جدید موارد زیر 1000 برای 4th مستقیم بعد در پنسیلوانیا

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا روز چهارشنبه گزارش زیر 1000 موارد جدیدی از کروناویروس برای چهارمین راست, روز

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا روز چهارشنبه گزارش زیر 1000 موارد جدیدی از کروناویروس برای چهارمین راست, روز, طولانی ترین چنین رگه هایی از گزارش روزانه موارد جدید اولین رسیده چهار چهره در اوایل ماه آوریل.

موارد اندکی در دو ماه پس از پنسیلوانیا گزارش اول خود را تست مثبت در حال حاضر تعداد بیش از 51,840 با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, افزایش 888 روز سه شنبه به آمار و ارقام.

حتی پس از دولت گزارش کرده است حدود 7,500 موارد جدید در هفته گذشته افزایش 17 درصد است. دولت گزارش 94 بیشتر مرگ و میر آوردن ایالت مجموع به 3,106.

تمام گفته ها در مورد 256,000 افراد آزمایش شده اند در پنسیلوانیا در دو ماه گذشته و یا 2 ٪ از جمعیت. حدود یک پنجم از کسانی که آزمايشات انجام شده در هفته گذشته.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد را می توان با این ویروس آلوده بدون احساس بیمار. هیچ اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم به طور کامل بهبود یافتند.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن