آخرین: قانون شکنان اجرا در مقابل محدود طرفداران در میسوری

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ جهان از قانون شکنان شتافت و در مقابل

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

جهان از قانون شکنان شتافت و در مقابل زنده طرفداران — از طریق حضور و غیاب بود و تا حد زیادی دربسته در محیط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — برای اولین بار در ماه در یک ماشین با حداکثر سرعت دویدن رویداد در Peavley میسوری.

قانون شکنان بازگشت هفته گذشته در آیووا در ناکسویل Raceway برای یک مسابقه اجرا بدون فن.

در شب جمعه در يکپارچه قطعات خودرو من-55 Raceway — بازگشت معشوق خاک ماشین بعد از از دست دادن خود را در جام نسکار سوار برای استفاده از نژادی لکه دار کردن در طول یک مسابقه آنلاین — توسط 0.189 ثانیه در 30-lap از ویژگی های. شیرین از Grass Valley کالیفرنیا از سری قهرمان برای Kasey Kahne مسابقه.

در مقدماتی لارسون شد در یک سوم مایل بالا banked, بیضی عطف دامان در 9.995 ثانیه است.

سری کامل doubleheader شنبه شب.

___

کالج, فوتبال, قهرمان ملی LSU اعلام کرد آن را از سر داوطلبانه تمرینات برای بازیکنان در ژوئن 8 مطابق با تصمیم جمعه توسط کنفرانس جنوب شرقی.

"ما اعتقاد داریم که ما دانشجو-ورزشکاران خواهد شد و می تواند بهترین مراقبت ممکن را دریافت تحت روزانه و نظارت دقیق از ما پرسنل پزشکی و ورزشی مربیان و در یک مرکز طراحی شده به جای نیازهای منحصر به فرد از نخبگان در سطح ورزشکاران" LSU مدیر ورزشی اسکات وودوارد در روز جمعه گفت.

SEC تصمیم جمعه چپ بازگشایی امکانات ورزشی و یا بعد از تاریخ 8 ژوئن به اختیار موسسات فرد به عنوان آنها به دنبال به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض از ورزشکاران و کارکنان به کوروناویروس. وودوارد گفت: در اوایل این ماه که LSU آماده شد به بازگشایی آن فوتبال مرکز آموزش در اوایل ژوئن 1, اگر SEC تصمیم به گسترش یک زودتر بسته شدن سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد, مارس 31. که منظور تمدید شد یک هفته در روز جمعه.

ببر رفت 15-0 فصل گذشته را از دست داد پس از افتادن در هفت overtimes در تگزاس A&M در نوامبر. 24, 2018.

"دولت ما این کار بسیار سخت را به مطمئن شوید که همه از ایمنی لازم روش ها و پروتکل ها در محل برای نگه داشتن تیم ما امن و سالم" LSU مربی اد Orgeron گفت. "این است که اولین گام را به منظور برای ما به عقب بر گردیم به بازی این بازی بزرگ از فوتبال کالج در پاییز."

LSU گفت: آن را به دنبال خواهد داشت یک سری از "افزایش پروتکل" که مستلزم سخت, روزانه, سلامت نمایش برای ورزشکاران و کارکنان. ارسال به متوسط چک و پاسخ دادن به مراکز کنترل بیماری پرسشنامه مورد نیاز خواهد بود برای ورود به مرکز آموزش. فیزیکی, فاصله, قوانین هستند در محل و همچنین به عنوان مورد نیاز آموزش و پرورش در مورد COVID-19 برای ورزشکاران و کارکنان آن نیز ارائه خواهد شد به بازیکنان والدين و سرپرستان. LSU توانایی برای حضور در آزمون از ویروس و همچنین به عنوان آنتی بادی و کارکنان تایید شده است در تماس با ردیابی.

___

جورج تاون مربی سابق Hoyas و نیکز ستاره پاتریک اوینگ می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیانیه صادر شده توسط دانشگاه جمعه گفت: سارکوم است که در یک بیمارستان محلی است. این مدرسه گفت: 57 ساله مربی تنها عضو تیم خود را به آزمایش مثبت برای coronavirus.

به عنوان یک بازیکن سارکوم کمک جورج تاون برنده 1984 NCAA قهرمانی و رسیدن به دو عنوان دیگر بازی ها. او گرفته شده توسط نیویورک با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 1985 NBA پیش نویس است.

___

بزرگ آسمان کنفرانس را کاهش کنفرانس برنامه در مردان و زنان بسکتبال به 16 بازی.

تصمیم کنفرانس رئیس شورا خواهد بود یک سال تنظیم برای کمک به اعضای کاهش هزینه ها در طول coronavirus همه گیر و انعطاف پذیری بیشتر در nonconference برنامه ریزی است.

برنامه خواهد شد و در تاریخ بعد با نزدیکی جغرافیایی به عنوان بخشی از معیارهای.

آسمان بزرگ قبلا 20-بازی دو round-robin برنامه آغاز شد که با دو بازی در اوایل دسامبر.

کنفرانس مسابقات را به بویزی آیداهو برای سومین سال متوالی در مارس آینده.

___

آلاباما هانتسویل است حذف هاکی مردان و مردان و زنان تنیس به عنوان بخشی از کاهش بودجه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مسئولین مدرسه گفت: ورزشکاران در این ورزش که می خواهید برای پیوستن به یک تیم دیگر فهرستی منتشر خواهد شد بدون مجازات و رایگان برای انتقال بلافاصله. اگر آنها را انتخاب کنید به اقامت فعلی خود را بورسیه مفتخر خواهد بود در طول مدت تحصیلی خود را استخدام.

آلاباما هانتسویل یکی از مدارس جنوب به مردان هاکی تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه. شارژر برنده بخش دوم ملی عناوین در سال های 1996 و 1998 و بخش دوم دونده-در سال 1994 و 1997 قبل از حرکت به بخش من برای رسیدن به سطح 1998-99 فصل است.

هاکی مردان بوده و تنها بخش ورزش برای آلاباما هانتسویل. این رقابت در بخش دوم سطح در تمام ورزش های دیگر.

___

NCAA است که اجازه ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی به شرکت داوطلبانه در فعالیت های ورزشی در پردیس آغاز ژوئن 1.

NCAA بخش من شورای چهارشنبه اعلام کرد که از آن بلند بود آن توقف داوطلبانه تمرینات در فوتبال و مردان و زنان بسکتبال در پایان ماه. NCAA اعمال آن را به تمام ورزش ها جمعه.

فعلی چشم پوشی اجازه می دهد تیم نیاز به هشت ساعت از مجازی و غیر فیزیکی فعالیت در تمام رشته های ورزشی نیز تمدید شده است.

فوتبال کاسه زیربخش اعضای این شورا همچنین تصمیم گرفته اند FBS مدارس نمی تواند میزبان فوتبال اردوگاه ها و کلینیک ها در این تابستان. FBS مربیان از جمله دستیاران فارغ التحصیل ممنوع از کار در فوتبال اردوگاه ها و درمانگاه برگزار شد در دیگر چهار سال NCAA مدارس.

___

آریزونا دایاموند بکس شروع تمرینات فردی به عنوان بیس بال آغاز می شود اندازه گیری بازگشت به بازی از coronavirus بیماری همه گیر.

تعداد کمی از بازیکنان کار می کرد در تعقیب میدان در مرکز شهر فینیکس و نمک, رودخانه, زمینه, بهار خود را در مرکز آموزش حدود 20 مایل دور در اسکاتسدیل آریزونا. بازیکنان از هم جدا شدند تا آنجا که ممکن است به دنبال لیگ موظف دستورالعمل ها و تمرینات پاک شد توسط لیگ اصلی بیس بال.

بیس بال فصل در انتظار قرار داده شد در اوایل ماه مارس با توجه به COVID-19 دو هفته قبل از روز افتتاحیه.

___

بدن حاکم برای تگزاس عمومی ورزش دبیرستان می گوید این اجازه خواهد داد که در پردیس تابستان قدرت و مطبوع به عنوان برنامه های دولت به تدریج برطرف قوانین در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

دانشگاه Interscholastic لیگ لغو شد آن بهار مسابقات ورزشی که قطع شد فقط به عنوان پسران' مسابقات بسکتبال شد شروع در ماه مارس است. مدارس بسته شده اند و حدود دو ماه است.

قوانین برای تابستان مطبوع برنامه ها نیاز به تمرینات بود داوطلبانه و دانش آموزان باید مجاز به شرکت عملا از خانه اگر آنها می خواهند به. بدون دوش و یا قفل اتاق می تواند مورد استفاده قرار گیرد و باید وجود داشته باشد حداقل یک عضو در هر 20 دانش آموزان برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله بهداشت و اقدامات ایمنی.

مدارس باید ضد عفونی کننده دست و یا دست شویی ایستگاه. تمام تجهیزات باید ضد عفونی در طول روز است.

مدارس نیز تشویق به قبل از نمایش هر گونه دانش آموزان یا کارکنان قبل از تمرینات برای هر نشانه ای از بیماری است.

___

Milwaukee Bucks گارد پت Connaughton مطرح شده بیش از $200,000 برای COVID-19 امداد در طول 11 ساعت radiothon.

Connaughton شد در هوا در 94.5 ESPN میلواکی و 100.5 ESPN مدیسون در طول روز پنج شنبه. او پیوسته در هوا در زمان های مختلف توسط دیگران هم تیمی های Giannis Antetokounmpo, Donte DiVincenzo و Kyle Korver به عنوان به خوبی به عنوان مربی مایک Budenholzer مدیر کل Jon هورست و مالک مارک Lasry.

مهمانان خود را در رادیو نمایش شامل Green Bay Packers کارفرمایی Aaron Rodgers هکرها مربی مت LaFleur میلواکی Brewers بازیکنان مسیحی Yelich و جاش Hader, برورز, مدیر کریگ Counsell و ویسکانسین بسکتبال مردان مربی گرگ Gard.

Connaughton را نشان می دهد مطرح $205,859 برای تغذیه امریکا شرقی ویسکانسین, برداشت دوم Foodbank جنوب ویسکانسین و Connaughton را با ما پایه و اساس است. دلار 205,859 مجموع شامل یک مسابقه از همه کمک های مالی توسط گیاه سرمه Philanthropies.

___

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت می گوید او فکر می کند کالج فوتبال باز خواهد گشت در برنامه با برخی از سطح از طرفداران در می ایستد.

ابوت در حال حاضر صدور قوانین جدید اجازه می دهد تا جوانان ورزش لیگ به رزومه کاری در ماه ژوئن و برای برخی از لیگ های حرفه ای به برگزاری بدون تماشاگر. اما دولت قوانین را تا کنون نه لمس کالج ورزشی.

"هنگامی که ما به فوتبال کالج فصل هدف ما در حال حاضر است به فوتبال کالج شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده با طرفداران در غرفه" جمهوریخواه فرماندار گفت: Austin ایستگاه تلویزیونی KXAN. "چه ما نمی دانیم این است که چه ظرفیت سطح خواهد بود."

دانشگاه تگزاس اعلام کرد این هفته آن را باز پردیس به دانش آموزان برای به طور منظم برنامه ریزی شده Aug. 26 شروع ترم پاییز. اما مقامات دقیق نیست اجتماعی فاصله برنامه یا چگونه مدرسه را اداره کند اقامت سالن و دو و میدانی.

___

یک گروه از قدرت پنج مربیان رهبری میشیگان اریک Bakich است پیشنهاد بعد شروع به 2022 کالج فصل بیس بال.

در زیر پیشنهاد می شود وجود دارد و نه هفته از فصل تمرین به جای پنج فصل به طور منظم اجرا می شود از هفته سوم ماه مارس برای سومین هفته از ماه ژوئن و کالج های دنیا سری خواهد بپیچید تا هفته آخر جولای.

در حال حاضر فصل به طور منظم آغاز می شود هفته سوم فوریه و CWS به پایان می رسد آخرین هفته از ماه ژوئن است.

تلاش های گذشته برای حرکت به عقب و فصل شد ریشه در هوای سرد-آب و هوا مدارس نگرانی در مورد رقابتی سهام زیرا آنها مجبور به سفر به جنوب و غرب به بازی بازی های اولین ماه از فصل.

انگیزه این زمان است که منابع مالی. در دو هفته گذشته بازی بولینگ سبز و کتل فالز کاهش یافته بیس بال برای اصلاح هزینه. حرکت بخش عمده ای از این فصل را به ماه های گرم را کاهش می دهد هزینه های سفر به شمال, تیم, کمک به افزایش حضور و درآمد از امتیازات و کالا برای اکثر مدارس و اجازه می دهد تا بازیکن را به دست کمتر زمان کلاس.

Bakich می گوید من بخش مربیان داده اند گسترده تصویب به پیشنهاد. او می گوید گام بعدی این است که به استخدام مدیران ورزشی که طول خواهد کشید تا علت آن را به دانشکده های ورزشی نمایندگان و رئیس جمهور و آن را وارد NCAA روند قانونگذاری.

___

پیتسبورگ استیلرز در حال برگزاری بخشی از بلیط های خود را موجودی برای سال 2020 فصل به صورت آماده در مورد اجتماعی فاصله اقدامات مورد نیاز در این استادیوم قرار می گیرند.

فردی تک بازی بلیط رفت و در فروش جمعه. تیم سخنگوی برت Lauten می گوید این باشگاه کسر 50 درصد از این سهم به عنوان یک "فعال" اندازه گیری باید NFL استفاده از اجتماعی فاصله دستورالعمل.

NFL خود را منتشر 2020 برنامه در ماه گذشته. استیلرز بازی از 10 بازی در هاینز زمینه ابتدا با یک پیش فصل ملاقات با خلیج تمپا در اوت. 14.

استیلرز را کامل بازپرداخت در دسترس "اگر NFL یا تیم لغو یک بازی و آن را نمی توان پخش یا اگر آن را تحت شرایط است که طرفداران منع از حضور در." اگر بازی ها به تعویق افتاد و یا موکول بلیط معتبر خواهد بود برای تاریخ جدید است.

___

کنفرانس جنوب شرقی است که اجازه می دهد داوطلبانه فعالیت های ورزشی رخ می دهد در هر یک از آن دانشگاه شروع 8 ژوئن در اختیار هر دانشگاه است.

SEC مقامات با اشاره به تمرینات را "تحت نظارت دقیق تعیین شده از پرسنل دانشگاه و دستورالعمل های ایمنی طراحی و توسعه توسط هر نهاد است."

SEC تا به حال تعلیق تمام فعالیت های ورزشی از طریق مه 31 با توجه به همه گیر. SEC مقامات در نظر ژوئن 8 شروع یک دوره گذار اجازه می دهد دانش آموز ورزشکار به انطباق به تدریج به آموزش کامل.

SEC تصمیم به از سر گیری فعالیت های ورزشی ژوئن 8 با راهنمایی های لیگ نیروی کار در راهنمایی های پزشکی و بازگشت به فعالیت است. که نیروی کار شامل بهداشت عمومی بیماری های عفونی و پزشکی ورزشی حرفه ای از هر یک از لیگ 14 عضو مدارس. وظیفه نیروی آماده یک سری از بهترین شیوه ها برای غربالگری, تست, نظارت, ردیابی, اجتماعی فاصله و حفظ محیط تمیز برای خدمت به عنوان یک راهنمای برای هر مدرسه است.

مجاز اقدامات محدود توسط NCAA به فعالیت های داوطلبانه تحت نظارت قدرت و تهویه پرسنل.

___

بدمینتون با هدف شروع آن بازنگری شده برنامه در اواسط ماه اوت در حیدرآباد در هند است.

تور جهانی خواهد سر در تایپه باز از سپتامبر. 1-6 در یک به روز رسانی تقویم منتشر شده توسط فدراسیون جهانی بدمینتون.

Thomas & بارگذاری جام در دانمارک تایید جدید تاریخ Oct. 3-11 و پایانی تور جهانی شده اند تحت فشار قرار دادند یک هفته به Dec. 16-20.

در پایان فصل نهایی در گوانگژو یکی از پنج مسابقات در چین در پایان سال است. است که از جمله هنگ کنگ در ماه نوامبر.

آسیا و قهرمانی برای برنامه ریزی مارس در ووهان لغو شده است و مسابقات قهرمانی اروپا باقی می ماند بدون یک تاریخ جدید پس از معلق از آوریل.

این BWF می گوید آن است که هنوز هم در چگونه به unfreeze رتبه بندی و ایجاد تغییرات لازم برای مقدماتی المپیک.

___

Washington Wizards گارد نقطه جان دیوار شروع "202 کمک" برنامه برای کمک به پرداخت اجاره برای مردم در پایتخت کشور تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جان دیوار بنیاد خانواده تنظیم یک هدف بیش از ماه آینده.

این برنامه به نام واشنگتن کد منطقه خواهد شد و کار با این شهر برای پیدا کردن کسانی که در نیاز و پراکنده بودجه.

دیوار پنج-زمان NBA همه ستاره که شد پیش نویس شماره 1 به طور کلی توسط جادوگران در سال 2010 پیش نویس است. او از همه از 2019-20 فصل بعد از پاره شدن چپ خود تاندون آشیل.

پایه و اساس خود را اهدا 2,300 ماسک و صدها نفر از وعده های غذایی به کارگران خط مقدم در واشنگتن و در خانه اش در ایالت کارولینای شمالی در ماه آوریل است.

___

نواک جوکوویچ در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک سری از مسابقات تنیس در منطقه بالکان در حالی که ورزش معلق است میان coronavirus بیماری همه گیر.

برتر بازیکن تیم رسانه می گوید: آدریا تور شروع خواهد شد در بلگراد در ژوئن 13 و پایان در جولای 5 با جوکوویچ در نمایشگاه بازی برابر بوسنی بازیکن Damir Dzumhur در سارایوو. دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده برای کرواتی آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر مونته نگرو و بانیا لوکا در شمال بوسنی.

جوکوویچ بازی خواهد کرد در تمام رابین دور مسابقات. دیگر شرکت کنندگان شامل Dominic Thiem و گریگور دیمیترو.

سازمان چپ باز احتمال این که "انسان دوستانه" تور می توان به بازی در مقابل تماشاگران.

هیچ حرفه ای تنیس مسابقات شده اند از ماه مارس. باز فرانسوی به تعویق افتاده است و ویمبلدون لغو شده است چرا که از coronavirus.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن