استدلال های خلاص شدن از چادر بازی کودک

گروهی از هنرمندان در بیانیهای از تشکیل کانون «هنرمندان ایرانی فیلم و تئاتر، برونمرز» برای حمایت از «حقوق زندا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

گروهی از هنرمندان در بیانیهای از تشکیل کانون «هنرمندان ایرانی فیلم و تئاتر، برونمرز» برای حمایت از «حقوق زندانیان سیاسی، هنرمندان معترض تحت فشار، آسیبدیده و زندانی تئاتر و فیلم و پشتیبانی از جنبش زن زندگی آزادی» خبر دادند. چند تن از هنرمندان دیگر ایران بهدست مأموران امنیتی، احضار، بازداشت یا ربوده شدند؛ عهدیه کیانی، بازیگر تلویزیون (بازیگر سریال جیران) ربوده شد؛ فاطمه حبیبی، بازیگر تئاتر، سهیلا گلستانی، بازیگر سینما و تئاتر و نیز صداپیشه (دوبلور)، و حمید پورآذری، کارگردان نوآور، بازداشت شدند؛ علی شادمان، هنرمند سینما و تئاتر و نیز نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد، و سجاد افشاریان، هنرمند سینما و تئاتر و نیز سرپرست نویسندگان برنامه خندوانه، به دادسرای زندان اوین احضار شدهاند. در ۹ آذر در استان البرز، ۱۵ تن از معترضان، از جمله، سه کودک به اتهام «محاربه» و «افساد فیالارض» توسط دادگاه انقلاب محاکمه شدند. فرماندار لنجان (استان اصفهان) تأیید کرد که گستره اعتصابات روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر در این شهر میان کسبه و بازاریان ۷۰٪ بودهاست.

شهر رویاهای اصفهان از بزرگترین شهربازیهای کشور است و بازیهای متنوعی در این شهربازی وجود دارد که هر یک از آن ها دارای بالاترین استاندارها میباشند. عصرها لاین دوچرخهسواری این بولوار زیر پای رکاب زنان شهر است. جمعی از زندانیان سیاسی زن در زندان اوین در واکنش به صدور و اجرای احکام اعدام برای بازداشتشدگان قیام ایران اعلام کردند که در دفتر افسر نگهبانی بند زنان تحصن میکنند. دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ در محکومیت اعدام محسن شکاری تجمع اعتراضی برگزار کردند. در مشهد دانشآموزان در محکومیت اعدام رهنورد توسط جمهوری اسلامی، شعار «مجیدرضا رو بردن، جنازشو آوردن» سر دادند. پرونده و نام او تنها دو روز قبل اعدام علنی شد و همین موضوع موجب واکنشها و خشم مضاعف گستردهای شد. هرچند گزارشهای مختصر، خلاصه کلی و تفکیکنشده از وضعیت ارائه میشود اما با بررسی اسناد میتوان میزان بدهی دولت تنها در ۴ بخش بزرگ (بدهی به اوراق قرضه، بدهی به صندوق توسعه ملی، بدهی به صندوق سازمان تأمین اجتماعی و بدهی بانکها) را رقمی مابین ۲ هزار و ۹۴۵ هزار میلیارد تومان تا ۴ هزار و ۳۰۰ هزار میلیارد تومان مشخص کرد. سازمان برنامه وبودجه کشور، پیش تر در گزارش تیرماه ۱۴۰۰، نوشته بود زمانی که بدهیهای دولتی به ۵۰ درصد تولید ناخالص ملی برسد؛ حتی اگر تحریمهای برجام برداشته شوند در سال ۱۴۰۵ ورشکستگی رخ خواهد داد؛ گرچه در سناریوی سازمان برنامه و بودجه پیشبینی میشد که میزان بدهی دولت به تولید ناخالص داخلی در پایان سال ۱۴۰۱ به ۳۱ درصد برسد اما میتوان مشاهده کرد که وضعیتی بدتر از پیشبینی سازمان برنامه رخ دادهاست و این عدد به ۳۹ درصد تاکنون رسیدهاست.

فرح کریمی سیاستمدار و نماینده مجلس سنای هلند در روز ۲۰ دسامبر طرحی را با امضای گروه بزرگی از نمایندگان به وُپک هوکسترا «وزیر امور خارجه این کشور» ارائه داد که در آن از دولت هلند خواسته شده بر فشارها بر جمهوری اسلامی ایران بیفزاید و رژیم ایران را به دادگاه بینالمللی جنایی بکشاند. میتوانید با افزودن به آن کمک کنید. به همین دلیل حتما جنس بسیار محکم خریداری کنید. از سوی دیگر مشهدی ها به دلیل مناطق خوش آب و هوای کلات مثل آبشارهای ارتکند و قره سو که جزو زیباترین جاذبه های طبیعی منطقه محسوب می شوند به سمت کلات می روند. اسطوره ها و افسانه هایی که او در شاهنامه به نمایش در آورده در موزه نیز بازخوانی شده است. این باغ موزه بالاتر در عنوان بوستان های مشهد معرفی شده است. موزه آیین های پهلوانی یا شه لافتی در نزدیکی آرامگاه فردوسی قرار دارد. 3 سال طراحی شده و قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارد. در نتیجه در زمانی که آن ها قصد استفاده طولانی مدت از محصول را دارند می توانند آن را مد نظر قرار دهند. برای شروع از یک پایه کار را آغاز کنید و پارچه را بر روی آن بکشید و ادامه دهید.  Th is po st was gen erated ᠎by GSA C on tent Generator Demoversion.

پلی استرها نمونه ای از پارچه های بسیار مقاوم و با کیفیت هستند که برای ساخت چادرهای مسافرتی نیز استفاده می شوند ، زیرا این ماده در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاوم است. ساخت چادر بازی کودک با استفاده از چوب و پارچه و بدون نیاز به دوخت و دوز انجام می شود. مقبره پیر پالان دوز چسبیده به حرم مطهر امام رضا در ابتدای خیابان نواب صفوی است. خیابان اقبال لاهوری پر از آرامش و سکوت و هوای خوب است. گروه دانشپژوهان ایرانی آزادیخواه اعلام کردند که در ۹ آذر، در بیش از ۱۵۰ دانشگاه در سراسر جهان در پشتیبانی از اعتراضات سراسری در ایران، تجمع برگزار کردند. در روستای کوهسار کرج مراسم چهلم دریا نظمده در فضایی به شدت امنیتی برگزار شد. همزمان با چهلم مهرشاد شهیدی در اراک جو شدید امنیتی برقرار بود و مأموران امنیتی جمهوری اسلامی به خانههای اطراف حمله بردند. همزمان با روز دانشجو، اعتراضات دانشجویان ایران با گسترش بیشتری در دانشگاههای ایران نظیر تهران، شریف، بهشتی، نوشیروانی بابل، فردوسی مشهد و بسیاری دیگر، ادامه پیدا کرد که نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی با حمله به دانشجویان، سعی در سرکوب آنان داشتند. در ماهدشت کرج، نیروهای حکومتی راههای منتهی به بهشت علی، محل برگزاری چهلم مهدی حضرتی، نوجوان ۱۷ ساله، را مسدود کردند.

آخرین مطالب