نسکار مسابقه آغاز می شود و پس از نشان دادن حمایت برای بابا والاس

توسط جان ZENOR آلاباما علا. (AP) — ریکی Stenhouse جونیور لبه Ryan Blaney برای برنده شدن در مرحله دوم از باران

توسط NEWSSHANS در 3 تیر 1399

توسط جان ZENOR

آلاباما علا. (AP) — ریکی Stenhouse جونیور لبه Ryan Blaney برای برنده شدن در مرحله دوم از باران با تاخیر مسابقه در آلاباما Superspeedway آغاز شد که با رانندگان نسکار پرتاب حمایت خود را پشت سر بابا والاس.

Stenhouse و Blaney dueled به پایان با Blaney مصرف سرب اواخر با یک صرفه جویی بسیار خوب پس از عقب پایان به نظر می رسد برای شروع یک اسلاید مفید فشار از Penske فورد هم تیمی Brad Keselowski. اما آن Stenhouse او کنند برای پایان دادن به مرحله قبل از اغلب خالی محل.

این مسابقه تحت الشعاع قرار بود توسط یک فوق العاده عمل همبستگی با نسکار را فقط سیاه و راننده. ده ها تن از رانندگان تحت فشار قرار دادند و ماشین متعلق به والاس به جلو در این زمینه قبل از روز مسابقه به عنوان ماموران اف بی آی تلاش برای پیدا کردن که در سمت چپ طناب دار در گاراژ خود را در غرفه بیش از آخر هفته.

سهام ماشین سری باقی مانده بود وضعیتی وخیم و خشمگین نژادپرستانه عمل آمد که کمتر از دو هفته پس از آن ممنوع مؤتلفه پرچم بر خواص آن در والاس اصرار. آن است که به طور دائم در نوار فرد مسئول اما این تحقیقات در مراحل اولیه آن.

26-در سال والاس احاطه شده بود تمام 39 رانندگان دیگر در لحظات قبل از مسابقه و آنها پیوست توسط خدمه خود را به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند و او شماره 43 به جلو از خط. .

این یک حرکت تکان دهنده برای حمایت از والاس در یک مسیر در قلب جنوب که در آن متفق پرچم پرواز کرده و برای چندین دهه دیده می شد در خارج از superspeedway تمام آخر هفته طولانی توسط طرفداران مخالف نسکار بان.

ایستاده در کنار والاس برای سرود ملی شد ریچارد پتی 82 ساله سالن از شهرت راننده شناخته شده به عنوان "پادشاه". والاس درایو برای خرده که صادر شده پس از طناب دار پیدا شد که به نام "فرد بیمار" به اخراج از نسکار برای همیشه لطفا برای — یک حرکت نسکار جمهور استیو فلپس اصرار داشت اتفاق می افتد باید از آنها گرفتار شود.

مسابقه آغاز شد و با مارتین Truex جونیور در قطب و تایلر Reddick برنده مرحله اول به پایان رسید که در آب و احتیاط است که به طول انجامید 58-به علاوه دقیقه است.

جمعیت تا به حال کاهش یافته است به طور قابل توجهی از یکشنبه که تا 5 ، 000 طرفداران اجازه داده شد به آلاباما — تنها مسابقه دوم با طرفداران پس از نسکار در بازگشت از این بیماری همه گیر -- مجبور به خاموش کردن. کارگران رنگ "#IStandWithBubbaWallace" در زمین زیر کشت چمن قبل از مسابقه و کنفدراسیون پرچم بودند هیچ جا دیده می شود در داخل وسیع امکانات است که می تواند نگه دارید 80,000-plus و معمولا می بیند ده ها تن از rv ها به انتظارنشسته بودند تا در سراسر زمین زیر کشت.

در غرفه فن لوک جانسون گفت که او در برابر پرچم بان کی مون گفت: "همه نسکار آهنگ نیاز به نگه داشتن در پرواز آنها است."

به طناب دار به سمت چپ برای والاس او گفت: "من فکر می کردم این خنده دار بود خودم را."

یکی دیگر از طرفداران رابرت Chaisson گفت که او نمی باید یک نظر قوی بر این ممنوعیت. او بود قطعا در آنچه اتفاق افتاده است به والاس.

"که بود خراب کرد. من امیدوارم که آنها مسئول است که با یک جنایت نفرت" Chaisson زندگی می کند که در آلاباستر, آلاباما گفت. "مهم نیست که چه چیزی نظر شما این است که زمانی که شما عبور از آن خط و سپس نظر خود را دیگر مسائل. که تلاش برای تحمیل ضرر بر شخص دیگری است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن