وزارت بهداشت برجسته ژوئن 2020 خانه سالمندان گزارش بازرسی

پنسیلوانیا ساختمان کاپیتول در هریسبورگ. Levine کارول Kaufer مقالات مرتبط WILKES-BARRE — در ماه ژوئن سا

توسط NEWSSHANS در 28 تیر 1399
 The Pennsylvania Capitol building in Harrisburg.

پنسیلوانیا ساختمان کاپیتول در هریسبورگ.

<p>Levine</p>

Levine

<p>Carroll</p>

کارول

<p>Kaufer</p>

Kaufer

مقالات مرتبط

WILKES-BARRE — در ماه ژوئن سال 2020 گزارش پنسیلوانیا وزارت بهداشت پرستاری صفحه اصلی نقشه برداران انجام 269 بازرسی از خانه های سالمندان از جمله 238 شکایت تحقیقات در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

از این 105 بودند COVID-19 خاص. علاوه بر این دو تحریم ها نهایی شد در برابر مراقبت های پرستاری امکانات که شامل صدور موقت یکی دو مجوز و مجازات مدنی در مجموع $20,560.

"ما می دانیم که جمع مراقبت از تنظیمات مثل خانه های سالمندان به چالش کشیده شده توسط COVID-19 همه گیر" وزیر دکتر راشل لوین گفت. "همین دلیل است که ما متعهد به حفاظت از سلامت و رفاه ما آسیب پذیر ترین ساکنان نیوکاسل توسط ادامه به برگزاری پرستاری صفحه اصلی اپراتورهای پاسخگو و در صورت لزوم برای اطمینان از آنها ارائه مراقبت ايمن. اگر شما چیزی در خانه سالمندان است که درست به نظر نمی رسد ما شما را تشویق به صحبت کردن."

افراد با شکایت در مورد خانه سالمندان می تواند فایل که با شکایت این اداره در چند راه. شکایت را می توان به صورت ناشناس با تماس 1-800-254-5164.

اگر چه سالانه بازرسی نیست اتفاق می افتد در این زمان الحاقات در محل با توجه به راهنمایی های صادر شده از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS). اکثر بررسی های دیگر هنوز هم اتفاق می افتد, هر دو تقریبا و در سایت. مجازی نظرسنجی ارائه همان سطح از دسترسی اما انجام می دهند تقریبا به حداقل رساندن گسترش COVID-19.

تعداد مراقبت طولانی مدت, مرکز, مرگ و میر همچنان به کاهش و به عنوان منعکس شده در دراز مدت مراقبت از تاسیسات نمودار در بخش LTCF اطلاعات صفحه. موارد جدید را افزایش داده اند در طول چند هفته گذشته به عنوان امکانات انجام تست تعيين شيوع COVID-19. اکثر این موارد هستند افرادی که بدون علامت بودند.

بازرسی, نام, نظرسنجی شامل اطلاعات در مورد خانه سالمندان بیمار-مراقبت و بازرسی ساختمان. اگر یک مرکز ذکر شده است نه مقررات زیر در بررسی آن باید به ارائه طرح اصلاح که شامل چه باید کرد برای رفع این موضوع و تاریخ اتمام. بخش انجام خواهد شد تعجب پیگیری بازرسی برای اطمینان از این موضوع حل شود. نظرسنجی ارسال شده به وب سایت 41 روز پس از بررسی کامل شده است.

این گروه همچنین ممکن است مسئله تحریم. ممکن است تحریم ها شامل مدنی مجازات ممنوعیت پذیرش یک مجوز بودن لغو و یا یک مرکز در حال قرار دادن بر روی یک مجوز موقت که نیاز به, در میان چیزهای دیگر که موضوع را به بازرسی های اضافی. یک مجوز موقت می تواند تمدید بیش از سه بار. در این بخش می توانید بازگشت تسهیلات به یک مجوز به طور منظم اگر از آن راضی است که همه مسائل باید درست شده است و آن را موجه است.

بخش حفظ یک پایگاه داده قابل جستجو است که اجازه می دهد تا به مشاهده و مراقبت از بیمار بررسی ایمنی ساختمان نظرسنجی اندازه از خانه سالمندان و نوع مالکیت و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از خانه های پرستاری در دولت است. اداره نظارت نزدیک به 700 خانه های پرستاری و بیش از 88,000 تخت در خانه های پرستاری در پنسیلوانیا علاوه بر امکانات دیگر از جمله بیمارستان سیار فولاد امکانات سازمان های مراقبت در منزل و دیگران.

گرگ دولت گرفته سه ستون رویکرد به حفاظت از ساکنان آسیب پذیر ساکن در خانه های سالمندان و دیگر دراز مدت زندگی تنظیمات از COVID-19:

• حصول اطمینان از اقامت ایمنی از طریق آزمایش آموزش و پرورش و منابع;

• پیشگیری و کاهش شیوع و

• همکاری با سازمان های دولتی محلی ادارات بهداشت و مراقبت طولانی مدت تسهیلات اپراتورهای.

تشکر. کارول: $1.9 M برای جاده

بازسازی در پیتستون

هرزه مایک Carroll, D-Avoca این هفته اعلام کرد که شهر پیتستون اعطا شده است $1.9 میلیون PennDOT چند معین کمک مالی به یک تراز خیابان اصلی شمالی از آن تقاطع با میل و جدید خیابان ها.

کارول گفت: با توجه به چالش های مالی مواجه جوامع مانند پیتستون با توجه به COVID-19 تاثیر این مهم اعطای کمک های مالی خواهد شد اطمینان از این مهم زیرساخت های پروژه به اتمام است.

"هر سال من عاشقانه مدافع برای جوامع من نشان دهنده ضمانت ما در منطقه از مزایای این برنامه اعطا و هر سال این تلاش ها ثابت کرده اند که wildly موفق" کارول گفت. "پیتستون خیابان اصلی یک منبع خاص جامعه غرور و این پروژه در شمال اصلی گسترش قابل توجهی پیشرفت های ما در امتداد خیابان اصلی از طریق شهرستان است."

هزینه کل پروژه حدود 2.5 میلیون دلار با تطبیق بودجه ارائه شده توسط این شهرستان از پیتستون.

"مایک کارول سرکش پشتیبانی از پیتستون و جوامع اطراف آن می تواند هرگز تکرار می شود و این مهم اعطای برجسته مایک ارشد به عنوان رئیس خانه کمیته حمل و نقل و توانایی تحویل برای ما ساکنان" گفت: پیتستون شهردار Michael Lombardo.

تشکر. Kaufer عربستان به

نگاهی به کسب و کار کوچک کمک مالی لایحه

با فرماندار اعلام محدودیت بیشتر در حال حاضر صدمه زدن به رستوران ها و بارها تشکر. هارون Kaufer R-Kingston, این هفته خواست پنسیلوانیا خانه را به خود کسب و کار کوچک کمک مالی برنامه قانون که خواهد کمک به رستوران نهفته COVID-19.

"کسب و کارهای کوچک در سراسر کشورهای مشترک المنافع هستند تا در برابر دیوار در این نقطه است. فرماندار جدیدترین محدودیت های بیشتر مانع از این کسب و کار از غلبه بر گور خود را پریشانی مالی و کارکنان در حال حاضر باید دوباره نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه آنها هنوز هم یک کار" Kaufer گفت. "این رستوران صاحبان معیشت خط هستند و آنها را نومیدانه در نیاز به کمک. این قانون را سهولت در برخی از نگرانی های خود را و آنها را به یک حس امید به آینده."

این برنامه ایجاد شده از طریق خانه خود لایحه 2615 خواهد اختصاص 250 میلیون دلار برای این حیاتی کسب و کار است.

واجد شرایط رستوران شامل کسانی که تا 10 مکان در پنسیلوانیا از دست داده است که حداقل 50 درصد از فروش ماهانه در آوریل و مه. آنها خواهد بود واجد شرایط برای تا $25,000 در هر مکانی به عنوان سرمایه در گردش برای حمایت از حقوق و دستمزد هزینه های, اجاره, وام مسکن, پرداخت هزینه سودمند و یا خرید مواد غذایی و آشامیدنی و مواد برای عملیات رستوران است. رستوران بزرگ زنجیره ای خواهد بود واجد شرایط برای کمک های مالی تحت برنامه.

این لایحه در حال بررسی در مجلس در کارگروه.

DOH: گرمای شدید می تواند باعث

خطرناک شرایط بهداشتی

به عنوان گرم تابستان آب و هوا همچنان در سراسر کشور, وزارت بهداشت این هفته تشویق همه ساکنان نیوکاسل به آگاهی از خطرناک اثرات گرمای شدید می تواند در خود و همسایگان خود به ویژه افراد مسن و دیگر جمعیت های آسیب پذیر.

"ترکیبی از حرارت و رطوبت می تواند کشنده برای افرادی که قادر به نگه داشتن خود را سرد" وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت. "قرار گرفتن در معرض دمای بالا برای مدت زمان طولانی می تواند باعث خستگی گرما یا حرارت سکته مغزی است. ما از همه ساکنان نیوکاسل به عنوان یک همسایه خوب و بررسی در کسانی که ممکن است تحرک محدود و یا ممکن است یک راه برای فرار از گرما."

چندین گروه از افرادی که در خطر ابتلا به گرما مربوط به شرایط بهداشتی در درجه حرارت بالا. این گروه شامل نوزادان و کودکان خردسال و افراد 65 سال سن و مسن تر و افراد با شرایط پزشکی مزمن و کسانی که باید کار خارج از منزل. این مهم است که مطمئن شوید که این گروه در حال نظارت بر داغ روز.

بسیار آب و هوای گرم می تواند شما را بیمار و گرمای شدید یکی از علل منجر به آب و هوا مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده در هر سال.

یکی دیگر از راه برای کمک به محافظت از دیگران است که با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در جولای 1, وزیر امور دفتر, Dr. Levine امضا سفارش الزامی ماسک-پوشیدن. تحقیقات نشان می دهد که ماسک-پوشیدن را کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت از COVID-19 در حالی که با پوشیدن یک ماسک تا حد زیادی افزایش شانس فرد را از آلوده شدن توسط این مسری است و ویروس مرگبار است.

افراد باید از پوشیدن پوشش صورت مگر در مواردی که پوشیدن صورت را پوشش خواهد ایجاد نا امن بیماری است که در آن به کار تجهیزات و یا اجرای یک وظیفه است. در کل هر چند پوشش صورت باید پوشیده حتی در روزهای گرم و اگر آنها را تهدید نمی کند به یک فرد سلامت یا ایمنی. صرف ناراحتی در نظر گرفته شده است یک خطر برای یک فرد سلامت یا ایمنی. چهره سپر یک جایگزین قابل قبول برای ماسک صورت هنگامی که درجه حرارت بالا و رطوبت ایجاد شرایط نا امن.

در علاوه بر این به پوشیدن ماسک ساکنان نیوکاسل را تشویق به ادامه تمرین های اجتماعی فاصله و سایر اقدامات پیشگیرانه از جمله شستن دست های خود را اغلب پوشش سرفه و عطسه تمیز کردن سطوح اغلب و ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید و برای کمک به کاهش گسترش COVID-19.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن