قدرت فوق العاده ای از آرامش درونی

نگه داشتن پهلو به پهلو از بار و تغییر با آنها چیزی است که واقعا ارزش تلاش برای. با COVID-19 گسترش در سراسر جها

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

نگه داشتن پهلو به پهلو از بار و تغییر با آنها چیزی است که واقعا ارزش تلاش برای. با COVID-19 گسترش در سراسر جهان, مردم به دنبال راه های جایگزین است که می تواند کمک به تقویت مثبت دولت از ذهن است. بسیاری از مردم تجربه کرده اند و دست اول با مزایای که تمرین صلح آمیز مدیتیشن می تواند به ارمغان بیاورد.

استقرار

در پایان یک روز پر مشغله و نشسته و در "موقعیت نیلوفر آبی" در یک کوسن شمع خیلی آرام. چنین یک حالت آرامش است یک راه عالی برای کمک به یکی از استرس.

مدیتیشن نیز ممکن است کمک به شناسایی و انتشار عادات بد. علاوه بر این, آن می تواند یک فرد با یک چشم انداز تازه در زندگی. همچنین ممکن است جایگزین با تمرینات کششی ملایم. یک رویکرد جامع برای ذهن و بدن است که قطعا بهترین راه برای رسیدن به رفاه کلی و صلح از ذهن است.

(Image: Joffers951 via wikimedia CC BY-SA 4.0)

مدیتیشن یک راه عالی برای کمک به یکی از استرس و رسیدن به رفاه کلی و صلح از ذهن است. (تصویر: Joffers951 از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 4.0)

باستان دور از فرهنگ های شرقی شد دانا. آنها معتقد بودند در حفظ تعادل سالم بین بدن و ذهن است. حتی قبل از انجام هر کار آنها را تمرین کنترل نفس و توجه به وضعیت. آنها قابل درک است که انضباط افزایش کیفیت زندگی است. در واقع امروزه بسیاری از پزشکان به شدت توصیه یوگا یا مدیتیشن به عنوان یک جایگزین برای دارو به منظور کمک به رهایی از استرس و برای درمان بیماری های.

کونگ فو پاندا

قدرت می آید که از آرامش درونی است که در مشاهده فیلم کونگ فو پاندا. یک بار استاد Shifu می گوید: "هر چیزی امکان پذیر است که شما باید صلح درونی." در کونگ فو پاندا 2, استاد Shifu معرفی پو به مفهوم صلح درونی "به حالت آرامش ذهن و روح است که اجازه می دهد تا برای مهار این جریان از جهان است." Po نمی خواهند به گوش دادن به Shifu زیرا او در بیش از حد عجله برای جلوگیری از Lord Shen (پسر بد) از غلبه بر چین و, از بین بردن کونگ فو.

Po نتواند در ماموریت خود را به خاطر احساسات و عواطف خود را در بحران هستند. آن را تنها پس از آن, پس از بازتاب که پو متوجه کاستی های خود را ، او پس از آن قادر به بازگشت به Shifu آموزه و رسیدن به آرامش درونی. با یک ذهن روشن پو انجام ماموریت خود را با موفقیت.

تمرین روزانه

در نیویورک یک جهان معروف رقص گروهی به نام Shen Yun الهی هنرهای نمایشی شیوه های مراقبه به عنوان بخشی از روال زندگی شان است. شرکت رقصنده شناخته شده به اسیر مخاطبان خود را با خلوص و فضل است.

رقصندگان بر این باورند که از طریق مطالعه و تفکر خود را به افکار پاک و خالص تر. "مراقبه نیز تسهیل هم افزایی بیشتر میان همه" آنها ادعا می کنند. این شرکت معتقد است که در روش های سنتی کشت و بهبود یادآوری ما را از شناخته شده گفت: "برای بالا بردن ذهن است که برای بالا بردن یک هنر است."

(Image: Screenshot / YouTube)

این Shen Yun رقص شرکت معتقد است که پیروی از روش های سنتی کشت و بهبود کمک به بالا بردن سطح هنر خود را. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چیگونگ مدیتیشن امروز

وجود دارد کاملا چند مراقبه خوب شیوه های در دسترس این روزها. بهترین آنهایی که رایگان ارائه آموزش و تمرین. این شیوه که عملکرد بهترین نتیجه معمولا آموزش توسعه شخصیت همراه با تمرینات فیزیکی و متمرکز مدیتیشن.

اصل آموزه ها و روش های کشت همه نیاز به یک فضیلت فرد است.

تمرین مدیتیشن و بهبود در زندگی روزمره دارای مزایای بزرگ. پرورش ذهن و بدن می تواند شما را قادر به رسیدن به یک هاله ای از صلح و آرامش. قدرت و آرامش درونی به دست آمده از طریق مراقبه بی حد و حصر است. فقط آن را امتحان کنید!

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دیدار با Trautman است: یک خانواده است که زندگی در دریا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب