این COVID-19 همه گیر به ما می دهد یک نگاه اجمالی از یک سبزتر زمین

گسترش COVID-19 کشته شدن هزاران نفر از مردم کاهش فعالیت های اقتصادی تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر به بیکا

توسط NEWSSHANS در 21 اردیبهشت 1399

گسترش COVID-19 کشته شدن هزاران نفر از مردم کاهش فعالیت های اقتصادی تحت فشار قرار دادند و میلیون ها نفر به بیکاری و اساسا گسترش بدبختی در همه جا. اما وجود دارد یک پوشش نقره ای — عدم فعالیت های انسانی منجر به سبزتر زمین با چند نفر تحقق برای اولین بار آنچه که تنفس هوای پاک احساس می کند مانند.

سبزتر ،

یک مطالعه اخیر کیفیت هوا اطلاعات و تکنولوژی شرکت IQAir نشان می دهد که حضور مرگبار ذرات معلق (PM) در جو از 10 شهرستانها عمده در سراسر جهان کاهش یافته و تقریبا 60 درصد در عرض 3 هفته مستند. ذرات اشاره به تمام جامد و مایع ذرات در هوا است که می تواند مضر به سلامت انسان از جمله گرد و غبار و دوده و گرده فلزات اسید و غیره.

در دهلی نو پایتخت هند است که به عنوان یکی از آلوده ترین شهرهای جهان PM 2.5 سطوح مشخص شد که 22 درصد کاهش یافته است در حالی که در حضور دی اکسید نیتروژن کاهش یافته و 15 درصد در فقط اولیه بعد از مستند. پایتخت فرانسه از پاریس دیدم آلودگی هوا رکود با 46 درصد در لس آنجلس 29 درصد سیدنی با 38 درصد و ریو دو ژانیرو با 26 درصد. عدم فعالیت صنعتی به معنای آن است که هیچ زباله های ریخته بودن به بدن از آب رودخانه ها و برکه ها روشن تر است. در شهر ونیز عدم گردشگران ساخته شده کانال بنابراین روشن است که مردم در حال حاضر قادر به دیدن شنا کردن ماهی در آبراه. بری Lefer یک جوی دانشمند از ناسا اشاره می کند که هوا بین واشنگتن و بوستون بوده است تمیزترین از سال 2005.

"آن است که ما به این کاملا فوق العاده بینش چقدر از ظروف سرباز یا مسافر ما انسان ها در حال ساخت از سیاره زیبای ما... این است که ما یک فرصت برای جادویی ببینید چقدر بهتر می توان آن را" دانشمند حفاظت استوارت Pimm دانشگاه دوک گفت: به گزارش یاهو نیوز. کاهش فعالیت های انسانی نیز تشویق حیوانات به بیرون آمدن به باز کردن. بز وحشی, میمون ها, خوک, پوما و موجودات دیگر استفاده می شود که برای جلوگیری از شهرستانها یافت شده است رومینگ در اطراف خیابان ها در سراسر جهان است.

در ونیز مردم می دیدن ماهی در کانال ها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

برای بسیاری از مردم به خصوص جوانان که متولد شده اند در دو دهه گذشته این اولین بار است که در زندگی خود را که آنها را تجربه کرده اند از جمله هوای پاک. در برخی از شهرستانها که در آن آلودگی استفاده می شود به ابر بینایی مردم در حال حاضر قادر به دیدن دورتر به افق و دیدگاه های خود را واضح تر. در حالی که این افراد زودتر مجبور به تنفس سمی هوای آلوده که احساس استنشاق گرد و غبار آنها در حال حاضر قادر به درک آنچه هوای پاک احساس می کند مانند.

برخی بر این باورند که این ممکن است باعث موج بعدی از جنبش های زیست محیطی به مردم خواهد بود بیشتر علاقه مند به داشتن یک محیط پاک در حال حاضر که آنها باید آن را تجربه دست اول. در واقع این تغییرات در حال حاضر در حال وقوع در کره جنوبی که در آن دولت اعلام کرد که این فاز از زغال سنگ قدرت پس از شهروندان متوجه شدم که هوا تمیز کننده با تشکر از کاهش فعالیت های صنعتی و ترافیک کم.

به مشکل آلودگی

با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه جهانی بهداشت آلودگی هوا مسئول مرگ و میر بیش از 7 میلیون نفر در هر سال است. سازمان ملل به عنوان طبقه بندی شده پایین و کشورهای با درآمد متوسط هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار توسط این. آلودگی هوا مرتبط است با مشکلات متعدد مانند بیماری های قلبی, اختلال کمبود توجه, ریه, سرطان, رفتار پرخاشگرانه ، در این زمان هنگامی که COVID-19 اپیدمی است که مردم عصبی و آلودگی ارائه یکی دیگر از مشکلات عمده — افزایش خطر ابتلا به COVID-19 عفونت است.

افزایش آلودگی و افزایش خطر ابتلا به COVID-19. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه هاروارد نشان داد که تاثیر COVID-19 خواهد تبدیل به مرگبارتر تنها با یک افزایش کوچک در آلودگی هوا است. برای مطالعهاین تیم تجزیه و تحلیل آلودگی هوا و COVID-19 مرگ و مير آمار حدود 3000 آمریکایی شهرستانهای استان است. آنها کشف کردند که فقط 1 ميکروگرم در هر متر مکعب افزایش PM 2.5 سطح می تواند منجر به افزایش COVID-19 مرگ و میر تا 15 درصد است. به عنوان مثل بسیاری از مردم نگران هستند چقدر آسیب CCP virus ممکن است تحمیل در کشورهای هنگامی که مستندات پایان و کسب و کار از سر گرفت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پایدار ساختاری مواد پلاستیکی جایگزین


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن