آخرین فیلم: نبراسکا مربیان سر دادن برخی حقوق و دستمزد

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ نبراسکا مربی تیم فوتبال اسکات فراست و

توسط NEWSSHANS در 29 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

نبراسکا مربی تیم فوتبال اسکات فراست و مردان مربی تیم بسکتبال فرد Hoiberg خواهد اهدای بخشی از حقوق خود را به ورزشی اداره کل عامل صندوق برای کمک به جبران کمبود درآمد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ورزشی بخش اعلام میزان کمک های مالی خواهد شد که 2021 بودجه است و نزدیک به نهایی.

فراست و دستمزد است که 5 میلیون دلار در این سال است. Hoiberg مجموعه به کسب درآمد $3 میلیون نفر است.

فراست است که در سال سوم خود را به عنوان سر مربی. او در وود ریور و Cornhuskers کارفرمایی در 1996-97. پدرش بازی فوتبال برای Huskers مادر او یک standout در مسیر تیم است و در مدرسه ورزشی سالن از شهرت.

"این دشوار در سراسر کشور ما و در کالج دو و میدانی و نبراسکا دو و میدانی است سیستم ایمنی بدن به بحران مالی" فراست گفت. "ورزشی این بخش شده است و بنابراین مهم است که به خانواده من برای چند دهه. قبل از من تا به حال بازی یا مربی در اینجا من یک نبراسکا Cornhusker فن اول. من می خواستم برای انجام کوچک من بخشی برای کمک به اطمینان حاصل شود ما ورزشی بخش و همه از تیم ما منابع لازم را برای رقابت برای قهرمانی در حال حرکت رو به جلو است."

Hoiberg وارد فصل دوم خود را در نبراسکا. پدر و مادر خود هستند نبراسکا فارغ التحصیلان و پدر بزرگ خود را, جری بوش بود Huskers' مردانه مربی بسکتبال از 1954-63.

"زمانی که من این کار یکی از چیزهایی که به من ایستاده بود بیشتر در مورد نبراسکا بود کامل آن تعهد به دانش آموز-ورزشکار نه تنها در فوتبال یا بسکتبال مردان اما در تمام ورزشی" Hoiberg گفت. "پس از کمی بیش از یک سال اینجا هستم و حتی بیشتر تحت تاثیر قرار با منابع در دسترس زنان و مردان جوان ما. این برای من مهم است برای کمک به نگه داشتن نبراسکا یک رهبر در دانشجویان ورزشکار پشتیبانی و خدمات."

___

دانشگاه تگزاس اعلام کرد که 13 بازیکن فوتبال مثبت آزمایش برای COVID-19 یا فرض مثبت و تماس با ردیابی دارای 10 بیشتر در انزوا.

تگزاس شروع به در آوردن بازیکنان فوتبال بازگشت به دانشگاه برای انجام تمرینات در تاریخ 8 ژوئن. مدرسه نیز شناسایی چهار بازیکن دیگر که تست مثبت برای COVID-19 انجام شد.

کانزاس مقامات دولتی گزارش چهارشنبه شب که هشت Wildcats ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از 130 تست شده است.

NCAA روز چهارشنبه برنامه های تایید شده برای تمدید پیش فصل به تیم زمان بیشتری برای برگزاری پیاده روی-throughs. با این بیماری همه گیر کوروناویروس پاک کردن بهار عمل برای بسیاری از تیم ها همراه با معمول مورد نیاز فعالیت های تابستانی برای بازیکنان مانند آموزش وزن و فیلم و مطالعه و مدارس می خواهید به از دست رفته را جبران زمان آماده سازی.

___

باشگاه راگبی در اروپا تنظیم شده است به رزومه on Aug. 22 پس از پنج ماه تعلیق به دلیل شیوع کروناویروس با مسابقات در PRO14 لیگ که شامل تیم های ولز و اسکاتلند و ایرلند و ایتالیا و آفریقای جنوبی است.

یک کوتاه فصل به طور منظم خواهد شد و در نتیجه دو دور از مسابقات که در آن تیم از همان ملت بازی هر یک از خانه های دیگر و دور برای جلوگیری از مرزی سفر می کند.

نیمه نهایی مسابقات برگزار خواهد شد در سپتامبر. 5 و نهایی در سپتامبر. 12.

PRO14 مدیر مسابقات David اردن می گوید: "ما بسیار خوش شانس در یک موقعیت که در آن هر کس درگیر با اعتماد به نفس است که ما می توانیم نتیجه گیری فصل در زمینه بازی."

این لیگ در دو کنفرانس. Leinster و اولستر در حال حاضر بالا در دو کنفرانس در حالی که ادینبورگ و مونستر بالا دو در کنفرانس ب

___

این کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس در حرکت است آن فوتبال رسانه روز آنلاین به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

ACC Football Kickoff در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در Westin در Charlotte, North Carolina. آن را موکول شده است برای جولای 21-23 با پوشش در شبکه ACC. کمیسر جان Swofford هر یک از این کنفرانس 14 سر مربیان و بازیکنان انتخاب شده را برجسته می شود.

تمام 10 FBS کنفرانس اعلام کردند که رسانه های خود را به روز تغییر خواهد کرد به دلیل همه گیر با رفتن مجازی. ده بزرگ ساخته شده است تصمیم نهایی در رسانه آن روز.

___

هافبک نورویچ مارکو Stiepermann بازگشت به آموزش های بعد از خود منزوی در خانه پس از یک تست مثبت برای COVID-19.

باشگاه انگلیسی بود که اطلاع از مثبت آزمون در روز جمعه. که همان روز نوریچ بازی تاتنهام در یک بازی دوستانه پیش از سرگیری لیگ برتر است.

نوریچ می گوید Stiepermann باقی مانده است بدون علامت است و پس گرفته شده بیشتر از دو آزمون است که بازگشت و نتایج منفی.

نوریچ است که در گذشته در لیگ برتر و میزبان ساوتهمپتون در روز جمعه در اولین بازی لیگ برتر که پس از تعلیق سه ماه.

یک فرد دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در آخرین دور از چک. لیگ برتر اعلام کرد که 1,541 آزمایشات انجام شده بر روی بازیکنان و باشگاه کارکنان در ژوئن 15 و 16.

___

سوئیس در داخل خانه مسابقات تنیس در بازل می خواهد به لغو آن 50th anniversary edition در ماه اکتبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان دهندگان می گویند که به آنها گفته مقامات تور آنها را "ترجیح می دهم برای لغو این جشنواره از مسابقات در نور از وضعیت فعلی است."

مسابقات سر راجر Brennwald می گوید بازی این رویداد با طرفداران و یا اجتماعی فاصله "باید حکومت برای ما در بازل در زمینه های اقتصادی."

ATP است که انتظار می رود برای تصمیم گیری در آن پایان فصل داخل برنامه در اواسط ماه جولای.

Brennwald می گوید: "به نظر می رسد مانند coronavirus است که در مطابقت با نقطه و تنظیم شده است برای پیروزی."

زادگاه بزرگ راجر فدرر در حال حاضر مجموعه ای به دست این مسابقات که در آن او کار می کرد به عنوان یک ballboy و رکورد 10 بار قهرمان. او خود را به پایان رسید نجومی این ماه برای بازیابی از عمل جراحی زانو.

___

بیشتر AP ورزشی: وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب