پیتسبورگ گسترش کمک می کند تا درایو دولت COVID-19 عفونت

HARRISBURG, Pa. (AP) — افزایش تعداد COVID-19 عفونت در منطقه پیتسبورگ کمک درایو پنسیلوانیا تعداد تایید موارد جد

توسط NEWSSHANS در 13 تیر 1399

HARRISBURG, Pa. (AP) — افزایش تعداد COVID-19 عفونت در منطقه پیتسبورگ کمک درایو پنسیلوانیا تعداد تایید موارد جدید به 667 دولت در بخش بهداشت و درمان روز جمعه گفت.

پنسیلوانیا مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش 34 به بیش از 6,700 پس از عفونت شروع به گسترش در دولت در اوایل این سال است. شده اند وجود دارد تقریبا 89,000 افراد مبتلا به این بیماری در کشور است.

تعداد موارد در Allegheny County, که شامل پیتسبورگ افزایش 166 بخش گفت. Allegheny County قرار داده و افزایش موارد تایید شده در 177 روز جمعه.

در پاسخ به افزایش موارد وجود دارد, این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شروع جمعه اگر چه آنها هنوز هم می تواند ارائه را خارج و تحویل.

Allegheny County همچنین دستور داد کازینو وجود دارد برای بستن و ممنوع تجمعات بیش از 25 نفر برای هفته آینده در حالی که تشویق ساکنان به ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش.

مقامات بهداشت در فیلادلفیا و Allegheny County گفته اند که آنها متوجه شده ام که بسیاری از کسانی که به تازگی آلوده شده اند معاشرت در میله و یا سفر برای تعطیلات ساحل و یا coronavirus نقاط داغ در دیگر نقاط کشور است.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا:

___

بازگشت مسافران

رژیم صهیونیستی. تام گرگ دولت در پیوستن به مقامات بهداشت در Allegheny County و فیلادلفیا در توصیه که مردم از بازگشت به پنسیلوانیا از coronavirus نقطه داغ به ماندن در خانه برای 14 روز.

دموکراتیک فرماندار دولت خاص زیر 15 می گوید: آلاباما, Arizona, California, California, Florida Georgia, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تنسی تگزاس و یوتا.

گرگ دولت است و نه خاص هر کشور همسایه است. توصیه می آید به عنوان عفونت منحنی به عنوان چهارم جولای تعطیلات آخر هفته به ویژه در کشورهای جنوب و غرب است.

با تعداد روزانه تایید coronavirus موارد در سراسر کشور نوردی گذشته 50,000, 36 متحده شاهد افزایش درصد آزمون آینده را مثبت برای ویروس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de