پلیس رگولاتور هدف کسب و کار از موازین گرگ خاموش کردن

توسط مایکل RUBINKAM و مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — پلیس و تنظیم کننده دولت در حال سرکوب یک تعداد انگشت شمار

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط مایکل RUBINKAM و مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — پلیس و تنظیم کننده دولت در حال سرکوب یک تعداد انگشت شماری از پنسیلوانیا کسب و کار است که قرار است به باقی می ماند تعطیل در طول همه گیر اما باید به جای پرتاب باز کردن درهای خود را.

صاحبان کسب و کار کوچک باید اعتراض رژیم صهیونیستی است. تام گرگ بسته شدن "غیر پایدار زندگی" کسب و کار گفت: این تهدید به آنها را ورشکسته دیگر آن می رود. چند ورزشگاه, سالن ها و رستوران ها باز کرده اند در مخالفت با فرماندار خطر استناد جریمه و تعلیق مجوز.

در نیویورک شهرستان دو ساعت شام که از سر ناهار خوردن در خدمات در اوایل این ماه دو برابر شد هشدار مقامات بهداشتی دولت قبل از پنسیلوانیا وزارت کشاورزی صادر اضطراری تعلیق عامل خود مجوز جمعه.

جریمه می تواند به عنوان بالا به عنوان $10,000 در هر روز که رستوران باز باقی می ماند در حالی که مجوز خود را در حال تعلیق در آژانس گفت.

Diners باز مانده است روز سه شنبه. یک پیام در سمت چپ بود با مالک.

در ضمن حداقل دو ورزشگاه در شرق پنسیلوانیا بازگشایی در این هفته با پلیس ایالتی در حال حاضر با استناد به یک و پلیس محلی تهدید به استناد دیگر.

افزارهايی در Hanover Township خارج از Allentown دوباره جمعه. پلیس دولت صادر شده و دو تقدیر نامه به مالک کسب و کار, Ed Frack اما ورزشگاه بود به عقب باز برای کسب و کار سه شنبه.

Frack گفت: ورزشگاه که راه اندازی در ماه اکتبر تا به حال دو انتخاب: بازگشایی و یا بیرون رفتن از کسب و کار. او گفت که او دریافت نکرده هر گونه کمک دولت به رفتن نگه دارید.

در ابتدا "ما تا به حال هیچ مشکلی با بسته شدن. ما در یک موقعیت برای نزدیک اما ما گفت: "ما قربانی برای چند هفته.' از چند هفته تبدیل به یک زن و شوهر ماه" Frack آسوشیتدپرس گفت. "این است که انجام و یا می میرند برای ما. ما هم این کار و یا کسب و کار ما می میرد."

گرگ بارها گفت که او ترجیح می داوطلبانه همکاری برای اجرای. تا به امروز دولت پلیس را صادر کرد 351 هشدارها و سه استناد به کسب و کار است که باز با وجود خاموش کردن.

یکی دیگر از ورزشگاه Danko همه آمریکا تناسب اندام در دشت شهرستان خارج Wilkes-Barre روز سه شنبه آغاز شد. دشت شهرستان رئیس پلیس دیل Binker شهروندان صوتی که Danko خواهد شد ذکر شده برای هر روز او باز است.

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا روز سه شنبه:

تست گام

به عنوان تعدادی از جدید عفونت ویروس همچنان در حال سقوط در سراسر پنسیلوانیا, مقامات می گویند که آنها در حال ساخت گام در توانایی خود را برای مدیریت flareups.

ویروس تست افزایش یافته و از 50000 تا در هفته آخر مارس به حدود 80,000 هفته گذشته گرگ گفت:. و یک تماس جدید ردیابی برنامه — که در آن افراد آلوده به سرعت جدا شده و مردم آنها را به تماس با قرنطینه می شوند — ramped تا به عنوان به خوبی, او گفت:.

گرگ در حال حرکت است و 18 استان ها از "زرد" فاز از بازگشایی طرح به "سبز" فاز معنی ترین محدودیت ها برداشته.

در ابتدا پس از درخواست دولت برای باقی مانده در زرد و کمیسیون در مرکز شهرستان به دانشگاه ایالتی پن تصمیم گرفتند روز شنبه به همراه گرگ و حرکت به سبز در روز جمعه. کمیسیون ذکر کرده نگرانی در مورد حفاظت از نظرسنجی کارگران در طول 2 ژوئن اولیه.

در سبز فاز, رستوران ها و میله های سالن و آرایشگاه و مغازه ها و سالن های ورزشی, سالن های تئاتر و مراکز قمار می توانید همه باز در کاهش ظرفیت با توجه به گرگ بازگشایی طرح است. مردم هنوز هم می شود پرسید به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و اجتماعی رعایت فاصله.

جزئیات بیشتر در سبز فاز انتظار می رود که در هفته جاری منتشر شد.

___

نادر سندرم

حداقل نه تایید موارد جدی نادر, بیماری التهابی در کودکان مرتبط با کروناویروس شد به گزارش روز سه شنبه توسط وزارت بهداشت و درمان.

این بیماری گزارش شده در نمرات کودکان نیویورک و در چندین کودکان در کشورهای دیگر. چند کودکان فوت کرده اند.

برخی از کودکان ممکن است علائم شبیه بیماری کاوازاکی یک بیماری در کودکان است که می تواند باعث تورم و مشکلات قلبی است. علائم شامل مداوم تب بالا و بثورات جلدی و یا تغییر در رنگ پوست گره های لنفاوی متورم و چشمان قرمز و درد شکمی گفت ایالتی پنسیلوانیا وزیر بهداشت دکتر راشل Levine.

او گفت: وجود داشته است در مجموع 17 گزارشی از این بیماری در پنسیلوانیا که نه تایید شد دو رد و شش باقی می ماند تحت بررسی است.

___

موارد

وجود 13 اضافی مرگ و میر مرتبط با COVID-19 بالا بردن سطح ایالت در مجموع به 5,152 این پنسیلوانیا وزارت بهداشت گزارش روز سه شنبه.

مقامات بهداشتی دولت نیز گزارش داد که 451 نفر تست مثبت برای جدید کروناویروس.

از اوایل ماه مارس عفونت های تایید شده اند در بیش از 68,600 نفر در پنسیلوانیا است. مقامات بهداشتی گزارش شده است که 61 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در نظر گرفته شود به طور کامل بهبود معنی آن است که بیش از 30 روز از تاریخ خود را تست مثبت یا شروع علائم.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از دولت مورد تایید شده تعداد زیرا بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم روشن است که در چند هفته. افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود هستند در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

___

Rubinkam گزارش از شمال شرقی پنسیلوانیا است. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de