جانسون پاک نژاد پس از 2 منفی coronavirus آزمون

توسط جینا سرخ کن شارلوت N. C. (AP) — هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson دو بار آزمایش منفی برای coronavirus و

توسط NEWSSHANS در 18 تیر 1399

توسط جینا سرخ کن

شارلوت N. C. (AP) — هفت بار قهرمان نسکار Jimmie Johnson دو بار آزمایش منفی برای coronavirus و پاک شده به مسابقه یکشنبه در کنتاکی جاده سریع السیر.

جانسون از دست رفته اولین مسابقه خود را در جام حرفه ای هنگامی که او آزمایش مثبت جمعه گذشته است. او مورد آزمایش قرار گرفت بعد از دریافت یک نتیجه مثبت است.

Hendrick Motorsports گفت جانسون آزمایش منفی در روز دوشنبه و سه شنبه و بازگشت به شماره 48 شورلت. جانسون رگه هایی از 663 متوالی شروع می شود — بیشتر در میان رانندگان فعال شد جامعی که او نمی نژاد یکشنبه در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر.

او اولین راننده نسکار برای تست مثبت برای coronavirus پس این سری از سر مسابقه در مارس 17. جانسون قرار است بازنشسته از وقت نسکار مسابقه در پایان این فصل است.

"خانواده من بسیار سپاسگزار برای باور نکردنی عشق و حمایت ما را دریافت کرده ام و در طول چند روز گذشته" او گفت:.

جانسون هرگز تجربه هر گونه علائم; همسر خود را Chani مورد آزمایش قرار گرفت و پس از درد و رنج از آنچه او فکر روال آلرژی فصلی.

Hendrick Motorsports تا به حال چهار خدمه تست شده برای COVID-19 بعد از جانسون تشخیص و چهار دریافت نتایج منفی. شماره 48 تیم خود را به طور منظم پرسنل فهرستی برای نژاد روز یکشنبه.

از دست رفته Brickyard 400 کاهش یافته و Johnson به 15 در راننده جدول رده بندی, 46 امتیاز بالاتر از نقطه برش برای پلی آف.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب