'قتل Hornets' اضافه کردن نیش زنبور جمعیت نگرانی

'قتل hornets' وارد آمریکای شمالی چشم انداز و واژگان با وحشت-فیلم و تصاویر. وسپا mandarina – همچنین به عنوان شن

توسط NEWSSHANS در 18 اردیبهشت 1399

'قتل hornets' وارد آمریکای شمالی چشم انداز و واژگان با وحشت-فیلم و تصاویر. وسپا mandarina – همچنین به عنوان شناخته شده غول های آسیایی اورلئانز – آیا اندازه انگشت شست گوشتخواران با آرواره, outsized اشتهای و نیش سمی را ترک خواهد کرد که یک انسان نوشتن در درد. اما بزرگترین تهدید این "قتل اورلئانز" مطرح است به آسیب پذیر زنبورستان صنعت و همه کسانی که تکیه بر گرده غربی متخصص حشره شناس استرس است.

استاد زیست شناسی برنت سینکلر دیدم این اورلئانز دو سال پیش در یک سفر پژوهشی در جنوب شرقی چین است. سینکلر که دارای تخصص در اثر سرمای شدید هوا در حشرات گفت:

اورلئانز بودند اخیرا کشف شده در بریتیش کلمبیا و واشنگتن داشتن hitchhiked شده در حمل و نقل در سراسر اقیانوس و جرقه ترس آنها ممکن است گسترش جاهای دیگر در شمال امریکا است. سینکلر ارتباط با حشرات' وحشتناک مستعار و گفت:

اما او اذعان می کند آنها را تحمل تماشای. مانند دیگر گونه های مهاجم مانند زمرد خاکستر سوراخ یا گورخر صدف این اورلئانز می تواند پرتاب کردن تعادل زیست محیطی و تنوع زیستی زیرا آنها دشمنان شناخته شده در این محیط. در حال حاضر مستعد ابتلا به varroa کنه اختلال فروپاشی کلنی و neonicotinoid آفت کش ها, زنبور عسل می تواند خطر این تهدید اضافی.

(Image: University of Western Ontario)

اما بزرگترین تهدید این قتل hornets' مطرح است به آسیب پذیر زنبورستان صنعت و همه کسانی که تکیه بر گرده. (تصویر: دانشگاه وسترن انتاریو)

کانادا عسل شورای تخمین می زند سالانه ارزش زنبور عسل در محصول گرده افشانی به تنهایی حدود 2 میلیارد دلار. استاد زیست شناسی و گراهام تامپسون گفت: قتل اورلئانز می تواند نابود کندو از ده ها هزار زنبور عسل در عرض چند ساعت. ملکه غول لانه زنبور در خاک و تغذیه خود در فصل بهار و پس از آن کارگران علوفه برای او در تابستان.

هنگامی که آنها در بر داشت یک زنبور عسل کندو غول اورلئانز استفاده از آرواره های قدرتمند خود را به پاره از هم جدا زنبورها سر ترک یک مسیر روشن به پروتئین غنی از لارو و شفیره. سپس غول اورلئانز تماس خود را در هورنت رفقا به پایان کار — ترک تنها قتل عام و یک پوسته از یک کندو. تامپسون که پژوهش به بررسی رفتار اجتماعی از حشرات گفت:

آسیایی, زنبور عسل را توسعه داده اند دفاع mobbing زنبور در یک زنبور عسل, توپ, خفه کننده مزاحم با حرارت بدن. اما اروپایی زنبور عسل که در حال اصلی گونه های کشت شده در شمال امریکا ندارد و کسانی که همان دفاع است. تامپسون گفت: چند رؤیت در سواحل غرب نشان می دهد اورلئانز هستند یا به طور مستمر در حال معرفی به محیط زیست و یا در حال حاضر تاسیس یک جمعیت در اینجا. در حالی که آنها ممکن است چند شماره در حال حاضر تامپسون گفت: سوال ما این است:

نه این که آن را آسان خواهد بود برای پیدا کردن و از بین بردن آنها. حشرات نیش می تواند نفوذ عادی لباس برای پرورش دهندهء زنبور عسل. حتی برای افرادی که بدون حساسیت به سم زنبور عسل آن را باعث عصبانی کفش رنت. شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از مردم در ژاپن در حال مرگ پس از نیش زده شده بارها و بارها.

اما تامپسون گفت: گزارش ها از آسیب رساندن به انسان بسیار نادر است و اضافه کرد:

ارائه شده توسط: Debora ون Brenk دانشگاه وسترن انتاریو [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

هالیوود دهکدهای از دست داد طرح توسط Kowtowing به CCP


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن