فرماندار کالیفرنیا به پایان می رسد آموزش پلیس در 'sleeper hold'

توسط آدم پرتو ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که دو

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

توسط آدم پرتو

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه دستور داد که دولت پلیس برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک گردن نگه دارید که مانع از جریان خون به مغز و تایید قانونی که ممنوعیت این عمل در سطح ایالت.

آن مشخص شده اولین اقدام پلیس در استفاده از زور پس از بیش از یک هفته از تظاهرات در سراسر این کشور بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید درگذشت در روز یادبود پس از یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که او دست به دستبند و دروغ گفتن بر روی زمین.

پلیس کارشناسان را محکوم کرده اند مینیاپولیس افسر با استفاده از یک روش غیر قابل قبول. بسیاری از ادارات هنوز استخدام کاروتید به روش, همچنین شناخته شده به عنوان جای خواب نگه دارید که منتقدان می گویند که بیش از حد خطرناک است.

آن شامل اعمال فشار به طرف گردن با یک دست است که می تواند تقریبا بلافاصله بلوک جریان خون در شریان کاروتید و رندر کسی ناخودآگاه. اگر جریان خون محدود شده است بیش از حد طولانی می تواند باعث آسیب جدی و یا حتی مرگ شود.

فلوید مرگ باعث شده است تا پلیس بخش به بررسی روش های خود را. جمعه, شهرستان رهبران در مینیاپولیس چوک نگه می دارد توسط پلیس و نیاز به ماموران بلافاصله گزارش به مافوق خود را هنگامی که آنها را به استفاده از هر گونه گردن داری.

در کالیفرنیا سن دیگو اداره پلیس و سن دیگو شهرستان کلانتر در میان سازمان های که این هفته اعلام کرد که آنها را متوقف خواهد کرد با استفاده از کاروتید نگه دارید.

Newsom روز جمعه گفت او دستور داده است تا کمیسیون امور خارجه در صلح افسر استانداردها و آموزش به توقف آموزش نگه دارد. این کمیسیون فراهم می کند برنامه درسی برای آموزش بیش از 600 سازمان ها و ادارات در سراسر کالیفرنیا, با توجه به وب سایت خود را. اما تصمیم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا ماموران به استفاده از نگه داشتن است تا به هر یک از آژانس های اجرای قانون.

"ما آموزش تکنیک های strangleholds قرار داده است که زندگی مردم را در معرض خطر" Newsom گفت. "که هیچ جای دیگر در قرن 21 شیوه و پلیس."

مجلس مایک Gipson یک دموکرات از کارسون نوشته شده است یک لایحه در مجلس قانونگذاری ایالتی که کاروتید نگه می دارد غیر قانونی است. Newsom گفت که آن را امضا و به قانون اگر نمایندگان مجلس با تصویب آن است.

سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا گفت: گروه او هنوز هم اجازه می دهد تا کاروتید نگه دارید به عنوان آخرین گزینه قبل از نیروی کشنده. او گفت: ماموران در حال تدریس به اعمال فشار به طرف به جای جبهه کسی را از گردن بنابراین آن را نمی خواهد بلوک تنفس خود را.

"اگر شما را به برخی از این کنترل دور نگه می دارد و سپس شما از بین بردن مراحل قبل از اینکه شما به نیروی مرگبار" او گفت:.

گارسیا گفت که او می داند Newsom است که در تلاش برای القای بیشتر اعتماد عمومی به پلیس اما chafed در فرمانداری شرح روش به عنوان یک stranglehold.

"من به شما تضمین می کنند که شما را پیدا خواهد کرد 'کنترل' در هر اداره پلیس وظیفه دستی," او گفت:.

رونالد تایلر مدیر جنایی دفاع درمانگاه در دانشگاه استنفورد گفت: توقف آموزش تاثیر نیروهای جدید.

"اما من فکر می کنم فشار واقعی است برای رفتن به چگونه به سرعت می تواند قوه مقننه در واقع ممنوعیت آن آشکار است." "این چیزی است که منجر به یک حس در میان افسران پلیس که این امر موجب افزایش مسئولیت خود را."

بسیاری از تظاهرات در کالیفرنیا مسالمت آمیز است اما برخی از فوران خشونت است که کسب و کارهای آسیب دیده و مجروح افسران پلیس و معترضان به طور یکسان. پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت. که باعث Newsom می گویند او می خواهد مجلس را به مجموعه ای استاندارد برای کنترل جمعیت و پلیس با استفاده از زور در تظاهرات.

"معترضان حق اعتراض مسالمت آمیز است. معترضان حق دارند برای انجام این کار بدون اینکه دستگیر گاز کشته شات در توسط پرتابه" Newsom گفت. "ما نیاز به استانداردسازی آن روش است."

در سال گذشته Newsom قانونی را امضا کرد که محدودیت های پلیس استفاده از نیروی مرگبار برای دفاع در برابر یک تهدید قریب الوقوع از مرگ یا آسیب جدی به افسران یا ناظر. استاندارد قدیمی مجاز افسران برای استفاده از نیروی مرگبار اگر آنها به حال یک "ترس معقول" است که آن را ساخته نادر برای یک افسر به متهم یا محکوم.

که قانون باعث شده 2018 کشنده تیراندازی پلیس در ساکرامنتو از Stephon, Clark, که سیاه و سفید بود. Newsom صرف شنبه تمیز کردن نقاشی های دیواری در شهر ساکرامنتو با کلارک برادر.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار استفانی Dazio کمک از لس آنجلس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن