ویروس مشتعل در ما زودتر از اواسط ژانویه مطالعه می گوید:

توسط مایک STOBBE و کارلا K. JOHNSON نیویورک (AP) — جرقه آغاز شده است که ایالات متحده coronavirus اپیدمی وارد د

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

توسط مایک STOBBE و کارلا K. JOHNSON

نیویورک (AP) — جرقه آغاز شده است که ایالات متحده coronavirus اپیدمی وارد در طول یک هفته سه پنجره از اواسط ژانویه تا اوایل فوریه قبل از این کشور متوقف سفر از چین با توجه به جامع ترین فدرال مطالعه تاریخ از زمانی که این ویروس شروع به گسترش است.

این بدان معناست که هر کسی در ایالات متحده آمریکا است که فکری به حال این ویروس در ماه دسامبر یا اوایل ژانویه احتمالا تا به حال آنفولانزا, بهداشت عمومی, محققان گفتند.

برخی از افراد ادعا کرده اند آمریکایی ها بودند بیمار شدن از coronavirus در اوایل ماه نوامبر و عفونت ها پخش می شد در ایالات متحده قبل از هر گونه مورد شناسایی شد گفت: دکتر رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

"(این) قرار می دهد داده ها به بحث و گفتگو شد. قبل از این که ما تا به حال بحث بدون مقدار زیادی از داده ها," او گفت:.

منتشر شده در جمعه, CDC محققان با همکاری مقامات بهداشت در شش ایالت و همچنین محققان ژنتیک و بیماری افسران در منطقه سیاتل است.

آنها را به خود جلب کرد در چهار نوع از داده ها. یک گزارش بیماری در بیمارستان بخش اورژانس در سراسر کشور است. که با یک نگاه در مورد 11,000 تنفسی نمونه های جمع آوری شده در ماه های ژانویه و فوریه. یک سوم یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی از ویروس های گرفته شده از بیماران در کالیفرنیا و واشنگتن و غرب. در نهایت کالبد شکافی یافته از کالیفرنیا نیز متناسب با این نظریه است.

جدید کروناویروس پدید آمده در ووهان چین در اواخر سال گذشته. اولین متحده عفونت به شناسایی یک مسافر — یک ایالت واشنگتن که در بازگشت از ووهان در Jan. 15 و به دنبال کمک در یک کلینیک در Jan. 19.

کاخ سفید اعلام کرد ممنوعیت مسافران از چین در ژانویه. 31 با اجرای ابتدا در فوریه. 3. قبل از آن برخی از مسافران غربالگری شدند علائم در برخی از فرودگاه. تنها بعد از انجام مقامات بهداشت متوجه این ویروس می تواند قبل از علائم نشان می دهد تا رندر علامت مبتنی بر غربالگری ناقص است.

مقامات کاخ سفید در ماه فوریه اعلام کرد که ویروس موجود بود و نه یک زمان خطر به آمریکا. تا اواخر فوریه coronavirus عفونت بیش از حد به ندرت تشخیص داده شده توسط اورژانس به عنوان یک بیماری همه گیر در حال رشد مطالعه در بر داشت.

اما محدود در برخی از جوامع اتفاق می افتد و در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه این مطالعه نشان داد.

اوایل موارد عفونت در بر داشت 11,000 هوایی نمونه های جمع آوری شده از شش متحده است. اولین بود و در نمونه های جمع آوری شده Feb. 21 در منطقه سیاتل است.

تجزیه و تحلیل ژنتیکی از اوایل موارد نشان می دهد یک نسب ویروس از چین شروع به گسترش در ایالات متحده بین Jan. 18 Feb. 9.

یکی از نویسندگان این گزارش Trevor بدفورد از سیاتل فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان شده است ردیابی این بیماری همه گیر با استفاده از این ویروس را در کد ژنتیکی. او گفت: در یک ایمیل جمعه که می تواند وجود داشته اند تعداد موارد کشف نشده از کروناویروس در آمریکا در ماه دسامبر یا ژانویه اما فصل آنفولانزا در ارتفاع آن.

"بر اساس فقط علائم در ماه ژانویه آن را تقریبا به طور قطع آنفولانزا و یا دیگر عفونت تنفسی" بدفورد گفت.

اولین عفونت در واشنگتن و کالیفرنیا بودند از ویروس ها منشاء آن در چین یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی یافت. معرفی چند ویروس از اروپا و به دنبال آن در ماه های فوریه و مارس.

یک مطالعه جداگانه منتشر شده در جمعه توسط مجله علوم متمرکز ویروس ابتدا در شهر نیویورک بود که ضربه سخت توسط ویروس.

این نگاه در اطلاعات ژنتیکی از coronaviruses جمع آوری شده از 84 بیماران تحت درمان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان بین Feb. 29 مارس 18. اطلاعات را فراهم می کند پاک کردن شواهد متعدد معرفی عفونت — تا حد زیادی از اروپا به نیویورک در طول هفته اول مارس نویسندگان به این نتیجه رسیدند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که ممنوعیت سفر برای بسیاری از اروپا در مارس 11, و آن را به اثر رفت مارس 13. انگلستان و ایرلند در ابتدا شامل نمی شود.

آنا Gonzalez-Reiche و نویسندگان همکار نوشت که محدودیت های مسافرتی را به دلیل جلوگیری از گسترش جامعه-محور انتقال در حال حاضر اتفاق می افتد.

شماره 2 رسمی در CDC مقامات ایالات متحده شد و آهسته به درک چقدر این ویروس پخش شد از اروپا است.

بنابراین آیا کاخ سفید ممنوعیت سفر دیر می آیند برای جلوگیری از شیوع بیماری از آغاز ؟

CDC مطالعه شده و به بررسی آن گفت: این سازمان دکتر جی باتلر.

"این مهم است به رسمیت شناختن ممنوعیت سفر در نظر گرفته شده بودند به سرعت معرفی ویروس," او گفت:. "ما می دانستیم که این امر می تواند نسبتا بعید است که این امر می تواند به طور کامل نگهداری شده در خارج از ایالات متحده است."

از جمعه وجود داشته است بیش از 1.7 میلیون تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و بیش از 101,000 مرگ و میر.

___

جانسون گزارش از واشنگتن است.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب