دادگاه: شیکاگو می توانند با حفظ سوابق قدیمی از پلیس شکایت

توسط جان اوکانر و همین BABWIN SPRINGFIELD بیمار است. (AP) — ایلینوی دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که شیکاگو می

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط جان اوکانر و همین BABWIN

SPRINGFIELD بیمار است. (AP) — ایلینوی دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که شیکاگو می تواند به تمام پرونده شکایت علیه افسران پلیس که بیش از پنج سال ارائه یک پیروزی برای پلیس طرفداران اصلاحات که می گویند پرونده های بسیار مهم برای نگه داشتن آهنگ از افسران متهم به خشونت و سوء رفتار.

هر چند حاکم است بخشی از یک نبرد قانونی آغاز شده است که قبل از ماه گذشته مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس آن را با بسیاری از مسائل که تظاهرکنندگان مطرح شده در اعتراضات گسترده بیش از فلوید مرگ نژادی و نابرابری و پلیس پاسخگویی.

پلیس شیکاگو بخش شده است دنده توسط یک شهرت برای خشونت و سوء رفتار به خصوص با توجه به آن درمان مردم رنگ پس نگه داشتن مسن پرونده شکایت علیه افسران دیده می شود به عنوان مهم برای نظارت بیشتر مشکل ساز هستند.

پلیس اتحادیه برادرانه منظور از پلیس استدلال کرد که قرارداد خود را با این شهر نیاز است که مسن شکایت نابود شود. اما در آن 6-1 تایید حکم قبلی دادگاه استیناف حکم دادگاه عالی ایالت تعیین می شود که یک قرارداد نمی تواند جایگزین قانون دولت است.

"در حالی که احزاب به طور کلی رایگان خود را در قرارداد این دادگاه به مدت طولانی برگزار می شود که هنگامی که یک جنگ وجود دارد بین ارائه قرارداد و قوانین امور خارجه به عنوان آن را به وضوح در این مورد قانون دولت غالب" عدالت لوید Karmeier نوشت: در نظر اکثریت.

کریگ Futterman, یک دانشگاه شیکاگو استاد حقوق گفت: این غیر ممکن است به گزافه گویی اهمیت نماز.

"اگر دادگاه حکم داد راه دیگر اگر یک افسر سابق پلیس شیکاگو را می کشد سیاه و سفید دیگر کودک فردا (یا) اگر او را کشته و دیگری شش سال پیش که شواهد و مدارک خواهد بود رفته" گفت: Futterman که مبارزه برای سال حفظ پلیس شکایت و کسانی که در زمینه مختصری به نمایندگی از چندین سازمانهای مدافع حقوق مدنی در این مورد.

شهردار شیکاگو لری پلیسی ساخته شده است که پلیس سنگ بنای اصلاحات از دولت گفت: این حکم بسیار مهم خواهد بود در تلاش برای بازگرداندن ایمان در نیروی پلیس است.

"برای راه بیش از حد طولانی ما شده اند به عنوان شفاف که ما باید در این شهرستان" او به خبرنگاران گفت: در یک نامربوط اخبار جلسه. "ما باید به پاسخگویی و مشروعیت و که نمی تواند اگر ما از مردم پنهان کردن اسناد و مدارک است که تاکید آنچه اتفاق افتاده با انضباطی تحقیقات و سوابق در شهرستان ما است."

FOP رئیس جمهور جان Catanzara بود به تلخی نا امید در این حکم گفت که حفظ گزارش می تواند صدمه دیده و امد و شد زیاد افسران پلیس در شهر برای سال آمده است که آیا یا نه آنها چیزی اشتباه است.

"این پرونده می توان به لام افسران' نام برای همیشه" Catanzara گفت. او گفت که این اتحادیه ممکن است درخواست تجدید نظر تصمیم به دادگاه عالی ایالات متحده و از آنجا که این حکم باعث می شود هیچ فرقی بین اتحادیه های او ممکن است رسیدن به اتحادیه های معلمان و دیگر اتحادیه های کارگری برای سنجش علاقه خود را به پیوستن به یک تجدید نظر شود.

حاکم است به خصوص قابل توجه به دلیل تاثیر آن بر یک اتحادیه است که نشان دهنده برخی از 12,000 رتبه-و-فایل افسران در این کشور سومین شهر. و این مسئله ای است که مطرح شده است در سراسر کشور که در آن شهروند شکایت علیه سازمان های اجرای قانون هستند تا حد زیادی مخفی نگه داشته یا به دلیل یک قانون و یا مانند شیکاگو تا روز پنجشنبه حکم یک اتحادیه قرارداد.

پلیس اتحادیه های کارگری مبارزه کرده اند در مذاکرات قرارداد و در مجالس قانونگذاری ایالتی به صورت محرمانه و در برخی از موارد پرونده های پاک هستند پس از به عنوان کمی تا دو سال. بعد از کالیفرنیا نیاز به ادارات پلیس به انتشار اطلاعات در مورد سوء ادعا در موارد خاص از جمله هنگامی که ماموران مشخص شد که استفاده نادرست نیرو یا اخراج سلاح های خود بخش های مختلفی را نابود دهه از سوابق و یا شکایت درخواست که قانون اعمال نمی شود به فایل ها از قبل از این قانون در زمان اثر سال گذشته است.

ادارات پلیس در سراسر کشور مواجه شده اند موشکافی شدید از مارس 25 مرگ فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید گردن به زمین به او التماس برای هوا.

تظاهرات متعاقب آن فرستاده اند شهرها و ایالات متحده تلاش به آمده تا با قوانین جدید در مورد استفاده از زور توسط پلیس با بسیاری از ممنوعیت chokeholds. تنها چند روز پیش یک فرمان اجرایی را امضا که ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس با استفاده بیش از حد از نیروی شکایت در سوابق خود را. به تازگی لغو یک دهه قانونی است که نگه داشته مأموران اجرای قانون' سوابق انضباطی ،

دولت حکم دیوان عالی آخرین فصل در یک نبرد قانونی آغاز شده است که بیش از یک دهه پیش. آن را در حال حاضر منجر به ایجاد یک پایگاه داده عظیم از پلیس سوء اتهامات مربوط به شیکاگو افسران پلیس به نام شهروندان به پلیس اطلاعات پروژه است. هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2015 آن را شامل 56,000 اتهامات سوء رفتار در برابر 8,500 افسران و آن را بزرگترین پایگاه داده از نوع خود در ایالات متحده آمریکا

پایگاه داده ها نشان داد آنچه منتقدان گفته اند که گسترده و دیرین تلاش برای چشم پوشی و حتی پوشش پلیس در آوریم. آن نشان داد که تنها 2 درصد از افسران که دریافت سوء شکایات در طول یک دوره پنج ساله بودند همیشه منظم.

در میان افسران بودند که موضوع شکایت های متعدد اما هرگز منظم بود جیسون ون دایک بود که در سال 2014 عکسبرداری از مرگ Laquan مک دونالد. قبل از ون دایک شات سیاه و سفید نوجوان 16 بار او بود که این موضوع از 20 شهروند شکایت خود را در طول 13 سال در نیروی از جمله هشت برای ادعای استفاده از نیروی بیش از حد. او نبود منظم بیش از هر یک از آنها.

___ Babwin گزارش از شیکاگو است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن