ستون: به خاطر سپردن یک خانواده, دوست, دوست ضربت Pocoroba

توسط پل نیوبری آتلانتا (AP) — اه که نام. بدون شک یکی از بزرگترین بیس بال monikers از همه زمان. اگر داشتن چنین

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399

توسط پل نیوبری

آتلانتا (AP) — اه که نام.

بدون شک یکی از بزرگترین بیس بال monikers از همه زمان.

اگر داشتن چنین پر زرق و برق هیبت الهام بخش نام اولیه مقدماتی او می تواند مندرج در Cooperstown برای اطمینان حاصل کنید.

ضربت Pocoroba.

در سن 66 از دست دادن من نمی توانستم اجازه عبور با صرف ذکر است از متوسط بیس بال و دستاوردهای یک دهه زندگی حرفه ای طولانی صرف بیشتر با برخی از واقعا افتضاح تیم است.

Pocoroba به دلایل توضیح داده خواهد شد در مدت کوتاهی همیشه در یک محل خاص در خانه ما. من و همسرم در واقع رفت و در تلاش برای پیدا کردن او چند سال پیش تنها به کشف, متاسفانه, که او بازنشسته شده بود از تخصص سوسیس فروشگاه او برای بیش از دو دهه در حومه آتلانتا.

گفت: "شماره یک شور بود برای خانواده اش است." و آنچه که یک خانواده در آن بود. یک از 37 سال است. سه دختر و یک پسر. یک تیم کامل از نوه.

"به عنوان بازنشسته شد او در حال کامل زمان پاپا و راننده به 15 نوه" این اگهی گفت.

عجیب اینجاست که چگونه برخی از ورزشکاران می تواند تبدیل به در هم تنیده خود را با زندگی در یک outsized نقشی که مخالف همه منطق و دلیل.

آنها تقریبا مثل اعضای خانواده است.

ضربت Pocoroba بود نه یک بازیکن بزرگ با هر وسیله ای هر چند او به اندازه کافی خوب به چوب با بریوز برای نزدیک به یک دهه کامل — خوب به اندازه کافی حتی برای به دست آوردن یک نقطه در سال 1978 All-Star Game. او وارد نیمه کلاسیک در چه بود و سپس به عنوان شناخته شده سن دیگو ورزشگاه در بالای ninth inning خیزان پشت صفحه برای نهایی سه outs از NL را 7-3 پیروزی.

گذشته از کسانی که به ناشران تحویل داده شد توسط هم تیمی خود و آینده Hall of Famer این knuckleballer فیل Niekro.

"من می دانم وقتی که او آمد به ورزشگاه که آیا آن را یک خانه یا جاده بازی او بازی خود را در هر روز" Niekro گفت: شنبه شب هنگام در رسیده است. "او یک جنگجو من به شما گفتن او یک جنگنده است. او بزرگترین شکارچی در تمام زمان اما او خوب بود جالب توجه است. او نام یک بازی خوب برای من است."

آنها تا به حال دیده نشده یکدیگر در حداقل 30 سال است.

Pocoroba منتشر شد توسط بریوز در اوایل سال 1984 فصل به پایان رسید در سن 30 سالگی با یک آسیب دیدگی شانه است که برش های کوتاه چه می تواند بوده ام پربارتر حرفه ای.

بازوی خود را با شات Pocoroba خود را صرف چند فصل اخیر به عنوان یک پشتیبان گیر و خرج کردن-ضربه متخصص. وجود دارد یک سقط تلاش برای تبدیل او به یک سوم baseman, اما آن را نمی تابه.

"شما باید قادر به پرتاب توپ اگر شما گیر" Niekro گفت ruefully. "اگر او می تواند به حال یک دوم شکارچی در پشت صفحه به پرتاب توپ به پایه دوم برای او ضربت می تواند به حال یک حرفه ای بزرگ."

در حالی که مرد شناخته شده به عنوان "Poco" باقی مانده است یک حافظه علاقه برای بسیاری از بریوز طرفداران — دوباره چه کسی می تواند فراموش نکنید که نام? — او نه معطل اطراف به خیس خوردن تا ستایش.

Niekro در حال حاضر 81 هرگز او را دیدم در اطراف ورزشگاه در آتلانتا و یا در طول آن بسیاری از بهار آموزش صرف در فلوریدا به عنوان یک مهمان مربی. اگر Pocoroba تبدیل شده تا در هر یک از این تیم فارغ التحصیلان توابع Knucksie نمی یاد آن.

"من حدس می زنم که یک صفحه در زندگی خود" Niekro این باورند. "او به عنوان خوانده شده از طریق آن و در ادامه به صفحه بعد."

او پس از بازی روز شد و بیش از Pocoroba متعلق به یک کسب و کار شناخته شده به عنوان سوسیس جهان که بسیار خود توضیحی. آن را کامل حس او را یک بار توضیح داد چرا که او در اطراف مواد غذایی ایتالیایی بود و پدربزرگ ساخته شده است که سوسیس برای خانواده اش است.

من و همسرم تبدیل شده تا آنجا که چند سال پیش به امید دیدار Pocoroba در فرد دریافت یک عکاسی از خود و شاید توضیح دهد که چرا ما هنوز هم فکر می کردم از روی علاقه او است.

وجود دارد یک قاب, روزنامه, مقاله در مورد Pocoroba روی دیوار کوچک ایجاد اما مرد پشت پیشخوان گفت: ex-شجاع مدتها پیش فروش کسب و کار. آن مرد فکر کرد که او بازنشسته شده بود و به فلوریدا نقل مکان.

ما خریداری یک بسته کوچک از سوسیس و چپ.

تلاش نشده.

اما اجازه رفتن به عقب و حتی دورتر.

در حال رشد به جهنم همسر من, لیندا, من له در Pocoroba این جوان خوش تیپ جالب از جنوب کالیفرنیا. به طوری او آموخته به طلسم نام خود را در زبان اشاره یک حرکت ساخته شده است که کمی حس به جز یک starstruck بچه پس از, تا آنجا که ما می دانیم Pocoroba شنوایی فقط خوب بود و بنابراین لیندا).

در این روز او هنوز هم می تواند قادر به rip کردن که با شکوه موزون و نام بدون صدا.

ب-اگر-F-P-O-C-یا-O-B-A.

فلش جلوتر به شب من و همسرم برای اولین بار ملاقات نمود هر یک از ما در راه بازگشت به خانه از یک بریوز بازی. آن بود که جادویی 1982 فصل زمانی که آتلانتا آغاز شده 13-0 و در ادامه به ادعای یک غیر محتمل NL غرب عنوان شده است. بریوز کرده بود از جیبش یک پیروزی در پایین نهم و ما فرار به هر یک از دیگر شانسی کهنه بر روی یک مارتا قطار ماشین که خروج از گرجستان دولت ایستگاه نزدیکترین توقف آتلانتا-Fulton County ورزشگاه.

به عنوان سال گذشت ما را فراموش کرده بود جزئیات بازی — تا زمانی که ما تصادفا یک بلیط ترمینال در حالی که تمیز کردن یک جعبه یادگاری.

مارس 14 سال 1982 در مقابل سنت لوئیس کاردینالز.

من رفتم برای به روز کردن پیری من حافظه است.

معلوم است که بازی بدون گل بود تا پایین هفتم زمانی که رافائل رامیرز homered برای بریوز. کاردینالز آن را در بالای نهم با اجرا کردن آتلانتا نزدیک ژن Garber.

سپس بریوز برنده آن در پایین نهم.

در دو-بیرون رفتن-خاموش هومر.

Hitter وظیفه? ضربت Pocoroba.

که ترمینال بلیط در حال حاضر در یک قاب در قفسه.

و ضربت همیشه خواهد بود یک عضو از خانواده است.

___

پل نیوبری یک ورزشی نویس برای اسوشیتد پرس.نوشتن به او را در pnewberry(در)ap.org به دنبال او در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن