روز یادبود 2020: توقف به یاد داشته باشید در امریکا کاهش یافته قهرمانان

Yudichak بیکر Cartwright Meuser کیسی Toomey پرچم موج در نسیم در چهل و قلعه گورستان در روز پنج شنبه پ

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399
 Yudichak

Yudichak

<p>Baker</p>

بیکر

<p>Cartwright</p>

Cartwright

<p>Meuser</p>

Meuser

<p>Casey</p>

کیسی

<p>Toomey</p>

Toomey

<p>Flags wave in the breeze at the Forty Fort Cemetery on Thursday after new flags were placed in front of grave stones in preparation for Memorial Day.</p> <p>Fred Adams | For Times Leader</p>

پرچم موج در نسیم در چهل و قلعه گورستان در روز پنج شنبه پس از پرچم جدید قرار داده شد در مقابل سنگ قبر در آماده سازی برای روز یادبود.

Fred Adams | برای بار رهبر

WILKES-BARRE — عمومی ترین مراسم و رژه گرامیداشت قهرمانان به خاک افتاده در این روز یادبود لغو شده اند و یا به تعویق افتاد.

بنابراین برای کمک به مناسب افتخار همه جانبازان که به فداکاری در دفاع از آزادی ما, ما از دولت و قانونگذاران فدرال برای ارائه افکار خود چرا از آن بسیار مهم است به یاد داشته باشید قهرمانان ما در طول این COVID-19 بیماری همه گیر.

ارتش ایالات متحده MSG ژان پل Karpovich گفت: متاسفانه با وضعیت فعلی گزینه های محدود هستند اما غیر ممکن نیست.

"ما ممکن است قادر به پرداخت ادای احترام به کسانی که پرداخت نهایی قربانی در خدمت به کشور خود را با حضور در یک رژه رفتن به جانبازان خدمات سازمان به گوش دادن به کسانی که جان سالم به در برد درگیری بگویید داستان از دوستان خود را که آیا آن را در خانه و یا یک خانواده بزرگ cookout, که در آن ما مکث به یاد داشته باشید کسانی که کشته شدند در عمل" Karpovich گفت.

"اما آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که می گویند نماز افتاده و به یاد داشته باشید آنها را. مردم همچنین می توانید یک صفحه خالی در میز شام خود را به عنوان یک یادآوری از آنچه بسیاری داد تا به منظور برای ما به امروز در اینجا. اگر شما دعا قبل از وعده های غذایی شامل آنها را در خود نماز.

"زمانی که شما یک لحظه به توقف و فکر می کنم در مورد کسانی که به نام خدمت به ملت ما و هرگز آن را از صفحه اصلی قیمت است که آنها پرداخت می شود را نمی شود فراموش شده است."

Karpovich گفت: وایومینگ دره جانبازان رژه روز کمیته تا به حال به لغو آن گذشته دو جلسه در برنامه ریزی برای نوامبر رویداد. او گفت: زوم جلسه برگزار خواهد شد به ادامه بحث در مورد برنامه های امسال رژه.

"ما در حال حاضر رسیده به کلی افسر به مرور افسر" Karpovich گفت. "ما باید شناور برخی از رژه تم از طریق ایمیل. برنامه ریزی برای سال 2020 وایومینگ دره جانبازان رژه روز در حال ادامه حرکت رو به جلو است.

او گفت: AMVETS Post 59 لغو آن روز یادبود رژه در Hanover Township این سال به عنوان انجام بسیاری از دیگران است. Karpovich امیدوار است که تا سال 2020 جانبازان رژه روز را هنوز را.

بیشتر افکار در روز یادبود 2020

سناتور. جان Yudichak من-Swoyersville

"ژنرال جورج مارشال معمار امریکا تلاش های جنگی در جنگ جهانی دوم و بازسازی اروپا پس از جنگ یک بار گفت:" سرباز قلب سرباز روح سرباز روح همه چیز است.'

"به عنوان یک آمریکایی اندیشیدن یک روز یادبود شبیه هیچ دیگر در کشور ما تاریخچه ما باید حل و فصل به قلب و روح و روان یک سرباز به آب و جهانی همه گیر آورده است که مرگ و اختلال در هر کشور در جهان است.

"در این منحصر به فرد یادبود روز با راهپیمایی در خیابان های ما هیچ خدمات در کلیساهای ما و هیچ صدای شیپور خاموشی انعکاس از طریق ما گورستان — اجازه دهید ما افتخار آمریکا جانبازان توسط انعکاس برجسته خود را به عنوان مثال از خدمات و فداکاری های آینده هم به عنوان یک ملت به ساخت قوی تر و بیشتر ایالات امریکا است.

"با تشکر از شما به امریکا جانبازان برای خدمات خود را به ملت ما و برای خدمت در حال حاضر به عنوان یک منبع الهام برای همه ما در یکی از کشور ما تاریک ترین ساعت. خدا نگهدار ما جانبازان و خداوند ایالات متحده آمریکا است."

سناتور. لیزا بیکر, R-لیمن Township

"در طول سال های جانبازان و بلندگو و مفسران بارها اظهار تاسف کرد که روز یادبود تبدیل شده است بیش از حد تجاری با بیش از حد بسیاری از حوادث و حواس او را پرت و دور از هدف آن است.

"در میان غم انگیز coronavirus اضطراری یک چیز تقریبا هر کس است و بسیاری از آنها در جستجوی هدف.

"اولین چیزی که مردم ممکن است در نظر است که به دنبال بازتاب و اذکار از جانبازان و خانواده های آنان است. این مهم است که برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی که مربوط به کسانی که در خدمت کسانی که قربانی امید و آرزوهای خود را به خانواده و دوستان آنها را پشت سر گذاشت و چگونه عمیقا سپاسگزار ما برای چه آنها را حفظ و محافظت — ملت ما و همه آزادی ها و فرصت ها.

"ما همچنین می توانید به gravesites و خاطرات به جای گل و یا گرافیک سازگار با این عمل بر ایجاد دکوراسیون روز پس از جنگ داخلی."

در کنگره ایالات متحده مت Cartwright, D-Moosic

"مهم نیست که چگونه شما آن را جشن می گیرند اجازه دهید به یاد داشته باشید آنچه در روز یادبود مورد تجلیل ما کاهش یافته قهرمانان جنگ.

"بهترین راه برای انجام این کار در این سال و در هر سال است که با بلند کردن داستان های خود و حصول اطمینان از فداکاری خود را هرگز فراموش شده است."

"من فکر می کنم از اسکرانتون خود کاهش یافته است, جنگ جهانی دوم, airman گروهبان جوزف یوجین Prokop. ما افتخار او چند ماه پیش در سالگرد 75 از مرگ او چند هفته پس از آن آشکار شد که او اعدام شد توسط آلمان گشتاپو نه کشته و زمانی که بمب افکن های خود را سقوط کرد و همانطور که قبلا اعتقاد بر این بود.

"به اشتراک گذاشتن این داستان ها و خاطرات در رسانه های اجتماعی و یا حتی با جانبازان تاریخچه پروژه چیزی است که ساده و همه ما می توانیم و باید انجام دهید به افتخار چه آنها به ما برای آزادی است."

در کنگره ایالات متحده دن Meuser R-دالاس

"آخر هفته روز یادبود بسیار ویژه برای آمریکایی ها. آن زمان به تتم کسانی که زندگی خود را برای کشور ما است.

"به طور معمول به عنوان یک عضو کنگره وجود دارد میهنی رژه cookouts و حوادث در بسیاری از firehouses و جانبازان سالن.

"در این سال به منظور ادای احترام به ما افتاده قهرمانان ما را به پرواز پرچم, پست در رسانه های اجتماعی و بحث در مورد کسانی که ما می دانستند که مبارزه برای کشور ما به عنوان به خوبی به عنوان افتخار تاریخ ایالات متحده آمریکا — چقدر ما غلبه کرده اند و چگونه ما همچنان به انجام بهترین های ما به جهان را به مکانی بهتر است.

"ما افتخار کسانی که در خطوط مقدم جبهه و فداکاری کردند."

به گزارش ایسنا ، باب کیسی D-اسکرانتون

"با توجه به شرایط فعلی من را تشویق ساکنان نیوکاسل به دنبال هدایت محلی و ایالتی مقامات بهداشت عمومی.

"در این روز یادبود در ایمنی از خانه ما, ما باید یک لحظه سکوت به یاد داشته باشید که خدمات و از خود گذشتگی کسانی که مبارزه ما را امن و محافظت از ما را از زندگی است.

"برای کسانی که پرچم من هم آنها را تشویق به پرواز آنها را نیمه افراشته."

به گزارش ایسنا ، پت Toomey R-Lehigh Valley

"کشور ما و جهان ما را امن تر به دلیل شجاعت و شکیبایی و قهرمانی از ساکنان نیوکاسل که در پاسخ به ندای وظیفه.

"در حالی که ما مشاهده خواهد شد روز یادبود متفاوت در این سال از ما در سال های گذشته معنای آن است که کمتر مربوطه و مهم است.

"هر یک از ما باید زمان را به یاد داشته باشید کسانی که جنگیدند و جان خود را برای آزادی ما و rededicate خودمان را برای ارج نهادن به فداکاری."

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de