پیشرو خاموش : Padres آمار ضرب و شتم در 4 مستقیم ، متس دریافت ویروس

توسط آسوشیتدپرس نگاهی به آنچه امروز در اطراف رشته ها اتفاق می افتد: سن دیگو SLAMMERS پادرس در چهار بازی مستقیم

توسط NEWSSHANS در 31 مرداد 1399

توسط آسوشیتدپرس

نگاهی به آنچه امروز در اطراف رشته ها اتفاق می افتد:

سن دیگو SLAMMERS

پادرس در چهار بازی مستقیم به گرند اسلم ضربه زده است که تنها تیم تاریخ لیگ بزرگ برای به انجام رساندن شاهکار است. اریک هوسمر زمانی که پنج شنبه شب در برابر تگزاس به هم متصل شد، خط را تمدید کرد.

هر چهار اسلم در برابر رنجرز آمده اند -- فرناندو تاتیس جونیور ، ویل مایرز و مانی ماچادو این کار را در اوایل این هفته.

پادرس بعدی را هدف در لنس McCullers زمانی که او برای Astros در پارک پتکو شروع می شود. هیوستون هشت بار پشت سر هم برنده شده است.

صبر کن

متس یک روز دیگر پس از دو آزمایش مثبت برای COVID-19 در سازمان. بازی آن ها در میامی که قرار بود پنج شنبه شب برگزار شود یک ساعت قبل از شروع به تعویق افتاد و بازکننده سری مقابل یانکی ها در سیتی فیلد نیز خاموش شد.

ارتقاء ست لوگو از بولپن متس به چرخش به دلیل آخرین تحولات به تأخیر افتاد. او تیم را با سه صرفه جویی هدایت می کند اما قرار بود به جای جایی که استیون ماتز چپ دست به گریبان است شروع کند که با ۹٫۰۰ ERA ۰-۴ است و به بولپن نقل مکان خواهد کرد.

۳۴ بازی در رشته های اصلی به دلیل نگرانی های کروناویروس در این فصل به تعویق افتاده است.

میامی هنوز قرار بود در واشینگتن بازی کند. مارلین ها ماه گذشته شیوع کروناویروس داشت که آنها را مجبور کرد فصل خود را به مدت هشت روز به حالت تعلیق درآیند.

یانکد

یانکی های ضرب دیده نگرانی های آسیب بیشتری پس از پارچ جیمز پاکستون و اینفیلدر گلیبر تورس به دردسر افتادند.

پس از آن که پاکستون روز پنجشنبه پنج نوبت مقابل ری ها به میدان رفت، این تیم گفت چپ دست برای ناراحتی در ساعدش ام آر آی می گیرد.

آرون بون سرمربی نیویورک در این مورد می گوید: «برای پاکس در حال حاضر به امید بهترین ها، خبر های خوبی در آنجا دریافت می کنیم و امیدوارم به کار خود ادامه دهیم تا او را درست کنیم.»

تورس همسترینگ چپ خود را در حال اجرا به پایگاه اول در زمین RBI در سوم مصدوم کرد و بازی را ترک کرد. یانکی ها گفتند تورس ارزیابی بیشتری می کند.

یانکیز ستاره hitters آرون قاضی ، Giancarlo Stanton و دی جی LeMahieu در حال حاضر در لیست مجروح هستند ، همراه با تسکین دهنده زاک بریتون.

فرانکونا برميگرده؟

سرخ پوستان امیدوارند که مدیر تری فرانکونا در دوگوت زمانی که آنها میزبان دیترویت.

فرانکونا این هفته یک روش پزشکی برای رسیدگی به یک مسئله گوارشی داشت که از زمان آموزش بهاری او را آزار داده است. او ۱۱مین بازی خود را پنجشنبه به دلیل ایلیتال از دست داد.

سندی آلومار جونیور مربی پایه اول که در غیاب فرانکونا مدیریت باشگاه را بر دست دارد، گفت: «ما اینجا به تیتو نیاز داریم. "اون خيلي چيزا رو به ميز مياورد"

___

بیشتر AP دلار آمریکا : https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن