قبل از فلوید مرگ فعالان شاهد پیشرفت در پلیس اصلاحات

توسط AARON موریسون NOREEN نصیر و استیو KARNOWSKI مینیاپولیس (AP) — سال گفت و گو در مورد پلیس و عدالت کیفری اصل

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط AARON موریسون NOREEN نصیر و استیو KARNOWSKI

مینیاپولیس (AP) — سال گفت و گو در مورد پلیس و عدالت کیفری اصلاحات در مینیاپولیس به حال بهبود رابطه بین آفریقایی جامعه و اجرای قانون فعالان می گویند — قبل از پلیس به قتل این هفته از جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه به او التماس کرد برای هوا.

فلوید مرگ و فیلم از افسر فشار دادن یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه و خشونت آمیز با اجرای قانون — افشای نهفته سرخوردگی و این واقعیت است که وجود دارد بسیار کار هنوز هم جلوتر چند طرفداران و رهبران آسوشیتدپرس گفت.

"پیشرفت و تغییر می تواند جزر و مدی" گفت: ارمیا الیسون که برنده یک صندلی شورای شهر پس از شرکت در گذشته تظاهرات در برابر پلیس قتل آمریکایی های آفریقایی تبار در مینه سوتا است.

چهار شب از ناآرامی های این هفته — از جمله آتش زدن یک ایستگاه پلیس که افسران رها — "به من ثابت کرد که ما پسرفت کرده ایم به نقطه 2015," الیسون گفت: با اشاره به سال که نیز شاهد تظاهرات پس از مرگ Jamar, Clark, یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس.

مینیاپولیس — شهر نزدیک به 430,000 است که 60% سفید 19 درصد و 9 درصد اسپانیایی — دارای سابقه ای طولانی و اقتصادی و آموزشی و نابرابری است که به حاشیه رانده شده ساکنان سیاه برای چند دهه با وجود شهرت خود را به صورت تدریجی ارزش. این یکی از مهمترین و تفکیک شهرستانها در کشور برای اندازه آن و مدارس رنج می برند از لجبازی دستاورد شکاف.

شهر منصوب اول خود را سیاه و سفید رئیس پلیس نزدیک به سه سال پیش و پس از پیشرفت آهسته به سمت ساخت بخش بیشتر شامل. در اوایل این سال یک ایالت نیروی کار ساخته شده است تا از فعالان نفر به نمایندگی از قربانیان خشونت پلیس و اجرای قانون رهبران منتشر شد توصیه های پلیس اصلاحات.

که نیروی کار تشکیل شد در پی چندین بالا مشخصات کشنده تیراندازی مردان سیاه پوست توسط پلیس در منطقه مینیاپولیس است. کسانی که شامل کلارک بود که در طی یک مبارزه با دو رنگ سفید مینیاپولیس افسران و Philando کاستیا بود که به ضرب گلوله توسط یک اسپانیایی حومه افسر پلیس در توقف ترافیک در سال 2016.

در حالی که Nekima لوی آرمسترانگ, یک, حقوق مدنی, وکیل و رییس جمهور سابق, مینیاپولیس, NAACP, اذعان دارد که پیشرفت او گفت که بسیاری از عادات قدیمی هنوز هم تثبیت شده.

"سیستم خود را تغییر نکرده است" آرمسترانگ گفت. "فرهنگ در مینیاپولیس اداره پلیس تغییر نکرده است."

پلیس به بیش از 800 افسران هنوز هم عمدتا سفید, او گفت:. بخش نیست پاسخ به یک درخواست برای به روز آمار و ارقام اما استار تریبیون گزارش داد در سال 2014 که نیرو از جمله دانشجویان در زمینه آموزش بود 78.9% سفید 9.2% سیاه 5.2% آسیایی, 4.1% اسپانیایی و 2.5% سرخپوستان آمریکایی.

برخی از رهبران از جمله شهردار سابق R. T. Rybak و دولت از سوی دیگر ، جف هیدن را سرزنش پلیس شهر اتحادیه در روزهای اخیر برای پرورش یک فرهنگ است که محافظت وحشیانه افسران و مقاوم در برابر تلاش در اصلاحات. اتحادیه رئيس جمهور ستوان باب Kroll, بازگشت نیست یک تماس را به دنبال نظر.

فوران خشم در مینیاپولیس, بازتاب سرخوردگی بیش از این واقعیت با وجود برخی پیشرفت گفت: Teqen Zéa-آیدا دیرین فعال در این شهرستان است.

اما تصاویر خود همچنین خواستار "پاسخ های عمومی," او گفت: اگر او تحت فشار قرار دادند برای تظاهرات اتفاق می افتد آنلاین با توجه به خطرات ناشی از تجمعات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"ما او را دیدیم ، ما شاهد یک مجازات. جورج فلوید است که امت تا سال 2020" گفت: با اشاره به سیاه و سفید 14 ساله که ربوده شد و مورد ضرب و شتم و کشته در سال 1955 پس از او متهم شده بود از سوت زدن در یک زن سفید در می سی سی پی یک مجازات است که به کمک خار جنبش حقوق مدنی.

اطرافیان ویدیو و عکس از دستگیری نشان داد فلوید بر روی زمین در حالی که افسر درک چوین زانو زده بر گردن او نادیده گرفتن درخواست خود برای کمک به. دو تن دیگر از افسران به نظر می رسد برای کمک به او را نگه دارید و یک چهارم تلاش برای حفظ فضای اطراف صحنه.

"معده من لطمه می زند گردن من لطمه می زند, همه چیز لطمه می زند ... من نمی توانم نفس بکشم" گفت: فلوید که در نهایت می شود حرکت.

پلیس در ابتدا گفت: آنها دستگیر فلوید چرا که او همسان شرح یک مرد مظنون به عبور تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی و این که او در برابر بازداشت. پلیس در تلاش بودند برای قرار دادن فلوید در یک تیم ماشین زمانی که او سفت کردن و به زمین افتاد و گفت او ترس با توجه به شکایت کیفری جزئیات اتهامات علیه چوین.

در علاوه بر این به اشتعال آشفتگی در مینیاپولیس فلوید مرگ خوست و آن را درو مقایسه به صورت اریک گارنر سیاه و سفید مردی که در سال 2014 در نیویورک و پس از او قرار داده شده در سبد توسط پلیس و همچنین گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

تاخیر در چوین بازداشت نیز ممکن است کمک به رانندگی در این تظاهرات که به طور قابل توجهی بیشتر خشونت نسبت به کسانی که به دنبال مرگ یا کلارک یا کاستیا. مقامات چوین و اتهام او روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. وکیل او تا به حال هیچ نظر زمانی که به AP. سه تن دیگر از افسران درگیر نشده اند متهم شده اند اما تحقیقات ادامه دارد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند سهشنبه در مدت کوتاهی پس از این ویدئو شروع به گردش.

برخی از فعالان و رهبران جامعه گفت: آنها انتظار می رود اعتراضات به ادامه فشار برای دستگیری و اتهامات عنوان شده برای سه نفر دیگر از افسران.

فلوید مرگ "فقط لمس مردم در راه است که آنها انتظار نداشتند" گفت: آرمسترانگ.

"ما باید به راه حل های اساسی یا ما حق در اینجا در یک زمان نسبتا کوتاه گفت:" کیت الیسون دولت اولین آمریکایی آفریقایی تبار دادستان کل, که, پسر, مینیاپولیس, عضو شورای شهر. "ما باید به معنای واقعی کلمه تغییر policing."

رمزی شهرستان Undersheriff لایحه فینی که در سال 1992 شد اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس در ایالت مینه سوتا که او منصوب شد به کار در کشور همسایه St. Paul گفت: حتی زمانی که رابطه بین پلیس و جامعه سیاه پوستان را بهبود می بخشد و همه طرف ها باید محافظت در برابر خوشنودی است.

"شما باید به طور مداوم را سپرده به جامعه بانکی از حسن نیت" فینی گفت. "شما می خواهید برای رسیدن به یک محل که در آن جامعه متوقف می شود با توجه به شما به عنوان 'پلیس' شروع می شود و شما به عنوان شاهد خود را به پلیس."

___

موریسون و ناصر اعضای AP نژاد و قومیت تیم. دنبال موریسون در توییتر در . دنبال نصیر در .tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن