بیماری همه گیر از دستمال و ماسک طاعون فاضلاب, تخلیه طوفان

توسط کلودیا LAUER و جان FLESHER فیلادلفیا (AP) — شهردار جیم کنی لگد اخیر جلسه در فیلادلفیا coronavirus پاسخ با

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

توسط کلودیا LAUER و جان FLESHER

فیلادلفیا (AP) — شهردار جیم کنی لگد اخیر جلسه در فیلادلفیا coronavirus پاسخ با یک درخواست غیر معمول برای ساکنان: مراقب باشید آنچه که شما خیط و پیت کردن.

بین اواسط ماه مارس زمانی که این شهر اقامت در خانه سفارش صادر شده و تا پایان ماه آوریل بیشتر از 19 فاضلاب و طوفان آب ایستگاه های پمپاژ در فیلادلفیا را تجربه کرده بودند کفش های چوبی از ماسک و دستکش و دستمال مرطوب ساکنان تا به حال تن به تن به اسان کنی .

"لطفا نه خیط و پیت کردن هر یک از این موارد را در توالت," شهردار گفت.

مقامات در دیگر شهرهای ایالات متحده و جوامع روستایی و ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست — صادر مشابه درخواست به عنوان پساب کارخانه اپراتورهای گزارش موجی از متوقف کردن لوله ها و آسیب به تجهیزات.

مشکل تیز شده است دیرینه برخورد بر سر اینکه آیا دستمال مرطوب مناسب برای گرگرفتگی.

در حالی که تخلیه مسدود نیست, جدید ترین بیش از 15 شهرستانها تماس با آسوشیتد پرس گفت: آنها به تبدیل شدن به یک مطلب پر هزینه و وقت گیر سردرد در طول بیماری همه گیر. صفحه اصلی-محدود آمریکایی ها به دنبال جایگزین هایی برای حمام بافت دلیل گاه به گاه کمبود در حالی که پله تا تلاش برای پاکسازی مسکن خود را و خود را.

"وقتی که همه عجله برای دریافت کاغذ توالت و هیچ کدام وجود دارد ... مردم با استفاده از هر آنچه که آنها می گفت:" پاملا مهار سخنگوی DC آب سیستم در پایتخت کشور است.

بهداشتی فاضلاب مملو پرید 33% بین ماه های فوریه و مارس در هوستون به دلیل کفش های چوبی از ژنده پوش, بافت, حوله کاغذی و دستمال مرطوب گفت: آثار عمومی سخنگوی وزارت ارین جونز.

در مورفریزبورو تنسی خدمه در حال تمیز کردن ایستگاه پمپاژ فاضلاب از چند بار در هفته است که قبلا مورد نیاز آن را یک بار در ماه سعید جان Strickland مدیر مرکز درمان.

در Beale پایگاه نیروی هوایی در شمال کالیفرنیا یک اسکادران که معمولا معاملات با فرودگاه و نگهداری سلاح های دفع شده است دهنی, انگشت کردن دستمال مرطوب از پایه لوله کشی.

"ما در نیروی هوایی مشغول به کار هستند 16-به همراه ساعت به unclog لوله و سیستم های است که آنها را از ماموریت و فشار در بقیه تیم" استاد گروهبان. Destrey رابینز گفت: در یک مقاله در Beale .

با سیفون چیز اشتباه مردم مالیات زیرساخت که در حال حاضر رو به وخامت گفت: Darren اولسون معاون رئیس American Society of Civil Engineers' کمیته برای امریکا زیرساخت ها است. "شما لاتکس, دستکش ممکن است این چیزی است که باعث می شود یک مسدود است, اما شما در حال اضافه کردن به بار."

صدها نفر از مناطق مانند یک بخشی از فیلادلفیا ترکیب فاضلاب و سروصدا سیستم طوری بهداشت مقامات می گویند که به معنی دور انداخته ماسک و دستکش است که بستر پیاده روها و پارکینگ ها نیز می تواند رسیدن به و کمک آدامس تا گیاهان درمان.

اولسون گفت: ماسک و دستکش در خیابان انداخته می توانید سفر خود را از طریق طوفان تخلیه در سیستم جداگانه به دریاچه ها و آبراه های دیگر.

جورج لئونارد, Ocean Conservancy ارشد دانشمند گفت که او نگران دور انداخته تجهیزات حفاظت فردی می تواند شستن به دریا و در نهایت اضافه کردن به "پلاستیک بار که اقیانوس است که در حال حاضر از رنج می برند."

هزینه های پاکسازی و تمیز کردن و راه اندازی مجدد تجهیزات در حال نصب برای آب و برق.

برای کاهش احتمال کفش های چوبی WSSC آب — فاضلاب سودمند است که در خدمت نزدیک به 1.8 میلیون مشتری در پرنس جورج و مونتگمری شهرستان در مریلند — نصب حدود 27 بقایای آسیاب پمپ در طول دهه گذشته در هزینه $1.5 میلیون.

"در یکی فاضلاب ایستگاه پمپاژ به تنهایی یکی که ندارد چرخ پمپ های ما را دیده اند افزایش 37,000 پوند از دستمال مرطوب در طول ماه های ژانویه–مارس سال 2020 در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019 گفت:" ابزار سخنگوی Lyn Riggins.

میشیگان Macomb County صرف $50,000 در سال 2018 از بین بردن یک "fatberg" باقی مانده روغن و گریس بود که در 100 فوت طول و 11 سر پا, گسترده, گفت, Candice میلر آثار عمومی کمیسر. حومه دیترویت جامعه نیز صرف میلیون ها نفر برای نصب پرده که مانع هزاران پوند از دستمال مرطوب هفتگی.

مقامات شهرداری می گویند راه حل ساده است: قرار دادن چیزی در توالت اما فضولات انسانی و کاغذ توالت.

"آیا نمی شود فریب خورده توسط دستمال مرطوب بسته بندی ادعا می کند که این محصولات در حال flushable," DC آب گفت: در ماه مارس است . "آنها نیست."

ارتباط از تولیدات پارچه های صنعت که نشان دهنده صدها نفر از شرکت ها از جمله عمده دستمال مرطوب تولید کنندگان موافق ترین دستمال مرطوب و مرطوب هستند و نامناسب برای توالت دفع و می گوید آنها به عنوان برچسب ،

اما یک نوع طراحی شده است به انجام وظایف به عنوان کاغذ توالت و مزیتهای "flushable" برچسب گفت: Dave روسه رئيس جمهور از گروه صنعتی.

این سلولزی دستمال مرطوب شروع به شکستن بلافاصله و انحلال در ساعت از خواب بیدار شدن گفت.

"این دستمال مرطوب ناتوان هستند و باعث انواع مشکلات است که فاضلاب اپراتورهای متهم آنها را از" او گفت:.

منتقدان ادعا "flushable" دستمال مرطوب نمی تجزیه های زیستی به عنوان تولید کنندگان ادعا می کنند.

در Macomb County خارج از دیترویت, تعمیر و نگهداری, کارگران در حال از بین بردن دو تن از دستمال مرطوب هر هفته از یکی از ایستگاه های پمپ و مقامات می گویند برخی به وضوح در حال "flushable" انواع.

در این ماه در این شهرستان شکایت کرد پاک کردن تولید کنندگان ادعا داوطلبانه flushability استانداردهای مبتنی بر تست که نمی تواند منعکس کننده شرایط واقعی در یک سیستم فاضلاب.

در ماه مارس در واشنگتن به حالت اول تبدیل شد به اتخاذ الزامات مورد نیاز برای حجم دادن و دید "خیط و پیت کردن نیست" هشدار در دستمال مرطوب است که تولید کنندگان و مقامات محلی معتقدند نباید پایین رفتن توالت. مشابه قانون تحت بررسی است در کالیفرنیا است.

در ضمن بسیاری از شهرستانها در حال استفاده از کمپین های آموزش عمومی به پرونده خود را در برابر گرگرفتگی همه گیر باقی مانده است.

این ممکن است از طریق گرفتن, می گوید, El Paso, تگزاس, آب, ابزار, سخنگوی کارلوس Briano. قبل از این رسانه ها حمله رعد اسا نگهداری اضطراری تیم اعزام شدند که حدود هفت بار در روز برای پاک کردن لوله. در حال حاضر آن را یک بار در روز.

"این کند, اما آن را هنوز هم قبل از همه گیر" Briano گفت.

___

Flesher گزارش از گذشتن از شهر میشیگان. آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل کیسی در کنکورد, N. H. و سرو Attanasio در ال پاسو تگزاس کمک به این گزارش.

___

در توییتر دنبال کنید Lauer:@ClaudiaLauer و Flesher:@JohnFleshertinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب