شاخص های اقتصادی: مسکن است که مسئله مهم در شمال شرقی پنسیلوانیا

Teri Ooms مدیر اجرایی در موسسه سیاست عمومی و اقتصادی توسعه است. سریاین است که گاه به گاه سری به دنبال ش

توسط NEWSSHANS در 4 مرداد 1399
<p>Teri Ooms, executive director at The Institute for Public Policy & Economic Development.</p>

Teri Ooms مدیر اجرایی در موسسه سیاست عمومی و اقتصادی توسعه است.

سری

این است که گاه به گاه سری به دنبال شاخص های اقتصادی توسط موسسه سیاست عمومی و توسعه اقتصادی در دانشگاه ویلکس و معنی آنها به شمال شرقی پنسیلوانیا است.

WILKES-BARRE — مسکن یک موضوع مهم در نپا.

Teri Ooms مدیر اجرایی موسسه سیاست عمومی و توسعه اقتصادی در دانشگاه ویلکس گفت: مسکن ناامنی بر بهره وری کارکنان و حفظ سلامت رفتاری (بهداشت روانی و سوء مصرف مواد) سلامت جسمی و کودکان در عملکرد تحصیلی و رفتار است.

مسکن بخش از موسسه 2020 شاخص های گزارش را پوشش می دهد که شاخص اندازه گیری در شمال شرقی پنسیلوانیا بازار مسکن از جمله تقاضای مجوز برای ساخت و ساز اشغال مسکن, قیمت اجاره, قیمت مسکن و تراکم شرایط بازار و بی خانمانی.

در 2018, Ooms گفت: وجود 250,987 واحد مسکن در این دو شهرستان است. از کسانی که 150,280 بودند در Luzerne County و 100,707 بودند در Lackawanna County است.

"این منطقه را در سهام مسکن است که عمدتا مسن و حدود دو سوم از مسکن واحد مالک-اشغال" Ooms گفت.

حدود 53 درصد از خانه ها در این دو شهرستان شد ساخته شده قبل از سال 1960 در مقایسه با فقط 47 درصد در سطح ایالت.

برعکس این منطقه نسبت کوچکتر از خانه های ساخته شده از سال 2000 حدود هشت درصد نسبت به 11 درصد در سراسر کشور.

"پیری سهام مسکن یک چالش است از هر دو نظر به دلیل هزینه آن را به هزینه بیشتر برای حفظ و آن را ارائه مشکلات برای ساکنان که می خواهید به سن در محل به عنوان خانه است که به احتمال زیاد قادر به تطبیق برخی از افراد مسن تر با محدودیت" Ooms گفت.

از آنجا که بازار مسکن, سقوط Ooms گفت: نشانه هایی از بهبود در منطقه مخلوط شده اند. او گفت: آخرین اطلاعات نشان می دهد برخی از افزایش قیمت امتیاز ،

خانه میانه ارزش ردیابی توسط اداره آمار کاهش در Lackawanna County, و افزایش در Luzerne County است. بعلاوه ميانه لیست قیمت — فوری شاخص فعالیت بازار بزرگ — در هر دو شهرستان و در سطح دولت است.

برای فروش موجودی کاهش یافته است در این دو شهرستان در منطقه باقی مانده و زیر سطح ثبت شده پنج سال پیش.

"این نشانه های نقطه به نقطه سفت بازار مسکن در شرایط" Ooms گفت.

یکی دیگر از توجه است که سلب حق مالکیت و اخراج. خانواده هایی که تجربه از دست دادن درآمد در طول COVID-19 می تواند منجر به افزایش در سلب حق اقامه دعوی و اخراج رسیدگی است.

"در حالی که اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از مردم از دست دادن خانه های خود مانند افزایش مزایای بیکاری و موقت توقف اخراج ممکن است که ما یک افزایش یک بار آن حمایت ها در نهایت برداشته" Ooms گفت. "درجه ای از جمله افزایش سخت است برای پیش بینی در حال حاضر — در حالی که ما می توانیم برآورد که چگونه بسیاری از ما در منطقه از دست داده اند شغل و یا درآمد در طول COVID-19 ما نمی باید اطلاعات قوی در مورد چگونه بسیاری از کسانی که خانواده ها باید به پشت بر مسکن پرداخت."

Ooms گفت: فروش اموال به رهن در منطقه را به طور کلی کاهش یافته است در داده های اخیر با آخرین خوشه رخ داده و در پی رکود اقتصادی گذشته. حتی قبل از COVID-19, Luzerne County خاص تا به حال دیده می شود برخی از رشد در تعداد فروش اموال به رهن.

فروش اموال به رهن شهرستان 2012-2018

Ooms گفت: قیمت مسکن تغییر نکرده است به طور قابل توجهی در طول زمان است. متوسط ماهانه هزینه های مالکیت — از جمله پرداخت وام مسکن املاک و مالیات و هزینه های دیگر از صفحه اصلی-مالکیت — به عنوان یک درصد از متوسط درآمد خانوار محاسبه شد برای مالک اشغال خانواده ها همراه با ناخالص اجاره به عنوان یک درصد از درآمد خانوار است.

در سال 2018 ماهانه خانه-هزینه های مالکیت به عنوان یک درصد از متوسط درآمد خانوار برای هر دو شهرستان اندکی افزایش یافت اما کمتر از سال 2010 نسبت. اجاره هزینه به عنوان یک درصد از متوسط درآمد خانوار برای اجاره کاهش یافته در Lackawanna County, و افزایش در Luzerne County در سال 2018 و نزدیک به درصد ثبت در ابتدای دهه گذشته است.

به عنوان یک راهنمای عمومی بسیاری از کارشناسان در نظر گرفتن خانه های با بیش از 30 یا 33 درصد از درآمد خود را صرف اجاره به عنوان هزینه بر دوش.

در منطقه ميانه اجاره به عنوان یک درصد از درآمد کمتر از 30 درصد پایین تر از آن را در سال 2010 و پایین تر از سطح ایالت در صد به عنوان به خوبی. مستاجر تحت اشغال خانوار در هر دو شهرستان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان مالک اشغال خانواده ها به هزینه بر دوش.

در هر دو Luzerne و لاکاوانا شهرستانهای خانواده های کم درآمد (با درآمد کمتر از $35,000) را تا حدود 31 درصد از اشغال خانواده اما نزدیک به 80 درصد از تمام هزینه بر دوش خانواده است.

بی خانمانی

در نهایت Ooms گفت: بی خانمانی یک چالش باقی مانده در این منطقه به عنوان با تقریبا تمام جوامع در ایالات متحده است.

در 2019, 350 افراد بی خانمان شدند شمارش در Luzerne و لاکاوانا شهرستانهای استان است.

در سراسر کشورهای مشترک المنافع بیش از 15 درصد از خانواده های بی خانمان در شمارش 2019 شد unsheltered در مقایسه با تنها حدود پنج درصد در منطقه است.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن