شانس پیدا کردن جوان سیارات مشابه زمین بالاتر از آنچه قبلا تصور

تحقیقات از دانشگاه شفیلد نشان داده است که احتمال پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است بسیار

توسط NEWSSHANS در 25 خرداد 1399

تحقیقات از دانشگاه شفیلد نشان داده است که احتمال پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است بسیار بالاتر از آنچه قبلا تصور. این تیم در گروه های مورد مطالعه از جوان ستاره در کهکشان راه شیری را ببینید اگر این گروه بودند معمولی در مقایسه با نظریه های قبلی و مشاهدات در دیگر تشکیل ستاره در فضای مناطق و به مطالعه اگر جمعیت از ستاره ها در این گروه ها تحت تاثیر احتمال پیدا کردن تشکیل سیارات مشابه زمین.

پژوهش منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومیدر بر داشت وجود دارد که بیشتر ستاره ها مانند خورشید ما کمتر از حد انتظار در این گروه که افزایش شانس پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است. در مراحل اولیه خود را از تشکیل این سیارات مشابه زمین به نام ماگما اقیانوس سیارات هنوز در حال ساخته شده و از برخورد با سنگ ها و سیارات کوچکتر است که باعث می شود آنها را به حرارت تا آنجا که خود را در سطوح تبدیل به سنگ مذاب.

The findings from the research will help further understanding of whether star formation is universal and will be an important resource for studying how rocky, habitable planets like Earth form. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

یافته های حاصل از پژوهش کمک خواهد کرد درک بیشتر از اینکه ستاره شکل گیری جهانی است و خواهد بود یک منبع مهم برای مطالعه چگونه سنگی قابل سکونت سیارات مانند زمین شکل. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این تیم به رهبری توسط دکتر ریچارد پارکر شامل دانشجویان مقطع کارشناسی از دانشگاه Sheffield به آنها این فرصت را به درخواست مهارت های آموخته شده در دوره خود به پیشرو در تحقیقات منتشر شده در این زمینه است. دکتر ریچارد پارکر از دانشگاه شفیلد بخش فیزیک و نجوم گفت:

The team studied groups of young stars in the Milky Way to see if these groups were typical compared to theories and previous observations in other star-forming regions in space, and to study if the populations of stars in these groups affected the likelihood of finding forming Earth-like planets. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

این تیم در گروه های مورد مطالعه از جوان ستاره در کهکشان راه شیری را ببینید اگر این گروه بودند معمولی در مقایسه با نظریه های قبلی و مشاهدات در دیگر تشکیل ستاره در فضای مناطق و به مطالعه اگر جمعیت از ستاره ها در این گروه ها تحت تاثیر احتمال پیدا کردن تشکیل سیارات مشابه زمین. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

یافته های حاصل از پژوهش کمک خواهد کرد درک بیشتر از اینکه ستاره شکل گیری جهانی است و خواهد بود یک منبع مهم برای مطالعه چگونه سنگی قابل سکونت سیارات مانند زمین شکل. این تیم در حال حاضر امید به استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به توضیح منشا این جوان در حال حرکت گروه از ستاره. تیم تحقیقاتی شامل دانشجویان مقطع کارشناسی امی Bottrill مالی Haigh, مادلین سوراخ سارا Theakston از دانشگاه شفیلد بخش فیزیک و نجوم است. این تیم گفت:

بخش فیزیک و نجوم در دانشگاه شفیلد به بررسی قوانین بنیادی جهان و توسعه پیشگام فن آوری با برنامه های کاربردی جهان واقعی. محققان به دنبال فراتر از سیاره ما به نقشه از کهکشان های دور, مقابله با چالش های جهانی از جمله امنیت انرژی و کاوش در فرصت های ارائه شده توسط محاسبات کوانتومی و 2D مواد.

ارائه شده توسط: دانشگاه شفیلد [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

تن از اقیانوس آلودگی می توان با تغییر عادات شستشو


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن