نظر ما: این یک زمان مناسب برای شرکت در Y 'دوچرخه Scavenger Hunt'

داشتن بسته شده است برای بیش از یک ماه Wilkes-Barre YMCA آمد تا با یک هوشمندانه فعالیت های که نیاز به چیزی ب

توسط NEWSSHANS در 8 خرداد 1399

داشتن بسته شده است برای بیش از یک ماه Wilkes-Barre YMCA آمد تا با یک هوشمندانه فعالیت های که نیاز به چیزی بیش از یک دوچرخه و یک زمان کمی و شما واقعا نمی باید به یک عضو برای شرکت (هر چند شما باید در نظر عضویت و یا حداقل بررسی به طور منظم در وب سایت خود را برای ارائه برنامه های. شما ممکن است شگفت زده می شود).

آنها خواستار آن را "خانواده دوچرخه شکار لاشخور." البته شما هنوز به دنبال پنهان دوچرخه یا دوچرخه قطعات. خود را "شکار" برای مسیرهای پیاده روی و مناظر شما ممکن است هرگز متوجه وجود داشته و یا اگر شما می دانستم که در مورد آنها ممکن است هرگز واقع شده است بر روی آنها. در اینجا چگونه کار می کند.

از مارس 22 تا 30 ژوئن دوچرخه خود را با شتاب و سر را به حداقل چهار نفر از محلی Luzerne County مسیرهای پیاده روی. نگاهی به سوار شدن. اگر شما می خواهید آن را, رسمی, ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و ارسال آن را به Y ([email protected]). فراموش چهارم دنباله و شما به پایان رسید شکار.

Y شیرین گلدان با ارائه اولین 25 خانواده ریتا یخ ایتالیایی گواهی هدیه, اما البته سوار است پاداش خود را.

این آبشار در "خانواده برنامه" اما Y تعریف "خانواده" به عنوان "انفرادی و یا افراد زیر همان سقف" بنابراین بسیاری از راه گریز.

آن را نسبتا امن, خانواده, دوستانه, راه برای تشویق کمی ورزش در فضای باز. اجتماعی فاصله نیست خیلی از یک مشکل بر روی یک دوچرخه. از آن آسان است برای قرار دادن بر معافیت و یا به یک بستر گسترده در بسیاری از این مسیرهای پیاده روی. برخی مسلما خیلی باریک اما در دوچرخه خود را در زمان نزدیکی فرد دیگری می تواند بسیار مختصر اگر شما نیاز به تصویب هر یک از دیگر.

و تمام هفت مسیرهای تقریبا مسطح به در بدترین حالت متوسط است. اگر شما یک غیر دوچرخهسواری شما ممکن است یک نی نی شگفت زده برای دیدن که چقدر لهیق تنگه دنباله صعود به بالای کوه الماس سیاه و سفید دنباله سر حتی اگر به نظر می رسد اهلی به اندازه کافی. بسته به اینکه تا چه حد شما بروید پشت کوه دنباله می تواند شامل پیاده سازی و راه رفتن و برخی از مراحل است. و البته به دلیل آن است که در یک levee, the levee دنباله دار نیازی به اتصال اولیه کمی صعود گفت: levee.

اما این یک ایده هوشمندانه آسان به آغوش زمانی که شما یک راه برای به دست آوردن دوچرخه(ع) به trailheads. هیچ کس گفت: شما باید 30-برخی مایل یکی از راه های بازحمت حرکت کردن از بالای کوه به جیم تورپ. چالش این است که فقط به آمار حداقل چهار نفر از آنها را به عنوان طولانی به عنوان شما لذت بردن از سوار شدن و عقب.

شما هرگز نمی دانید. هنگامی که شما در پایان چهار, شما ممکن است هیچ دلیلی برای توقف وجود دارد تنها سه نفر از جمع آوری مجموعه ای کامل.

شما ممکن است پیدا کردن یک دنباله است که شما واقعا لذت بردن از, و دوباره به دوباره و دوباره. و یا شما ممکن است پیدا کردن برخی از مناظر که واقعا تغییر چشم انداز خود را در یک بیماری همه گیر آغشته به جهان است. شما ممکن است مجدد با طبیعت و یا با اعضای خانواده.

مسیرهای پیاده روی:

پشت کوه دنباله: Trailhead در Parry خیابان در Luzerne

Susquehanna جنگجو نوین: دیدن susquehannawarriortrail.org برای نقشه

الماس سیاه و سفید دنباله & لهیق تنگه پارک دولت: دیدن D&L وب سایت برای نقشه های دنباله دار delawareandlehigh.org/map/

رودخانه Susquehanna Levee نوین: وایومینگ trailhead سراسر از Swetland حیاط در خیابان وایومینگ

رودخانه Susquehanna Levee نوین: Wilkes-Barre رمپ سراسر از Gibby زمینه در بارنی مزارع پارک

بیشتر Hazleton ریل-به مسیرهای پیاده روی: Trailhead ورودی 1805 شرق گسترده خیابان Hazleton

– بار رهبرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب