ما Blacklists 33 شرکت های چینی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است که در لیست سیاه اضافی 33 شرکت های چینی و موسسات. این فهرست سیاه در ح

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است که در لیست سیاه اضافی 33 شرکت های چینی و موسسات. این فهرست سیاه در حال انجام است از اشخاص شناخته شدند که درگیر در جاسوسی در اقلیت اویغور جامعه و یا به عنوان داشتن روابط به چینی نظامی و سلاح های کشتار جمعی است. در ماه اکتبر گذشته دولت در لیست سیاه 28 چینی اشخاص.

لیست سیاه شرکت های

بسیاری از شرکت ها شده است که به تازگی در لیست سیاه تمرکز بر روی فن آوری های مانند تشخیص صورت و هوش مصنوعی است. "هفت شرکت و دو نهاد ذکر شده بود برای همدستی در نقض حقوق بشر و نقض متعهد در چین کمپین سرکوب توده بازداشت خودسرانه بیگاری و بالا و فن آوری نظارت در برابر Uighurs و دیگران... دو ده دیگر شرکت های دولتی موسسات و سازمان های تجاری اضافه شد برای حمایت از تهیه اقلام برای استفاده توسط ارتش چین" با توجه به انتخاب.

برخی از شناخته شده و در لیست سیاه شرکت شامل CloudMinds, Qihoo360 و NetPosa. CloudMinds ارائه می دهد یک سرویس قادر به در حال اجرا ربات است که می تواند ارتباط ساده است. سال گذشته این شرکت ممنوع شد از انتقال تکنولوژی از آن واحد آمریکایی را به یک دفتر در پکن. Qihoo360 شد delisted از نزدک در سال 2015. NetPosa به اجرا در صورت به رسمیت شناختن فرعی است که مربوط به نظارت از مسلمانان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

NetPosa به اجرا در صورت به رسمیت شناختن فرعی است که مربوط به نظارت از مسلمانان است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با وجود این دولت آمریکا از سیاست های به مجازات شرکت های چینی مربوط به نقض حقوق بشر توسط لیست سیاه آنها اقدامات خود را در حال بی اثر ساخته شده توسط شرکت های ایالات متحده مانند آمازون و مایکروسافت و گوگل که شناسایی شده اند در یک گزارش به عنوان حمایت از این شرکت های چینی. گزارش تهیه شده توسط Top10VPN یافت که ده ها تن از آمریکایی شرکت فنی ارائه "ضروری خدمات وب" است که لازم است برای عامل وب سایت از لیست سیاه شرکت های چینی.

برای مثال گوگل ارائه شده است تجزیه و تحلیل و شبکه های تحویل محتوا خدمات به Hikvision بود که در لیست سیاه سال گذشته است. به طور مشابه, مایکروسافت فراهم می کند خدمات میزبانی ایمیل به AI شرکت Megvii و SenseTime. ایالات متحده دیگر شرکت های درگیر در برخورد با چنین لیست سیاه شرکت های چینی شامل Stackpath, Digicert سیمانتک, واگذار, GeoTrust, و غیره. این پژوهشگران تجزیه و تحلیل کدهای منبع و همچنین ترافیک وب سایت از لیست سیاه شرکت ها به دقت اشاره کردن شرکت های آمریکایی حمایت از آنها.

(Image: othree via flickr CC BY 2.0 )

شرکت های ایالات متحده مانند گوگل هنوز هم ارائه پشتیبانی به لیست سیاه شرکت های چینی. (تصویر: othree از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

Delisting شرکت های چینی

آمریکا اخیرا به تصویب قانون است که مقرر شرکت های چینی مطابق با ایالات متحده حسابرسی و استانداردهای گزارش دهی. این شرکت که موفق به دنبال این نیاز خواهد بود از مطالعه حذف از بورس سهام ایالات متحده در نتیجه جلوگیری از آنها را از جمع آوری پول از ایالات متحده است. در حال حاضر چین بلوک های تنظیم کننده مانند Public Company Accounting Oversight Board (PCAOB) و اوراق بهادار کمیسیون (SEC) از انجام ممیزی از داد و ستد عمومی شرکت که مقر اصلی آن در سرزمین اصلی چین یا هنگ کنگ. با قانون جدید چینی رژیم مجبور خواهد شد به اجازه می دهد از جمله ممیزی و یا خطر از نظر مالی آسیب رساندن به شرکت های.

شرکت های چینی که ممیزی را نمی توان تایید به هر دلیل نیز نیاز به اثبات که آنها تحت کنترل توسط خود دولت است. نزدک است گفت: برنامه ریزی برای سفت کردن لیست از قوانین است که محدود کردن عرضه اولیه (IPO) ساخته شده توسط شرکت های چینی. قانون جدید خواهد قیمومیت که شرکت های چینی افزایش 25 میلیون دلار در IPO یا حداقل 25 درصد از پست های خود را-لیست بازار سرمایه. حرکت است انتظار می رود برای جلوگیری متعدد شرکت های چینی که در حال حاضر ذکر شده در نزدک از رفتن ، از 155 شرکت های چینی که ذکر شده در نزدک پس از سال 2000 40 از آنها جمع آوری شده اند IPO درآمد حاصل از کمتر از $25 میلیون.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

آیا چین عمدا گسترش COVID-19 جهان?


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن