برنامه های را که هنرمند در شما

تفاوت اصلی بین کسانی که موفق هستند و کسانی که توانایی ایجاد بهترین نتیجه را از یک وضعیت است. که در آن افراد در

توسط NEWSSHANS در 10 تیر 1399

تفاوت اصلی بین کسانی که موفق هستند و کسانی که توانایی ایجاد بهترین نتیجه را از یک وضعیت است. که در آن افراد در معرض ابتلا به نارسایی نمایش وضعیت در یک defeatist چشم انداز با یک قربانی ذهنیت برندگان دیدن فرصت است. آنها شانس موفقیت و پیشرفت و حتی ترسناک از شرایطی مانند یکی از ما در حال حاضر مواجه با COVID-19 بیماری همه گیر.

سعی کنید و یادگیری مهارت های جدید زمانی که شما محدود به یک محل واحد است. جلوگیری از شکایت و شروع به اقدام برای خودتان بهتر است. در پایان روز زمانی که هر فرد تلاش برای بهبود خود و جامعه را به طور خودکار بهبود بخشد. اینجا هستید برخی از برنامه های است که می تواند کمک به شما در بهبود مهارت های هنری و توانایی های شناختی.

Skillshare

Skillshare ارائه می دهد هزاران نفر از دوره های آموزشی از توسعه کسب و کار به انیمیشن. برای کسانی که هنری تمایل شما می توانید از ترکیب موسیقی و یادگیری این نوع الت موسیقی شبیه گیتار برای رقص هیپ هاپ حرکت می کند و مخلوط کردن. شما می توانید بحث در مورد با مربی بازخورد و تکمیل پروژه های بر روی پلت فرم. Skillshare شده است در افزایش محبوبیت با انواع زیادی از یادگیری انتخاب; آن را اغلب به نام Netflix بکشد از آموزش آنلاین.

جنگ بین امپراطوری استودیو

یادگیری به رقص قبل از شما بمیرم. به حرکت بدن منظم به صدای ضربان یک تجربه هیجان انگیز است. رقص است که اغلب بسیار بهتر و بیشتر انجام جایگزین برای ورزش. همان حرکت در ورزشگاه خسته کننده پس از یک در حالی که منافع خود را در رقص تنها با افزایش تسلط. ارائه مقدار زیادی از سبک های جنگ بین امپراطوری Studio یک برنامه خوب برای شکستن عرق در طول آن مدت طولانی در خانه.

SketchAR

رو هنرمند بلوک ؟ احساس موسیقایی uninspired? SketchAR کمک می کند تا شما در قرعه کشی با استفاده از واقعیت تقویت. شما نیاز به این را امتحان کنید زمانی که شما پیدا کردن آن دشوار است برای شروع. وجود تم های مختلف در SketchAR که به شما کمک کنه با حیوانات و نقاشی های دیواری طرح. و هنگامی که شما مجموعه ای وجود دارد هیچ چیز متوقف کردن شما را از گرفتن کار انجام می شود. این برنامه ادعا می کند برای اولین بار AI هدایت دستیار نقشه کشی.به بینایی خواندن موسیقی از یادداشت ها.

Singing can be made better through practice. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

آواز می تواند بهتر ساخته شود از طریق عمل است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Yousician

Yousician ارائه می دهد معلم-گردد درس گیتار باس, الت موسیقی شبیه گیتار, پیانو و آواز. با متناسب با درس و هزاران نفر از برنامه های شما می توانید با استفاده از Yousician به بهبود توانایی های موسیقی خود را از طریق گام به گام آموزش تمرینات. Yousician نیز ارائه می دهد یک راه حل برای معلمان موسیقی برای ارتباط با دانش آموزان خود را. با Yousician شما دیگر هیچ بهانه ای نیست برای شروع در سفر موسیقی خود را.

به سادگی پیانو

در حال حاضر شما می توانید یادگیری پیانو بدون یک پیانو. این نرم افزار ویژگی های یک پیانو مجازی است که باعث می شود استفاده از رابط کاربری لمسی در گوشی های هوشمند خود و یا تب. انتخاب به عنوان یکی از بهترین برنامه ها در Google Play Store در سال 2019 به سادگی پیانو می آید با تن از آهنگ ها که طیف وسیعی از سرگرم کننده کلاسیک. دریافت بازخورد فوری در برنامه است که مناسب برای هر کسی از مبتدی تا حرفه ای.

Earbeater

به عنوان یک نوازنده شنوایی خود را به قابلیت های حیاتی هستند که آهنگسازی و شنیدن موسیقی است. Earbeater کمک می کند تا دانش آموزان آموزش مهارت شنیداری. با 5 مختلف آموزش برای رشته های گوش Earbeater ارائه می دهد بیش از 200 تمرین از جمله مقیاس آکورد و فواصل. این رشته هستند "فاصله نسبت به اندازه فاصله تشخیص وتر تشخیص وتر وارونگی شناخت و مقیاس شناخت."

Learn to sight-read music from notes. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

یادگیری به بینایی خواندن موسیقی از یادداشت ها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

کامل گوش

علاوه بر آموزش به شناسایی ملودی کامل گوش کمک می کند تا شما sight read music. دیگر ویژگی های کلیدی عبارتند از ریتم و گوش آموزش تئوری موسیقی ملودیک دیکته زمین و آواز مربی و تمام عیار در مقیاس فرهنگ لغت. با بررسی در فروشگاه بازی کامل گوش است درست مثل رفتن به خود را رایگان موسیقی مدرسه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پیچیده علم از جهان های موازی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de