ComEd به پرداخت $200 متر بیش از رشوه ایلینوی سخنران دخیل

شیکاگو (AP) — ابزار برقی ComEd موافقت کرده است به پرداخت 200 میلیون دلار برای حل و فصل فدرال تحقیقات جنایی را

توسط NEWSSHANS در 27 تیر 1399

شیکاگو (AP) — ابزار برقی ComEd موافقت کرده است به پرداخت 200 میلیون دلار برای حل و فصل فدرال تحقیقات جنایی را به مدت طولانی در حال اجرا رشوه طرح که در برگیرندۀ ایلینوی مجلس Michael Madigan فدرال دادستان جمعه اعلام کرد.

این شرکت اذعان کرده است که آن را مرتب شغل subcontracted کار و پولی پرداخت های مربوط به آن شغل "برای همکاران در سطح بالا انتخاب رسمی برای ایالت ایلینوی" آمریکا دفتر دادستان گفت: در انتشار اخبار.

که انتخاب رسمی به عنوان "مقام دولتی یک" در انتشار. معوق دادستان توافق برای ComEd پرونده در دادگاه فدرال ایالات متحده است که "مقام دولتی" است ایلینوی مجلس اما Madigan — از طولانی ترین خدمت دولت مجلس در تاریخ آمریکای مدرن — ذکر شده است با نام.

Madigan سخنگوی استیو براون نمی تواند از نظر جمعه و نمی بلافاصله در پاسخ به پیام های صوتی.

آمریکا وکیل دفتر برنامه ریزی یک بعد از ظهر جمعه در کنفرانس خبری "اعلام تحولات در فساد بررسی است."

"مقام دولتی کنترل شده چه اقدامات نامیده می شدند برای یک رای در ایالت ایلینوی در مجلس نمایندگان و اعمال نفوذ قابل توجهی بیش از همکار قانونگذاران در مورد قوانین مؤثر بر ComEd," اخبار انتشار متحده است.

دادستان گفت که اتهام رشوه خواری طرح هماهنگ "برای نفوذ و پاداش رسمی تلاش برای کمک به ComEd با توجه به قانون مربوط ComEd و کسب و کار خود را."

شیکاگو تریبون بود که Madigan شده است به موضوع سوالات در فدرال فساد تحقیقات مربوط ComEd که بزرگترین ابزار برقی در ایلینوی که در حال حاضر گرفتار چندین بالا دموکرات ایلینوی.

بیشتر — از جمله برخی از آنها سابق Madigan خواص و متحدان شده اند متهم به جرایم و یا تا به حال عوامل حمله خود را به دفاتر و خانه های.

ایالات متحده دفتر دادستان گفت: این ثبت یک تعداد جنایی اطلاعات روز جمعه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در شیکاگو شارژ ComEd با رشوه خواری.

معوق پیگرد قانونی و توافق را منوط به تصویب در ایالات متحده دادگاه منطقه نیاز به ComEd به پرداخت 200 میلیون دلار خوب است. تاریخ دادگاه برای تصویب شنیدن نشده است برنامه ریزی شده است.

تحت این قرارداد دولت را تسلیم دادستان به اتهام سه سال و پس از آن به دنبال رد شدن از آن اگر ابزار "کمال شرایط خاصی از جمله ادامه همکاری با تحقیقات از افراد و یا اشخاص دیگر مربوط به انجام شرح داده شده در رشوه خواری به اتهام" با توجه به انتشار.

ایالات متحده دفتر دادستان گفت که ComEd "است و قابل توجهی ارائه شده در همکاری با تحقیقات فدرال" و تحت شرایط قرارداد خود را "شرکت ادامه خواهد داد به ارائه چنین همکاری تا زمانی که همه تحقیقات و پیگرد قانونی ناشی از متهم در حال انجام به این نتیجه رسیدند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن