ابزار تنظیم کننده نگه داشتن توقف خدمات ختم

توسط مارک لوی و علامت SCOLFORO HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا ابزار عمومی کمیسیون در روز پنج شنبه را رد کرد

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط مارک لوی و علامت SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا ابزار عمومی کمیسیون در روز پنج شنبه را رد کرد و تلاش یکی از اعضای آن به پایان آن سه ماه مهلت قانونی برای جلوگیری از آب و برق از فسخ خدمات به عدم پرداخت مشتریان در حالی که دولت مبارزه با گسترش coronavirus.

حرکت شکست خورده در یک 2-2 رای, با پانل دموکرات مخالف حرکت و پانل خواهان حمایت از آن.

نویسنده کمیسر جان اف کلمن جونیور در پی اجازه می دهد تا غیر طبیعی آب و برق و گاز — برق و آب و فاضلاب و تلفن — شروع به ختم پروسه های غیر مسکونی مشتریان در تاریخ 1 ژوئیه و برای مشتریان مسکونی در ژوئیه 15.

ابزار کمیسیون سیلی یک مهلت قانونی برای shutoffs در ماه مارس به رژیم صهیونیستی است. تام گرگ در میان یک آبشار از خاموش کردن سفارشات برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

در حرکت کلمن گفت: "آب و برق با رعایت مهلت قانونی بوده است "نمونه" بدون آب و برق به عمد نقض آن است.

او پیشنهاد کرد که گرگ اضطراری فاجعه سفارش منقضی می تواند در هر زمان با دولت بالاترین دادگاه مجموعه به تصمیم بگیرد که آیا یک قطعنامه تصویب شده توسط جمهوریخواهان کنترل قوه مقننه در هفته گذشته از نظر قانونی می تواند آن را به پایان. که به طور موثر به پایان مهلت قانونی ،

کلمن نیز گفت: برق, آب و برق هستند و درخواست برای راه اندازی مجدد خاتمه دادن فرایندهای و هشدار داد که تاخیر در آن را در صورتحسابها برای برخی از مشتریان که "نیاز به آنها را به انجام تهاجمی تلاش مجموعه ابتدا در اوایل ماه اوت است."

این کمیسیون به منظور توقف خاتمه دادن اما نه مجموعه فعالیت های کلمن نوشت.

تعدادی از گاز طبیعی به مشتریان واجد شرایط برای خاتمه دادن کمتر است و یا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته در حالی که برق و آب و تلفن و آب و برق افزایش نشان می دهد در حساب خواهد بود که موضوع ختم به او نوشت.

دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا:

نمایندگان مجلس با ماسک سیاست

با جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری در تلاش برای پایان دادن به گرگ اضطراری فاجعه برای دولت coronavirus پاسخ مجلس نمایندگان است با این وجود نیاز به اعضا و کارکنان به پوشیدن ماسک در ساختمان است.

یک کمیته دو حزبی از بالا به نمایندگان مجلس که در دیدار خصوصی تولید COVID-19 قرار گرفتن در معرض پروتکل هفته گذشته که شامل ماسک مورد نیاز است.

___

موارد

دولت وزارت بهداشت گزارش داد ده ها تن بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پنج شنبه و 418 بیشتر در مورد جدید. دولت 42 جدید مرگ و میر را به طور کلی مجموع به 6,361 از ماه مارس در حالی که کل موارد در حال حاضر بیش از 80 ، 000.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از تایید تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار. حدود 76 درصد از افرادی که آزمایش مثبت بهبود بخش گفت.

___

نمایش ماشین های نبرد قانونی

یک قاضی پنسیلوانیا کاهش یافته است که بلافاصله موضوع در دستور روز شنبه به نیروی عظیم خودرو مطابق با 250 نفر محدود در گردهمایی تحت فشار قرار دادند و این موضوع را یک روز به دلیل این رویداد برگزار وکیل است که کنار پله.

کشورهای مشترک المنافع قاضی دادگاه آن Covey گفت: این جلسه بیش از وزارت بهداشت و درمان را قانونی اقدام خواهد شد و در ظهر جمعه اما او تحت فشار آژانس وکیل در مورد اینکه آیا بهار کارلایل رویداد در محل دائمی نمایشگاه های نمایندگی های بهداشت و درمان اضطراری.

وکیل کارلایل حوادث گفت کاوی آنها باور نمی 250 نفر محدود تحت دولت همه گیر پاسخ قوانین امر به آن استدلال نشان می دهد که بیشتر شبیه داخلی مراکز و پارک های تفریحی و قمار و مکانهای دیگر که محدود به 50 درصد از ظرفیت.

Covey پرسید که چگونه است و نشان می دهد که متفاوت از تظاهرات که تولید کرده اند جمعیت عظیمی اشاره کرد که گرگ خود را در شرکت های بزرگ مارس در هریسبورگ در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در ماه گذشته.

"چگونه است که این متفاوت از اورژانس سلامت منظر؟"

Brian Downey یک وکیل برای دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: معترضان باید یک قانون اساسی حق آزادی بیان است.

این تظاهرات داونی استدلال را "نه به هیچ وجه تغییر خطر سلامت است که در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند در کامبرلند کانتی است."

این رویداد اجرا می شود که از طریق چهار شنبه, می تواند به جذب برخی از 100,000 مردم اگر چه برگزارکنندگان می گویند جمعیت است که انتظار می رود به مراتب کوچکتر از این سال است.

علامت استوارت, وکیل کارلایل حوادث گفت: به دولت سفارش شده اند متناقض و خودسرانه است. استوارت شرکت حقوقی کار می کند برای, دولت, بنابراین یک وکیل را نمایندگی خودرو نشان می دهد سازمان که شنیدن رزومه جمعه.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de