مصرف چین سر در: IPAC به کمک کشورهای دموکراتیک

برای مقابله با کمونیست چین در حال رشد و نفوذ در سراسر جهان گروهی از قانونگذاران از هشت دموکراتیک سازمان ملل و

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

برای مقابله با کمونیست چین در حال رشد و نفوذ در سراسر جهان گروهی از قانونگذاران از هشت دموکراتیک سازمان ملل و اتحادیه اروپا در پارلمان ایجاد یک اتحاد جهانی به نام اینتر-مجلس داد در چین (IPAC). هدف این سازمان این است که فشار دولت های مختلف در سراسر جهان را به یک قوی تر ایستادن در برابر دولت چین را بی رحم سیاست و همچنین حفاظت از ارزش های دموکراتیک از سرکوب کمونیستی.

IPAC

"زمانی که کشور ایستاده اند تا به پکن آنها انجام داده اند تا به تنهایی. به جای نصب یک مشترک دفاع از اصول کشورها عوض شده فکر خود و منافع ملی است که به طور فزاینده ای وابسته به جمهوری مردم چین برای, بسیار مهم, مواد معدنی, قطعات و محصولات... هیچ کشور باید به تحمل بار ایستاده تا برای آزادی های بنیادی و یکپارچگی نظم بین المللی توسط خود" IPAC می گوید در یک بیانیه.

IPAC ماموریت تقریبا سقوط به دسته 5 — برای رعایت حقوق بشر محافظت از قوانین مبتنی بر نظم در سطح بین المللی ترویج عدالت در تجارت حفاظت از یکپارچگی ملت و تقویت امنیت است. هشت شرکت کننده سازمان ملل شامل آمریکا, انگلستان, کانادا, آلمان, سوئد و استرالیا و نروژ و ژاپن است. در مجموع 18 سیاستمداران بخشی از داد از جمله رابرت منندز و مارکو روبیو از ایالات متحده است.

هر کشور است که بخشی از IPAC خود نارضایتی در برابر کمونیست و دولت چین. آمریکا عصبانی است در چین برای آن نامتوازن تجارت, شیوه های فقیر IP حفاظت و سرقت از آمریکا اسرار نظامی. کانادا دهکدهای از دست داد دو شهروند چینی رژیم هر دو از آنها را بازداشت توسط پکن پس از دولت کانادا دستگیر Huawei CFO با توجه به ایالات متحده حکم دادگاه. سوئد هنوز مبارزه با پکن برای به دست آوردن یکی از شهروندان خود از زندان آزاد شد. چین بازداشت شهروند سوئدی Gui Minhai برای اقدام علیه منافع رژیم کمونیستی. به عنوان به استرالیا, کشور, سیاسی, سیستم مورد حمله توسط پکن. چین نیز افزایش یافت تعرفه در برخی از استرالیا-صادرات پس از این کشور خواستار رسیدگی به منشاء CCP coronavirus.

دولتی چینی گلوبال تایمز با انتقاد IPAC خواستار آن است که یک ضد چین داد که محکوم به شکست در قرن 21 دوران جهانی شدن. یک دیپلمات اظهار داشت که IPAC اهداف تشکیل شد به دلیل "سوء تعبیر" از چین در سیاست خارجی است.

افزایش بودجه نظامی

چین افزایش بودجه نظامی سال است. جهان دومین نظامی spender افزایش هزینه های دفاعی با 6.6 درصد به US$179 میلیارد. ژانگ Yesui یک سخنگوی NPC, بازی کردن انتقاد که دولت چین بود که شفاف به اندازه کافی در مورد دفاع این کشور هزینه. برخی از کارشناسان بر این باورند که سلاح های مدرن انباشته توسط پکن نظامی به مراتب بیش از آنچه به طور رسمی اعلام کرد.

هر چند این افزایش در بودجه شده است پایین تر از سال های گذشته 6 درصد افزایش قطعا نیست هر چیزی را به مسخره می کنند در زمانی که با توجه به این واقعیت است که چین در حال رفتن از طریق یک وضعیت اقتصادی با توجه به COVID-19 شیوع. بودجه جاری است که گفته می شود نزدیک به سه برابر هزینه های نظامی از هند است. کارشناسان اشاره می کنند که با گسترش سریع چینی نظامی باعث شده یک سلاح مسابقه در آسیا به عنوان کشور به دنبال تقویت خود در برابر یک پتانسیل درگیری نظامی با چین است.

ارتش هند به تازگی در درگیری با نیروهای چینی در مرز شرقی پس از آن کشف شد که چینی ها در تلاش بودند به اشغال یک منطقه است که متعلق به هند و 20 سربازان هندی به تازگی درگذشت در درگیری با سربازان. در ضمن تایوان در حال برگزاری یک مانور نظامی است که تمرکز بر حفاظت از این جزیره را از نیروهای متخاصم مانند چین است. در آینده و هند و تایوان و دیگر کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی ممکن است پیوستن به IPAC برای تقویت اتحاد در برابر رژیم کمونیستی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

جمهوری خواه و دموکرات دانشجویان خواستار تعطیلی موسسات کنفوسیوس


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب