان است. دولت ادعا کرد که همه پول صرف شده در سفارت و در نهایت ارزشمند پس از تنها پنج طبقه می توان با استفاده از مالت دیپلمات. بقیه طبقه بود به اجاره به شرکت های تجاری.

زمانی که دولت مورد انتقاد قرار گرفت برای ریختن پول بیش از حد به این پروژه آن آغاز شده به دنبال پول از حامیان مالی به منظور کاهش هزینه های. این بود که چین در پا. تحت یک قرارداد همکاری که امضا شد در سال 2006 چین اهدا مبلمان و دیگر وسایل برای سفارت. شروع در سال 2010 بلژیک امنیتی دولت شروع به مشکوک است که سفارت بود که مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نابکار. آنها نگران بودند که اهدا اقلام استفاده می شود برای جاسوسی بر روی اتحادیه اروپا موسسه در سراسر جاده.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تحت یک قرارداد همکاری که امضا شد در سال 2006 چین اهدا مبلمان و دیگر وسایل برای سفارت. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

"چینی ها بودند که در نوسازی Dar مالت ساختمان سفارت در سال 2007 که توجه ما — بدون اینکه هشدار داده شده به آن توسط هر گونه خدمات خارجی... اما شده است وجود دارد هرگز مدرکی که چینی ها جاسوسی گرفته شده از داخل ساختمان" این سخنگو گفت: به د مورگان روزنامه به عنوان گزارش شده توسط نگهبان. دولت های هر دو مالت و چین را رد اتهامات. مالتی دولت نیز اضافه شده است که بیش از 80 درصد از مبلمان جایگزین شده است.

با این وجود ارتباط بین مالت و چین بیشتر شده است مشکوک پس از پکن به نظر می رسد که بیش از حد تحت تاثیر قرار بیش از این جزیره در کشور است. بازگشت در سال 2014 مالت اولین کشور اروپایی به امضای یک یادداشت تفاهم با CCP با توجه به کمربند و جاده ابتکار. در همان سال دولت-حمایت شانگهای برق به دست آورد 33 درصد سهام در Enemalta تنها شرکت انرژی در مالت. در حال حاضر چین در حال ساخت یک 204,514 فوت مربع سفارت در جزیره کشور است.

شده است وجود دارد همچنین انتقاد که ثروتمند چینی بودند که با صدور "ویزای طلایی" توسط دولت مالت. این ویزا اجازه می دهد چینی ها به حرکت آزادانه در سراسر اروپا. از نظر امنیتی این یک فاجعه چیزی که برای اروپا پس از مالت ویزا اجازه خواهد داد که چینی جاسوس را به راحتی در سراسر اتحادیه اروپا است. برخی از آنها متهم به ویزای طلایی حمایت از فرار مالیاتی و پول شویی و دیگر فعالیت های فاسد.

(Image: Screenshot / YouTube)

یک "ویزای طلایی" نام دیگری برای مالت شهروندی از طریق برنامه سرمایه گذاری است که در آن سرمایه گذاران خارجی می تواند به سرعت به دست آوردن اقامت در مالت اجازه می دهد آنها را به سفر آزادانه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

فرسایش دموکراسی

گزارش خانه آزادی هشدار می دهد که دموکراسی تضعیف سراسر شرقی و مرکزی اروپا با توجه به رشد نفوذ چین و روسیه است. به دنبال بازگشت بیش از 25 سال گذشته این سازمان آمده است که وجود دارد در حال حاضر کمتر دموکراسی در میان 29 کشور از اروپای مرکزی به آسیای مرکزی است. بسیاری از رهبران در منطقه بر این باور هستند که باید آنقدر پررنگ است که آنها حتی تظاهر به مراقبت که آیا کشور خود یک دموکراسی یا نه.

بر اساس این گزارش مجارستان است و دیگر یک دموکراسی است. لهستان گفت: به پیروی از همان مسیر است. در کشورهای که تشکیل شد از یوگسلاوی سابق نهادهای دموکراتیک در حال خراب توسط روسیه و چین دخالت. Michael J. Abramowitz, رئيس جمهور از خانه آزادی اعلام کرد که ایالات متحده به بازی یک نقش محوری در ترویج دموکراسی در منطقه است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ما Blacklists 33 شرکت های چینی


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب