کانزاس ایران منتظر برای دیدن اینکه آیا لوله کش در سنا پیشنهاد موج

جان هانا منهتن کن. (AP) — بنیانگذار شهر کانزاس-منطقه لوله کشی شرکت است که در حال اجرا برای باز و آمریکا صندلی

توسط NEWSSHANS در 4 خرداد 1399

جان هانا

منهتن کن. (AP) — بنیانگذار شهر کانزاس-منطقه لوله کشی شرکت است که در حال اجرا برای باز و آمریکا صندلی در کانزاس اذعان شنبه که او را دوست دارم بسیار پرطرفدار کرسی در مجلس سنا کمیته کشاورزی و اما نمی داند که چگونه او می خواهم در مورد گرفتن آن است.

این سوال به باب همیلتون و چهار دیگر جمهوری خواهان در طول یک بحث بود و یکی از طبیعی با توجه به اهمیت مزرعه سیاست به کانزاس و این واقعیت است که بازنشستگی خواه ایالت پت رابرتز به عنوان رئیس هر دو مجلس سنا و مجلس, کشاورزی, کمیته.

"من یک خارجی هستم و شما فقط کردم به من نشان دهد که چگونه به انجام این کار گفت:" همیلتون بود که شرکت در اولین بحث در منهتن خانه به مزرعه ای در کانزاس دفتر مرکزی و دولت تنها دانشکده کشاورزی در دانشگاه ایالتی کانزاس.

جمهوری خواهان هر دو در کانزاس و واشنگتن در حال مشاهده برای دیدن اینکه آیا این 60 سال همیلتون در اواخر ورود نامزدی طول می کشد خاموش در آنچه به نظر می رسد به طور فزاینده ای بین کنگره ایالات متحده راجر مارشال غربی کانزاس و سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach ملی شناخته شده برای دفاع از سخت سیاست های مهاجرتی.

همیلتون باز کرد و گفت که خواهان تماشای livestream از مخاطبان کمتر رویداد نمی دانید که بسیار در مورد او هر چند او شده است در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات برای هفته ها. او گاهی اوقات به نظر می رسید به جستجو برای کلمات و عبارات و متمرکز گسترده تم به عنوان دیگر نامزدهای لمس در سیاست خاص.

"پیدا کردن این کلمات و این نوع از چیزی که شما می دانید من بهتر است در که و من هرگز نمی خواهم به عنوان یک سیاستمدار حرفه ای," او گفت: پس از بحث است. "من می خواهم به کسی که کمک خواهد کرد که حل مشکلات است."

همیلتون قادر به مطابقت با مارشال 2 میلیون دلار به علاوه در جمع آوری کمک مالی در پایان ماه مارس با پول خود را. احتمال این که او می تواند خود صندوق یک کمپین و یک سیل از تبلیغات در گفتن داستان خود را به عنوان کسی که با همسر خود مطرح 12 کودکان در حالی که ساخت یک شرکت از ابتدا گرفتار شده اند بسیاری از جمهوری خواهان' توجه است.

بسیاری از جمهوری خواهان عصبی در مورد Kobach برنده ایران با نامزدی چرا که او بیگانه متوسط رای دهندگان در سال 2018 فرماندار مسابقه از دست داده و به حزب دموکرات لورا کلی پس از ظهور از دیگر شلوغ ایران زمینه. با ایران نگران نگه داشتن آن در سنای آمریکا اکثریت حزب نیاز ندارد پول گودال نژاد در کانزاس زمانی که جمهوری خواهان را برنده هر سنای آمریکا مسابقه وجود دارد از سال 1932.

همیلتون داستان به نظر می رسد طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پایه فقط به عنوان برگ برنده کسب و کار اعتبار و خارجی وضعیت را در سال 2016. The Hamiltons خود را آغاز لوله کشی شرکت در سال 1983 از هیچ چیز او می گوید: با او ساخت و تماس های خود پاسخ دادن به تلفن. او در نهایت به حال حدود 160 نفر از کارکنان و فروخته شده این شرکت در سال 2017, هر چند آن هنوز حمل به نام او و به نظر می رسد در تبلیغات است.

وجود دارد مقدار زیادی از منتقدان. کانزاس حزب جمهوری خواه رئیس مایک Kuckelman گفت: همیلتون دارای یک "آینده روشن" اما "من فکر نمی کنم این مسابقه است مسابقه را شروع کنند."

Kuckelman به دنبال محدود کردن حوزه قبل از ژوئن 1, نامزد, آخرین مهلت تشکیل پرونده از جمله با اصرار دولت رئیس جمهور مجلس سنا سوزان Wagle و دیو Lindstrom شهر کانزاس-منطقه تاجر و سابق Kansas City Chiefs حرفه ای فوتبال, بازیکن به رها کردن.

مارشال تبلیغ کار خود را در خانه کارگروه کشاورزی در چهار سال در کنگره و تاییدیه از مزرعه ای در کانزاس اداره کانزاس و دام ارتباط است. Kobach اشاره کرد که او بوده است رسمی مشاور تهمت و قول به فشار رئیس جمهور مهاجرت دستور کار است. Wagle و تبلیغ یک لیست طولانی از طرح ها از نزدیک به سه دهه در قوه مقننه است که او گفت: نشان می دهد او می تواند ارائه.

Lindstrom نیز خود را به عنوان یک تاجر-outsider اما او در انتخاب کالج مدیره و کانزاس شاهراه قدرت. او همچنین ایران با نامزد معاون فرماندار در سال 2002.

برای همیلتون گفت: او را مرعوب خود را در طول اولین بحث است. پرسید که آیا کسی با تجربه در سیاست می تواند مسئولیت رسیدگی به کار در واشنگتن — فقط به عنوان او شاید نمی خواهد کسی ارسال با هیچ آموزش رفع مشکل سینک — او دریغ نکنید.

"من حدس می زنم ما می توانید بپرسید جمهور تهمت چگونه او آن را" همیلتون گفت. "سیاست و مشکلات — علم موشک نیست. ما نیاز به کسب و کار مردم است که در واقع می دانید که چگونه برای رفع مشکلات وجود دارد و رفع مشکلات است."

____

ویراستاران: این داستان درست شده است به رفع املای کانزاس اوباما رئیس آخرین نام در دومین مرجع برای Kuckelman.

____

دنبال جان هانا در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن