پنج فیلیز تست مثبت برای ویروس; چهار تیم بسته بهار اردوگاه

پنج بازیکن برای فیلادلفیا فیلیز باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در این تیم بهار اردوگاه در فلوریدا باعث این ب

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399
 Five players for the Philadelphia Phillies have tested positive for COVID-19 at the team’s spring camp in Florida, prompting the club to indefinitely close the complex. Matt Rourke | AP file photo

پنج بازیکن برای فیلادلفیا فیلیز باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در این تیم بهار اردوگاه در فلوریدا باعث این باشگاه به طور نامحدود نزدیک پیچیده است.

مت Rourke | AP فایل عکس

فیلادلفیا — فیلادلفیا فیلیز خاموش خود را در زمستان مجموعه پس از پنج بازیکن تست مثبت برای COVID-19 و حداقل دو نفر دیگر تیم ها بسته اردوگاه جمعه, بالا بردن امکان coronavirus همه گیر می تواند فرضا تمام تلاش را در یک فصل لیگ بیس بال.

تورنتو بلو جیز توقیف سایت خود را در Dunedin, فلوریدا — حدود پنج مایل از فیلیز' اردوگاه در ویکی — بعد از یک بازیکن نشان داد نشانه های سازگار با این ویروس.

سان Francisco Giants' تسهیلات در اسکاتسدیل آریزونا بسته شد بعد از یک نفر که تا به حال شده به این سایت و یکی از اعضای خانواده به نمایش گذاشته علائم پنج شنبه.

همچنین Houston Astros گفت: یک بازیکن کار خود را در بهار اردوگاه در غرب پالم بیچ فلوریدا آزمایش مثبت چند روز پیش و دوره نقاهت بود.

این تعطیلی آمد در حالی که MLB صاحبان و بازیکنان سعی کنید به مذاکره یک معامله به شروع فصل در میان همه گیر با طرفین در گیر تلخ اختلاف بر سر پول است.

دو طرف امیدوار بود به بازیکنان شروع آزمایش سه شنبه و پس از آن شروع دور دوم بهار آموزش آخر هفته آینده. اکثر تیم ها احتمال برگزاری این تمرینات در خانه خود ballparks به جای در بهار اردوگاه در فلوریدا و آریزونا.

در اوایل این هفته معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه بازیکنان کننده ارشد بروس مایر که "گسترش COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور در طول هفته گذشته و این واقعیت که ما در حال حاضر می دانم چندین 40-مرد فهرستی از بازیکنان و کارکنان که آزمایش مثبت افزایش یافته است خطرات مرتبط با شروع بهار آموزش در چند هفته آینده."

با توجه به پیامدهای شیوع بیماری در فصل فیلیز گفت: "خیلی زود است که به می دانم."

این اتحادیه بازیکنان پیشنهاد 70-بازی به طور منظم فصل برنامه دوشنبه, برنامه بلافاصله رد بیس بال کمیسر راب مانفرد. طرف 10 بازی و حدود 275 میلیون از هم جدا. طرف صحبت کرده بود در مورد داشتن روز افتتاحیه در جولای 19.

"MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی ها" این اتحادیه در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

فیلادلفیا شد, اولین تیم لیگ شناخته شده بود زده شیوع. سه نفر از کارکنان در این اردوگاه نیز آزمایش مثبت و فیلیز نیست شناسایی هر یک از کسانی که تحت تاثیر قرار است.

فلوریدا را تجربه کرده است افزایش حوادث از موارد جدید و نرخ آن آزمایش مثبت برای COVID-19. بیش از دو هفته گذشته نورد متوسط تعداد روزانه موارد جدید در فلوریدا افزایش یافته 1,422.7 یا 144.4%.

یک فرد با آگاهی از این وضعیت می گوید: Tampa Bay Lightning بسته امکانات خود را روز شنبه پس از پنج تیم کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل NHL و این تیم نیست اعلام بسته شدن.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از رعد و برق بازیکنان تست مثبت است. NHL نیز دیگر داشتن تیم اعلام فردی بازیکنان تست مثبت است.

بسته شدن می آید از دو هفته پس از بازیکنان اجازه داده شد برای بازگشت به مربوطه امکانات برای شرکت در داوطلبانه و دفتر تمرین. بازیکنان اجازه داده شد به اسکیت بازی کردن در گروه های شش در یک زمان.

این حرکت برای باز کردن امکانات گام بعدی در NHL پیشنهاد برای از سرگیری آن فصل با پیشنهادی 24-تیم گسترش حذفی فرمت, با, بازی که در دو hub شهرستانها. NHL پروژه های تیم برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در جولای 10.

فیلیز گفت: اولین مورد تایید شده شنبه رخ داده است. این باشگاه گفت: هشت کارکنان آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که 12 کارکنان و 20 بازیکن — عمده leaguers و جزئی leaguers — زندگی در ویکی منطقه در حال آزمایش هستند.

فیلیز بسته تسهیلات خود را در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل ورزشی. بازیکنان از بازگشت از صدمات اجازه داده شد تا برای ادامه نوتوانی پس از این تاسیسات بود و کاملا تمیز. چند تیم ورزشی مربیان و کارکنان باقی مانده برای نظارت بر ایمنی و اقدامات احتیاطی گرفته شد.

چند بازیکن بیشتر شروع به کار در این مرکز بیش از چند هفته گذشته اما, اندازه گروه محدود شد.

در بیانیه مدیریت شریک جان میدلتون گفت: "فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما است."

"به عنوان یک نتیجه از این تایید تست تمام امکانات در ویکی بسته شده اند و به طور نامحدود به تمام بازیکنان و مربیان و کارکنان و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی," او گفت:.

جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن که نمی بازگشایی بهار اردوگاه آنها را به اشتراک با هوستون پس از بسته شدن سهم خود را در اواسط ماه مارس گفت: آنها می خواهم تا به حال یک جزئی لیگ بازیکن تست مثبت در مرکز خود را در جمهوری دومینیکن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب