College Football Hall of Fame آسیب دیده در آتلانتا تظاهرات

توسط پل نیوبری آتلانتا (AP) — College Football Hall of Fame است سوار کردن و ارزیابی خسارت از مخرب شب از تظاهرا

توسط NEWSSHANS در 11 خرداد 1399

توسط پل نیوبری

آتلانتا (AP) — College Football Hall of Fame است سوار کردن و ارزیابی خسارت از مخرب شب از تظاهرات در مرکز شهر آتلانتا.

تسهیلات با ارزش ترین غنائم و مصنوعات آن نقل مکان به یک مرکز امن در مورد اضافی مشکل معافیت از میان یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس به پلیس که او نمی تواند نفس بکشد.

کیمبرلی Beaudin این سالن ارشد, مدیر اجرایی, یکشنبه گفت که گسترده شیشه ای نمای نزدیک 95,000 فوت مربع ساختمان شکسته شد و شب جمعه. تظاهر کنندگان همچنین شکست را به سطح خیابان هدیه فروشگاه به سرقت برده کالا و سمت چپ آن را "بسیار سطل آشغال," او اضافه شده است.

اما به غیر از برخی از شیشه های شکسته که کاهش یافت و به یک نمایشگاه بزرگ منطقه به شکل یک زمین فوتبال داخل سالن بود و نه نقض توسط معترضان.

"همه از آن می تواند تعمیر. همه از آن می توان بازیافت. همه از این کالا می تواند جایگزین" Beaudin آسوشیتدپرس گفت. "ما بسیار خدا را شکر."

قبلا واقع در ساوث بند ایندیانا در آتلانتا در سال 2014 در نظر گرفتن یک نقطه نخست مجاور به گرجستان کنگره جهانی مرکز و راست در سراسر خیابان از گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک.

این بخشی از یک توپی از مرکز شهر جاذبه های گردشگری است که همچنین شامل گرجستان, آکواریوم, جهان, Coca-Cola, ایسنا, مرکز, مرکز ملی مدنی و حقوق بشر و یک چرخ فلک غول پیکر.

آن منطقه شد کانون آتلانتا در اعتراض به مرگ جورج فلوید. هزاران نفر از مردم مسدود کردن خیابانها و درگیری با پلیس و آسیب رساندن به کسب و کار.

سالن از شهرت شده بود برنامه ریزی برای بازگشایی پس از بستن در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Beaudin گفت: این برنامه به احتمال زیاد خواهد شد به عقب رانده به دلیل زمان مورد نیاز برای تعمیرات.

"ما تا به حال مشغول به کار از طریق یک سناریو و سناریو B," او گفت:. "در حال حاضر ما باید سناریو C."

در آتلانتا اما هیچ اضافی خسارت گزارش شده به سالن از شهرت و یا کسب و کارهای دیگر در اطراف گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک. این شهر تحت یک حکومت نظامی و سنگین حضور پلیس و سربازان گارد ملی محدود تکرار جمعه شب قتل عام.

Beaudin و دیگر سالن از شهرت مقامات بررسی آسیب صبح روز شنبه و heartened به پیوست توسط ده ها تن از شهروندان که تبدیل شده تا با جارو و سطل زباله و کیسه های برای کمک به تمیز کردن باقی مانده است.

مقابل مرکز بود با عجله سوار کردن و مجموعه ای تاریخی از موارد — از جمله Heisman جایزه ملی جایزه قهرمانی و بیشمار موارد دیگر مستند تاریخچه فوتبال کالج — حذف شد از سالن.

"ما بسیار می خواستم به چشم ما بر روی همه چیز" Beaudin گفت. "ما در زمان اضافی احتیاط به ... حرکت همه آثار ارزشمند این غنائم و هر چیز دیگری. ما می خواستیم به فراوانی از احتیاط بنابراین ما نقل مکان کرد و آنها را در سایت به یک مرکز امن. وجود دارد برخی از موارد یاد. ما نمی خواهیم آنها را در حال سقوط به دست اشتباه است."

در علاوه بر این به استقبال هزاران نفر از بازدید کنندگان در هر سال که سالن از شهرت میزبان فوتبال کالج سالانه جوایز شب و رویدادهای دیگر مانند جنوب شرقی همایش رسانه های روز.

SEC راه اندازی شد میزبان خود پیش فصل عملکرد رسانه در سالن برای بار دوم در اواسط ماه جولای هر چند کسانی که قصد دارد تا در هوا به دلیل بیماری همه گیر.

اگر لیگ تصمیم می گیرد به مرحله این رویداد در آتلانتا که به جای برگزاری آن به صورت مجازی در سالن از شهرت را به اندازه کافی زمان تعميرات Beaudin گفت.

"ما خواهد بود کامل آماده برای میزبانی این رویداد اگر SEC تصمیم می گیرد به حرکت به جلو با آن" او گفت:.

___

دنبال پل نیوبری در توییتر در https://twitter.com/pnewberry1963 و پیدا کردن کار در https://apnews.com

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن