چرا هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ پایین پا از خود را طرفدار دموکراسی گروه

محبوب هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ به تازگی اعلام کرد که از پله پایین از پیشرو Demosisto خود را طرفدار دموکراسی ، د

توسط NEWSSHANS در 25 تیر 1399

محبوب هنگ کنگ فعال جاشوا وانگ به تازگی اعلام کرد که از پله پایین از پیشرو Demosisto خود را طرفدار دموکراسی ، در نهایت Demosisto منحل شد. این تصمیم باعث شد این واقعیت است که چین امنیت ملی قانون فعال شد در هنگ کنگ شروع ژوئیه 1. پس چرا این مشهور دموکراسی فعال دور خود ؟ ؟ ؟ او ترس از اینکه مورد آزار و اذیت توسط کمونیست چین بود ،

پله پایین

امنیت ملی قانون است که تحمیل شده در هنگ کنگ می دهد پکن قدرت به زندانی کردن کسی به اتهام تجزیه طلبی فعالیت های تروریستی همکاری با دشمنان خارجی ، به این ترتیب هر کسی که صحبت می کند در مورد دموکراسی, حقوق بشر, آزادی بیان, استقلال از هنگ کنگ و.... می تواند به عنوان یک "تهدید" در نتیجه امکان هنگ کنگ پلیس برای دستگیری آنها را به طوری که می توان توسط دادگاه. در برخی موارد بازداشت فرد حتی ممکن است فرستاده شده به سرزمین اصلی برای یک محاکمه که در آن شانس خود را از یک محاکمه عادلانه خواهد بود کمتر از صفر است.

به سختی دو هفته به قانون متعدد Hongkongers دستگیر شده اند و بسیاری از آنها را به جرم داشتن "خرابکارانه" مواد. طرفدار دموکراسی پیام های گیر کرده در دیوار پاره شده اند. مقامات دستور مدارس به حذف هر گونه مواد آموزشی که تهدید امنیت ملی است. بسیاری از "حساس کتاب" کشیده شده است از کتابخانه ها. در چنین محیط وانگ مطمئن بود که همکاران خود را در Demosisto خواهد بود ایمن از آزار و اذیت. پس از همه, اگر همسالان خود دستگیر شدند در حال حاضر وجود ندارد بسیار ونگ می تواند انجام آنها را به خارج از زندان پس از حزب کمونیست گرفته است کنترل کامل از وضعیت نظم و قانون در هنگ کنگ است. برای محافظت از اعضای گروه او پا را از رهبری پست. بعد از آن اعضا تصمیم گرفتند که انحلال Demosisto خواهد بود که بهترین راه برای نگه داشتن خود را امن است.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

با امنیت ملی قانون در حال حاضر در حال اجرا وانگ مطمئن بود که همکاران خود را در Demosisto خواهد بود ایمن از آزار و اذیت. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

اما این به این معنا نیست که وانگ تصمیم به توقف فعالیت خود را. نه در همه. وانگ ادامه خواهد داد تا مبارزه خود را علیه حزب کمونیست و حفظ و ترویج دموکراسی در خود ظرفیت شخصی. او اظهار داشت که حتی اگر خانواده اش برای فرار از شهرستان به مکان های امن تر, او را به اقامت در هنگ کنگ است. در یک صدای جیر جیر او اشاره کرد که امنیت ملی در قانون مشخص شده پایان "از هنگ کنگ که جهان می دانستند." وانگ ستایش استرالیا اطمینان از ارائه پناهگاه امن ویزا برای Hongkongers به دنبال سرپناه در کشور است.

"ارائه یک قایق نجات برای هنگ کنگ مردم یک حرکت خوب. زمانی که حتی کشورهایی که به طور مستقیم نشانه چین و بریتانیا اعلامیه مشترک ارائه کمک به هنگ کنگ مردم را نشان می دهد که جهان غرب هیچ اعتماد در پکن... بسیاری از نرم افزار-پکن مقامات همچنین ارسال اعضای خانواده خود را به استرالیا, به طوری که آنها هیچ زمینه ای به انتقاد از این" وانگ گفت: به The Australian Financial Review.

کسب و کار و خروج

چین حرکت جسورانه برای سرکوب استقلال از هنگ کنگ به نظر می رسد که آغاز شده و تأثیر اقتصاد این شهر. چند کسب و کار گفته می شود به طور جدی به فکر ترک هنگ کنگ به عنوان آنها احساس نمی امن کنه و یا شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهد بود به دنبال هنجارهای بین المللی حقوق بشر. شرکت هایی مانند گوگل و مایکروسافت و Facebook اعلام کرده اند که آنها را به طور موقت متوقف تجلیل اطلاعات درخواست از دولت Hong کنگ.

(Image: Screenshot / YouTube)

کسب و کار هنوز مطمئن شوید که آنها قادر خواهد بود به دنبال هنجارهای بین المللی حقوق بشر اگر آنها باقی می ماند در هنگ کنگ است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در یک بررسی انجام شده توسط اتاق بازرگانی آمریکا (AmCham) در هنگ کنگ بیش از 25 درصد از پاسخ دهندگان اذعان کرد که آنها به دنبال تغییر دارایی های خود و کسب و کار به مکان های امن تر. یک نامزد مورد علاقه شهر سنگاپور است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک مرکز کسب و کار. جفری رایت واشنگتن-بر اساس تحلیلگر گروه اوراسیا می کند که شرکت های فن آوری در هنگ کنگ در نهایت پیدا کردن آن غیر ممکن است به کار در خارج از شهر به عنوان کنترل صادرات ایالات متحده شروع به ضربه زدن به آنها را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

کانادا: مقامات چینی باید سیلی با Magnitsky عمل


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب