شدید آب و هوا در استرالیا: نشانه ای از تغییر آب و هوا ؟

در سال گذشته استرالیا گرفتار شده است توسط bushfires سنگین و طوفان و سیل و خشکسالی. از جمله تغییرات شدید در آب

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

در سال گذشته استرالیا گرفتار شده است توسط bushfires سنگین و طوفان و سیل و خشکسالی. از جمله تغییرات شدید در آب و هوا کشور را به وضعیتی وخیم تحت استرس بسیار زیاد. نه تنها آب و ايجاد خسارت اقتصادی, اما آن را نیز ساخت زندگی غیر قابل پیش بینی. و دلیل چنین سریع آب و واريانس به نظر می رسد تغییر آب و هوا.

تغییر آب و هوا

با توجه به استرالیا 2018 وضعیت آب و هوا گزارش این کشور دیده می شود کمتر طوفان گرمسیری از سال 1982. اما شدت این طوفان که آیا آمار استرالیا در جریان است ، این به این معنی است که هر گردباد است که در حال حاضر به طور فزاینده ای انجام آسیب بیشتر در منطقه از کسانی که به نظر می رسد که یک دهه یا بیشتر به عقب. بسیاری از این است که اعتقاد بر این بود با توجه به گرم شدن اقیانوس آرام و اقیانوس هند. این فکر که اگر اقیانوس هوا گرم 1.8°F حداکثر بادهای طوفان افزایش خواهد یافت تا 10 درصد است. این امر در استرالیا که با ضربه ویرانگر تر از طوفان.

پس چگونه گرم می تواند در استرالیا را دریافت کنم ؟ گزارش آب و هوا Council of Australia (CCA) پیش بینی کرد که توسط 2040 شهرستانها مثل ملبورن و سیدنی می توانید ببینید حرارت تا 122°F (50°C) به طور منظم. داغترین تا کنون متوسط در ملبورن بود 115.5°F (بیش از 46°C) ثبت شده در سال 2009. یک مطالعه انجام شده توسط دانشمندان از دانشگاه NSW و دانشگاه ملی استرالیا پیش بینی کرد که کشور را ببینید بیشتر شدید خشکسالی در آینده است. تا 2100 استرالیا احتمالا ممکن است دیدن مکرر شدید خشکسالی. اما این نمی تواند ناشی از هر گونه کاهش در میانگین بارندگی اما تنوع بیشتر در بارش.

(Image: Screenshot / YouTube)

یک مطالعه انجام شده توسط دانشمندان از دانشگاه NSW و دانشگاه ملی استرالیا پیش بینی کرد که کشور را ببینید بیشتر شدید خشکسالی در آینده است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اثرات شدید آب و ویرانگر بوده است برای استرالیا. این کشور به تازگی از طریق یکی از بدترین آتش سوزی در تاریخ آن سوزاندن میلیون ها هکتار از زمین و کشتن بیش از یک میلیارد حیوانات. کشاورزان رو به سختی حفظ تولید به دلیل خشکسالی. در واقع استرالیا مواجه است کمبود برنج. کشور مورد استفاده قرار گیرد به تولید حدود 600,000 به 800000 تن برنج در هر سال است. اما در سال 2019 خروجی محدود به فقط 54,000 تن است. و در این سال تولید خواهد شد و حتی پایین تر است. اکوسیستمهای دریایی نیز تحت تاثیر قرار شده است تا حد زیادی به علت حوادث آب و هوایی.

با توجه به گزارش منتشر شده توسط مشترک المنافع پژوهش های علمی و صنعتی سازمان (CSIRO) در سال گذشته سیل موج گرما و خشکسالی آسیب دیده اند حدود 45 درصد از استرالیا اکوسیستم دریایی در امتداد ساحل در طول 7 سال دوره بین سال 2011 و سال 2017. "اگر شما ایستاده و یک نگاه چگونه بسیاری از [آب و هوا حوادث] اتفاق افتاده بین این دوره از سال 2011 تا 2017, آن را واقعا پشت کردن است که آن را فقط به بزرگ مرجانی است که ما باید به فکر کردن در مورد. آن را در سراسر کشور" Russ Babcock مطالعه سرب نویسنده گفت: به نگهبان.

خطرات بیمه

شدید آب و هوا نیز پیش بینی شده برای بیمه گران تر و سخت تر برای به دست آوردن. در ماه فوریه QBE گروه بیمه هشدار داد که برخی از حق بیمه ممکن است به زودی تبدیل به unaffordable برای مشتریان در معرض حوادث آب و هوایی شدید. شرکت خالص استرالیا و اقیانوس آرام هزینه های فاجعه ادعای افزایش به US$193 میلیون دلار در سال 2019 از US$106 میلیون سال قبل. این مقیاس بزرگ غیر منتظره سیل در امتداد شمال شرقی ساحل استرالیا و همچنین bushfires در غرب منجر به متعدد ادعا می کند که واصل شده است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

شدید آب و هوا نیز پیش بینی شده برای بیمه گران تر و سخت تر برای به دست آوردن. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

ریچارد Enthoven رئیس جمهور از بیمه شورای استرالیا اذعان کرد که به سرعت در حال تغییر الگوی آب و در نهایت می تواند به برخی از مناطق استرالیا "است uninsurable." جوامع در طول مناطق ساحلی می تواند در نهایت درد و رنج بدترین از خواص آنها ممکن است نه تنها تبدیل شده است uninsurable اما حتی ممکن است از دست رفته به علت فرسایش.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

به ماه: چین چانگ خاوری 5 ماموریت مجموعه ای به سفر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب