انگلستان بارها و بارها ضرب و شتم COVID-19 همه گیر

برای نسل و نسل در انگلستان مردم نشست و در محلی میخانه شد سنتی و شاید اصلی رسانه های اجتماعی. شما می تواند وجود

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

برای نسل و نسل در انگلستان مردم نشست و در محلی میخانه شد سنتی و شاید اصلی رسانه های اجتماعی. شما می تواند وجود خود را با خانواده با دوستان و یا برای دیدار با دوستان. وجود دارد شما لذت می برد گردهمایی های اجتماعی, گفتگوی بورسی, خوب, گفتگو, موسیقی, نظرات جالب بود گرفتار در, محلی و ملی, اخبار. بارها و بارها هنوز هم در مکان های بزرگ به معاشرت. اما COVID-19 شیوع را ویران کرده است این سنت است. مردم برای جلوگیری از آنها را در حال حاضر باعث میلیونها دلار ضرر به صاحبان کسب و کار. اما چند استقرار صاحبان شده است خلاق در مورد تاکتیک های بازاریابی خود را پیدا کردن راه های جدید برای شیر درآمد و ضرب و شتم روند.

بازاریابی به ضرب و شتم COVID-19 بلوز

یک بار در Stirchley, Birmingham, رای به عنوان یکی از بهترین در جهان تصمیم گرفته است که اگر مشتریان نیست در آینده به آنها را به مشتریان. نوار شروع به فروش قبل از مخلوط کوکتل در بطری های در حال تحویل به مشتری ، به زودی سفارشات آغاز شده و در جریان و استقرار یافت که مدل کسب و کار سود آور بود به اندازه کافی برای کمک به آنها در سوار شدن از همه گیر.

"ما دو بطری اندازه های در دسترس در چهار خدمت و شش عمل می کند و با یک 7-14 روز عمر... آن را سخت به گیر در خانه وقتی که همه از دست رفته مورد علاقه خود را, مواد غذایی و نوشیدنی, و آن را یک درمان خوب برای دریافت این به خود را درب تحویل... این راه ما باید درآمد از طریق کسب و کار — برای حفظ کارکنان ما به نگه دارید تا با پرداخت که ما یا نمی تواند تسلیم و یا ترجیح می دهند به تسلیم" مالک مشترک کتی از خواب بیدار شدن گفت: به BirminghamLive.

فرشته & تاج میخانه در شرق لندن است که باز برای کسب و کار — به جز این که مردم را جمع آوری در میخانه برای نوشیدنی. به جای مشتریان خود را بطری و خط زیر فاصله اجتماعی, قوانین و جمع آوری آبجو به طوری که آنها می توانید آن را در بازگشت به خانه. برخی از مردم حتی پلاستیکی را بطری های شیر به سهام تا در آبجو. میخانه نیز آغاز شده خانه تحویل است که در خط با روند کلی از دیگر بارها در انگلستان است. با توجه به مبارزات واقعی آل بیش از 2000 بارها cideries و کارخانه های لبنی در حال ارائه مجموعه و خدمات تحویل.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

Loki شراب مجازی مزه کردن شراب جلسات یک موفقیت است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

برای خبره شراب Loki شراب برگزاری مجازی شراب و پنیر مزه جلسات. میزبانی توسط دو نفر از کارشناسان شراب و پنیر متخصص جلسات برنامه ریزی شده برای هر شنبه. هر جلسه را پوشش یک انتخاب متفاوت و پنیر و شراب. مشتریان می توانند انتخاب شراب و پنیر آنلاین و آن را به خانه های خود را قبل از جلسه. هنگامی که روز موعود می رسد و مشتریان می توانند به دنبال دستورالعمل از کارشناسان در مورد چگونه به منظور افزایش طعم و مزه خود را از شراب و پنیر را در بهترین راه ممکن است. با توجه به فیل صاحب Loki شراب این برنامه یک موفقیت بزرگ است. ارتباط با کودکان نظر که آنها در حال حاضر قادر به لذت بردن از یک شب با هم بدون نیاز به ترک خود بچه ها در خانه با یک پرستار بچه.

توده تعطیلی در راه

با توجه به شخص برآورد تقریبا 19,000 بارها در انگلستان ممکن است هرگز دوباره باز حتی پس از COVID-19 همه گیر شده است. انگلیسی آبجو در میخانه انجمن (BBPA) هشدار می دهد که حدود 40 درصد از میخانه نمی خواهد آخرین فراتر از سپتامبر آینده مگر اینکه آنها بهتر حمایت مالی از دولت است. اما Mc Clarkin سر از آبجو و میخانه انجمن معتقد است که COVID-19 مستند شده است "ویرانگر لحظه" در تاریخ این صنعت است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

تقریبا 70 میلیون پیمانه نیم لیتری آبجو انتظار می رود به هدر رفته است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

او اشاره می کند که وجود دارد و بارها که جان سالم به در دو جنگ جهانی اما در حال حاضر نگران است که آیا آنها زنده خواهد ماند این بیماری همه گیر. با بسیاری از بارها شاهد کم و یا هیچ کسب و کار در همه میلیون ها نفر از casks آبجو در حال دروغ گفتن استفاده نشده در انبارها در سراسر انگلستان است. برخی بر این باورند که تقریبا 70 میلیون پیمانه نیم لیتری آبجو هلاک خواهد شد با توجه به مستند. چند بارها به فکر دادن تخفیف عظیم را برای استراحتی برای جلوگیری از هدر رفتن سهام خود را به طور کامل.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

یک داستان از رویاهای در هم شکسته و ایمان از دست رفته


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب