به عنوان کسب و کار trickles پشت هتل رقابت در پاکیزگی

توسط دی-ان DURBIN ماریوت هیلتون و دیگر شرکت هتل استفاده می شود برای رقابت در قیمت و یا پردازش. در حال حاضر آنه

توسط NEWSSHANS در 19 خرداد 1399

توسط دی-ان DURBIN

ماریوت هیلتون و دیگر شرکت هتل استفاده می شود برای رقابت در قیمت و یا پردازش. در حال حاضر آنها در حال رقابت در پاکیزگی.

از نقاب کارمندان در میز جلو به توقیف بوفه هتل در حال ساخت قابل مشاهده تغییرات در پی این بیماری همه گیر. علامت خواهد tout جدید تمیز کردن رژیم: سقف قرمز کاروانهایی وعده "RediClean" در حالی که هیلتون دارای "CleanStay با Lysol."

هتل ها هنوز هم عمدتا خالی; در ایالات متحده اشغال بود در 37% هفته پایان مارس 30, پایین 43 درصد از مدت مشابه یک سال پیش با توجه به STR داده و مشاوره شرکت. اما اوقات فراغت سفر شروع به انتخاب کنید تا و هتل ها دیدن تمیز کردن استاندارد به عنوان یک راه برای تسکین مهمانان وحشت زده و عصبی و احتمالا پیروزی کسب و کار از رقبای مانند خانه های شرکت هایی مانند Airbnb.

"من فکر می کنم بیشتر از همیشه مشتریان در حال رفتن به دنبال آن مهر تایید" گفت: Phil کوردل هیلتون رئیس جدید جهانی توسعه نام تجاری است که پیشرو این گروه در حال توسعه جدید شرکت تمیز کردن استاندارد.

برخی از مارک های هتل ها دقیق تر از دیگران می گوید لری یو, یک استاد مدیریت هتلداری در دانشگاه جورج واشنگتن. او اشاره می کند که Accor Hotels, یک شرکت فرانسوی در حال تدوین استانداردهای اعتباربخشی که آن هتل ها باید به منظور پاسخگویی به بازگشایی شده است.

اما Yu گفت: افزایش تمیز کردن است که اتفاق می افتد در همه جا.

"همه آن انجام شده است به دلیل آن است که در حال حاضر انتظار می رود مصرف کنندگان," او گفت:.

مهمان در حال حاضر شاهد تفاوت. دیوید Whitesock ارشد نوآوری افسر صورت آن هم اعتیاد مشاوره شرکت نقل مکان کرد و از دنور به شمال ایالت نیویورک بیش از آخر هفته روز یادبود. او در آنجا ماند در هتل ماریوت در آیووا و اوهایو در طول راه.

وجود دارد برخی از عجایب. پلیس نوار جدا او را از میز جلو در آیووا و هتل به او یک کارت کلید حتی اگر او ترجیح داده اند برای باز کردن درب اتاق خود را با استفاده از ماریوت برنامه. Whitesock آورده خود را اما متوجه آماده صبحانه گذاشته که در آن بوفه استفاده می شود.

اما او گفت که اتاق خود را نگاه و احساس و بوی پاک کننده از آنها استفاده می شود. همه مهمانان عینک ماسک و احترام را در خود حفظ فاصله, او گفت:.

"من احساس آن را در یک مکان امن می شود که آنها انجام داده بود بهترین که آنها احتمالا می تواند با توجه به شرایط" Whitesock گفت. "مقدار زیادی از آن پایین می آید به شما اعتماد هتل ها و افرادی که شما در حال رفتن به در تماس با آمده وجود دارد؟"

با وجود هتل ها' احتیاطی بازدید از آنها هنوز هم مخاطره آمیز گفت: دکتر آلبرت Ko استاد اپیدمیولوژی و پزشکی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی. هتل ها می توانند با هم مسافران از متحده و یا کشورهای که در آن نرخ انتقال بالاتر است برای مثال بسیاری از حامل ممکن است بروز علائم ،

"این نوع از چیزی که ما نگران هستیم از نظر بهداشت عمومی" او گفت:. "این تنظیمات می تواند باعث شیوع بیماری."

هیلتون و دیگر شرکت های به نام در کارشناسان به منظور توسعه استانداردهای جدید. ماریوت و IHG — شرکت مادر تعطیلات مسافرخانه — در حال کار با EcoLab که باعث می شود تمیز کردن صنعتی محصولات. IHG است همچنین گرفتن مشاوره از کلینیک کلیولند. هیلتون با همکاری کلینیک مایو. هایت در حال کار با عیسی جهانی تمیز کردن انجمن صنعت.

هتل ها راه می رفت از طریق تجربه مهمان و تغییرات در هر نقطه تماس. هیلتون هتل شاتل خواهد بود ضد عفونی ساعتی و مسافران خواهد شد که دسترسی به دستمال مرطوب. MGM استراحتگاه است که بازگشایی چهار لاس وگاس هتل در ژوئن 4, خواهد درخواست مهمانان رستوران به نمایش دیجیتال منوهای خود گوشی.

تغییرات متفاوت است ، مهمانان ممکن است پیدا کردن لابی مبلمان نقل مکان کرد و بیشتر از هم جدا و یا ضد عفونی کننده دست در ایستگاه بعدی به کلید آسانسور. مشترک قهوه ایستگاه رفته است. DoubleTree هنوز هم ارائه می دهد گرم شکلات کوکی تراشه اما تنها پس از درخواست.

داخل اتاق سطوح مانند کنترل از راه دور تلویزیون و سوئیچ نوری فوق العاده را دریافت کنید ، بهترین غربی است خلاص شدن از بالش های تزئینی و قلم و دیگر اقلام غیر ضروری. سقف قرمز است گفتن کارکنان به کیسه کردن ورق در داخل اتاق های آن برای محدود کردن گسترش بیماری. یک بار در اتاق تمیز و ضد عفونی هیلتون خواهد شد قرار دادن یک برچسب بر روی درب به طوری مهمانان می دانم که هیچ کس در داخل شده است.

Ko گفت: علاوه بر ضد عفونی سطوح هتل ها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن حرکت ناهار خوری خارج که در آن خطر انتقال پایین تر است و یا محدود کردن ظرفیت در فضاهای تنگ مانند آسانسور. ماریوت طرح شامل محدود کردن ظرفیت در رستوران ها و سالن های ورزشی و اطمینان مردم هستند و تعهدی در آسانسور خطوط.

کوردل گفت هیلتون برنامه ای برای نگه داشتن استخر و مراکز تناسب اندام باز کردن و تمیز کردن آنها را به طور منظم.

"تناسب اندام و سلامتی است بنابراین اساسی برای مهمان شدن در روزمره خود," او گفت:.

هتل های در حال آزمایش فن آوری های جدید. ماریوت و دیگران با استفاده از سمپاش الکترواستاتیک به spritz لابی با مواد ضد عفونی کننده. بسیاری از مارک های هتل نیز تشویق مهمانان دسترسی به اتاق خود را با استفاده از تلفن همراه خود را. هیلتون می گوید: 4,800 از آن 6,100 هتل ها اند که قابلیت تا کنون. ماریوت ارائه می دهد بدون چک در در از 3200 هتل ها.

مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky فکر می کند مهمانان را ترجیح می دهند خانه جداگانه به هتل ها پر از مردم است. Airbnb — که آن هم کار با EcoLab و سابق ایالات متحده جراح عمومی دکتر Vivek Murthy — ادامه خواهد داد برای به روز رسانی خود را در تمیز کردن پروتکل, او گفت:.

"بهداشت و پاکیزگی در حال رفتن به یکی از بزرگترین ما تمرکز," او گفت:.

اما Yu گفت: هتل های زنجیره ای می تواند اطمینان حاصل شود franchisees مطابق طریق عادی خود را حسابرسی روند. که خواهد بود یک چالش برای Airbnb او گفت که خود را توسعه داده است تمیز کردن استانداردهای اما ممکن است مشکل بیشتر تضمین این که میزبان منطبق هستند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب