وو چی اظهار داشت که رفاه یک کشور نهفته در آن اخلاق

وو چی شد به خوبی شناخته شده استراتژیست نظامی در طول دوره ایالات متخاصم در چین اما او هرگز ملاقات با فضیلت استا

توسط NEWSSHANS در 16 تیر 1399

وو چی شد به خوبی شناخته شده استراتژیست نظامی در طول دوره ایالات متخاصم در چین اما او هرگز ملاقات با فضیلت استاد که قدردانی از او. در یک مناسبت وو شنیده ام که وی Wenhou بود فضیلت بنابراین به دیدار او رفت و از او خواست تا او را به عنوان یک رهبر نظامی.

وی تردید اینکه آیا قرار وو به جایگاه مهم و خواسته وزیر Li Ke: "شما چه فکر میکنید در مورد وو چی?"

لی گفت: "من شنیده ام که وو است طمع برای قدرت و کم شخصیت اما او برجسته در رهبری نیروهای خود را به نبرد!"

"اگر اجازه دهید او را به طور کلی و منجر ارتش و بیایید ببینید که چگونه قادر به او است!" وی ساخته شده ذهن خود را به اعتماد و ارزش وو.

پس از تبدیل شدن به یک ژنرال وو صادقانه سربازان آموزش دیده برای وی و دولت ماند با سربازان روز و شب. غذا می خوردند و لباس میپوشید بودند همان کسانی که از سربازان. وو نه ذخیره کردن بر روی یک حصیر زمانی که او خواب بود او یک اسب سوار وقتی او در راهپیمایی و او اجازه نداد سربازان حمل نظامی و مواد غذایی برای وعده های غذایی خود را هنگامی که او در جنگ. او به سختی و گرفتاری

با سربازان و هر کس او را دوست داشتم خیلی.

(Image: Screenshot / YouTube)

پس از تبدیل شدن به یک ژنرال وو صادقانه سربازان آموزش دیده برای وی و دولت ماند با سربازان روز و شب. (تصویر: Screenshot / YouTube)

یک بار یک سرباز بود و کفگیرک بر روی پشت خود خونریزی با چرک, که بسیار دردناک بود. برای درمان سرباز بیماری وو مکیده, ترشحات خونی از زخم با دهان خود را. همه سربازان با دیدن این به اشک منتقل شدند.

به عنوان Wu موفق ارتش هست و تا به حال توانایی های برجسته به عنوان یک فرمانده او برنده چندین جنگ های پی در پی. وی بود و خوشحالم که او تا به حال قرار دادن فرد مناسب در شغل مناسب و اجازه وو گارد خیه شهرستان است که بین رودخانه زرد و جنوبی بخش از Beiluohe رودخانه برای محافظت از منطقه در برابر ارتش از شین و هان.

پس از وی Wenhou درگذشت, سلام, پسر وی Wuhou در زمان تاج و تخت و او قدردانی وو بسیار زیاد است.

یک بار وی Wuhou انجام شده در محل بازرسی در خیه شهرستان توسط قایق و هنگامی که قایق رسیده midstream او ناگهان گفت: "نگاه کنید چه با شکوه هستند کوه ها و رودخانه های ما خود را! شرکت کوه ها و رودخانه ها واقعا کشور ما گنج!"

(Image via pixabay / CC0 1.0)

حاکم از وی دولت اظهار داشت: در چگونه به خوبی محافظت او فکر می کردند که چون از کوه ها و رودخانه ها. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از مقامات در همان قایق تکرار: "بله کوه ها و رودخانه ها از دولت وی استراتژیک واقع دشوار است برای دسترسی به, و آنها واقعا می تواند در حفظ امنیت کشور."

به عنوان Wu ساده بود و تمایلی به تملق گفتن او با صراحت گفت: "این کشور ایمنی بستگی ندارد چگونه خطرناک از کوه ها و رودخانه ها هستند و چگونه از آن آسان است برای دفاع از. این بستگی به فضیلت. در گذشته باستانی کشور از سه Miao قبایل حال خطر Dongting دریاچه در سمت چپ و دریاچه Pengli در سمت راست. زمین آسان بود برای دفاع و دشوار برای حمله به. با توجه به دادگاه سلطنتی این مقامات که از نظر اخلاقی فاسد است که کشور در نهایت حذف شد توسط یو."

وو چی در ادامه گفت: "سلسله شانگ بود Mengmen عبور در سمت چپ Taihang کوه در سمت راست چانگ کوه در شمال و رودخانه در جنوب. زمین بود واقعا دشوار است. پادشاه Zhuo بود که عجیب و فاسد و زیاده روی در شراب و قاعده رفتار شد و در نهایت از بین برود توسط پادشاه وو. بنابراین ایمنی و رفاه یک کشور بستگی به اخلاق و نه در وضعیت جغرافیایی. اگر پادشاه را پرداخت نمی کند و با توجه به فضیلت حتی مردم در قایق ما ممکن است تبدیل به دشمنان!"

"بله آنچه شما گفت: خیلی خوب است!" وی Wuhou موافقت کرد.

بعد از اون وو شهرت رشد بیشتر و بیشتر و حتی تا به حال اعتبار از تبدیل شدن به نخست وزیر.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

غلظت بالاتر از فلز در ماه چاله فراهم می کند بینش جدید به منشاء آن


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب